sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vztahy se spolužáky na VŠ
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  

Máte na VŠ dobré přátele/partičku/kamarády?
ano, pár lidí od nás se docela pěkně stmelilo, občas někam zajdem :)
65%
 65%  [ 17 ]
ne, moc se nevídáme, jsou mi celkem lhostejní a ani o to nemám zájem
34%
 34%  [ 9 ]
Total Votes : 26

Author Message
Helísek
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 1401
Location: Teplice/Plzeň

PostPosted: Thu 13.11.2008 12:27    Post subject: Reply with quote

Souhlasím s Chanteau a Grapefruitou, taky jsem spíš na ty trvalejší a hlubší přátelství s jedním člověkem než znát třeba dvacet lidí, s kterýma kecáte jen tak nezávazně.
Já se tu bavím převážně se třema holkama, protože jsme spolu na koleji na pokoji, takže jsem s nima skoro nepřetržitě přes tejden (měli jsme tu výhodu, že jsme všichni ze stejného oboru i kruhu, takže máme i stejně školu). Jinak se s ostatníma max. tak pozdravím a prohodím pár slov, ale asi bych s nikým jiným nešla jen tak posedět na kafe. Ale převážnou většinu lidí ani nikdy nepoznám, když nás tu je přes 300..
No a když se jde posedět do hospůdky (máme ji v suterénu koleje), tak tam jsou hlavně kluci z jiných oborů (třeba z elektra a my z práva), takže to spíš jsem ta pasivní osoba, která jen poslouchá, přitakává, ale někdy bývá i sranda Smile
Jinak přímo pařit ve městě v nějakým klubu jsem zatím byla jen dvakrát, za prvý musím šetřit a za druhý jsme líný jít pak ráno zpátky a na kolej přes celý město Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Thu 13.11.2008 12:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Tue 18.11.2008 22:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11454

PostPosted: Thu 13.11.2008 14:59    Post subject: Reply with quote

Nás je v ročníku 65, z toho asi 10 dálkařů a když přičtu ještě nějaký odpad, na přednáškách se nás sejde tak 45. Má to výhodu, že se vesměs známe, když ne ze seznamováku na začátku roku, tak aspoň od vidění. Třídní akce se pořádají docela pravidelně, snad každý týden se v nějaké hospodě udělá rezervace, jinak se chodí pařit tak různě po skupinkách. Já na ty třídní akce moc nechodím, spíš dávám přednost kafi s jednou kamarádkou (respektive s různýma kamarádkama, ale abychom celkem byly jen dvě, ať se vyjádřím srozumitelně Laughing ), případně se přidávám k asi osmičlenné partě na kolejích, se kterou hráváme Aktivity a podobně. Zatím se docela dost bavím se dvěma slečnama a s dalšími asi pěti lidmi jsem taky v úzkém kontaktu. Ve výsledku doufám, že aspoň s několika z se budu vídat i po skončení vysoké. Smile Ale je přede mnou ještě skoro celé studium, takže je brzy to nějak soudit.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Thu 13.11.2008 15:00    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 13.11.2008 17:21    Post subject: Re: Vztahy se spolužáky na VŠ Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Thu 13.11.2008 18:01    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Tue 18.11.2008 22:41    Post subject: Reply with quote

Vztaky se spolužákama z VŠ jen kvetou a je to čím dál lepší...prvák byl jen taková oťukávačka, nikdo pořádně nevěděl, co si k druhému dovolit a co ne Laughing a ted je to tak nějak ustálilo a je to super...docela často se pořádají nějaké společné akce, čajovna, hospoda, klub, jednou byl i šk. výlet (mooc hezké) a plánuje se druhý- vánočně vyzdobený Č. Krumlov- jů, už se těším jako malá Love Dokážu se bavit s každým spolužákem, společnou řeč vždy najdem, ale kolem sebe mám užší skupinku asi 4 lidi, z nichž jedna osoba se začíná profilovat jako nejspíš moje nová nej kámoška. Na koleji ale jsem úplně odřízlá, žádný spolužák dokonce ani žádný student z naši fakulty, ale zas příležitost pro rozšiřování okuhu známých
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Tue 2.12.2008 18:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 3.12.2008 10:49    Post subject: Reply with quote

tak mam taky s pár lidma strašně pěkné vztahy, mam okolo sebe tři holčiny, co jsou uplně super. jedna je taková roztomilá a hodná panenka, hrozně krásná. druhá je zase strašně hodná, pozitivní a prostě celkově se mi s ní moc pěkně povídá.
pak je tu jedna motorkářka, ta je z Moravy a je prostě úžasná!taková usměvavá, energická nabíječka energie Smile mam jí moc ráda, včera jsme spolu propařili na plese celou noc Smile

jo a včera jsem poznala jednu sympatickou blondýnku, se kterou jsme prokecaly celý den...takže vlastně čtvrtá Smile mam radost že jsou na škole super lidičky
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35482

PostPosted: Wed 3.12.2008 11:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26456

PostPosted: Wed 3.12.2008 12:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Sun 7.12.2008 20:38    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ja mam ve tride tak pulku holek strasne v pohode. Ta druha- to jsou holky co tam studovali ten obor uz na stredni a jsou uplne blby. Fakt by do nich clovek nerekl, ze by mohly nekde samostatne pracovat a radit lidem, kdyz nevedi vubec nic. Kazdy den jsem z nich na mrtvici.

no možná právě proto, že věděly, že jsou blbý, šly ještě studovat, protože věděly, že by to jen se střední nezvládly Smile
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Thu 19.3.2009 9:51    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Sat 23.1.2010 18:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sun 22.3.2009 15:07    Post subject: Reply with quote

*jiva* wrote:
já jsem na škole teda jenom krátce a skupinky se tu vytvořily, nicméně já jsem do nich nezapadla.
Jsou tu skupinky lidí, co se znají ze střední - což ale u mých exspolužáků nějak nevyšlo a tak nějak mě zazdili v rámci karierního postupu. (a z části je to moje vina, taky jsem mohla šprtat dopředu a teď machrovat).
Další skupinky jsou lidi co se znají z kolejí, ale já bydlím na privátě od kolejí asi 60 km, takže taky nic. na laborky musíme mít dvojice, takže tak jsem se seznámila s první spolužačkou a posléze i s jejími spolužáky ze střední, co s náma chodí do třídy. povídáme si o různých věcech, ale jen ve škole.
pak mluvím ještě se dvěma slečnama, co sedí vedle mě na cviku a v laborkách jsou o jeden úkol napřed, takže sonduju jak to mělo vyjít.

s bývalými spolužáky se nevídám, z blanice nemám spoj na privát po čtvrt na jednu a oni nikam jinam zatím nešli. Spolubydla je zkoušela vytáhnout na konzert UDG blízko našeho privátu, ale nechtějí.

takže moje studium je velmi osamělé a plné hysterických záchvatů, což svědčí o tom, že možná nebude trvat dlouho :)


takže aktuálně jsem se vecpala do skupinky absolventů jedné průmyslovky a chodím s nimi jíst do ikey, protože masové kuličky jsou celý březen za 15 kč. od dubna tím tedy mé vycházky asi končí :)
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms