sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Motorky
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Sat 22.11.2008 21:22    Post subject: Motorky Reply with quote

Pozerám, že tu také téma nie je tak zakladám. Vlastníte niekto? A ak nie akú by ste chceli?
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
smain
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2060

PostPosted: Sat 22.11.2008 22:17    Post subject: Reply with quote

Míval jsem pionýra, na kterým jsem bez papírů na chalupě lítal. Ale pak, v 18, přišel řidičák a já zůstal raději u 4 kol... Wink I když přemýšlím, že si časem koupím nějakej malej skůtr, nebo něco podobnýho na ježdění po Praze...
Back to top
View user's profile Send private message  
Night Driver
Fade to black...


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 145

PostPosted: Sat 22.11.2008 23:58    Post subject: Reply with quote

Mam padesatku Piaggio do vsech bojovych a nebojovych podminek, pro spotrebu a na policajty. Mam ho rad a jmenuje se Ritchmond.
_________________
D.S. listener, motor oil absorber, delivery Master, (much) petrol user, in M-B vomiter, oversteer for fun/understeer for looking like an idiot provider, rubbish over-roller, Terracan powerslider, 320d hater, tuzer shooter, Lada glorificator, RWD appreciater, RU lover, Renault Trucks drifter, VW tester, far away & nowhere traveler, Favorit pick-up turunger, human stupidity non-accepter, about consumption neglecter, BM-experiencer, Makov observer, wavy ass enjoyer, circuit blitzer
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Sun 23.11.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

Ritchmond Laughing dobré meno to by ma nenapadlo dať motorke meno Cool Piaggio som počula je celkom dobrá značka a hlavne nie je to čína.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 24.11.2008 20:35    Post subject: Reply with quote

enem moja krasavica Cool
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Night Driver
Fade to black...


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 145

PostPosted: Tue 25.11.2008 23:16    Post subject: Reply with quote

A jak jsem jmenuje?
_________________
D.S. listener, motor oil absorber, delivery Master, (much) petrol user, in M-B vomiter, oversteer for fun/understeer for looking like an idiot provider, rubbish over-roller, Terracan powerslider, 320d hater, tuzer shooter, Lada glorificator, RWD appreciater, RU lover, Renault Trucks drifter, VW tester, far away & nowhere traveler, Favorit pick-up turunger, human stupidity non-accepter, about consumption neglecter, BM-experiencer, Makov observer, wavy ass enjoyer, circuit blitzer
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 26.11.2008 15:20    Post subject: Reply with quote

nemá meno, mená dávam len živým tvorom Laughing Či myslíš značku? Arrow VonRoad Rally
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Night Driver
Fade to black...


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 145

PostPosted: Wed 26.11.2008 23:06    Post subject: Reply with quote

VonRoad Rally? Trochu neosobni, ne? To je nejakej nemeckej aristokrat?
_________________
D.S. listener, motor oil absorber, delivery Master, (much) petrol user, in M-B vomiter, oversteer for fun/understeer for looking like an idiot provider, rubbish over-roller, Terracan powerslider, 320d hater, tuzer shooter, Lada glorificator, RWD appreciater, RU lover, Renault Trucks drifter, VW tester, far away & nowhere traveler, Favorit pick-up turunger, human stupidity non-accepter, about consumption neglecter, BM-experiencer, Makov observer, wavy ass enjoyer, circuit blitzer
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 27.11.2008 15:20    Post subject: Reply with quote

Laughing
A keď sme už pritom akú by si chcel motorku keby si mal dostatok financii? To je otázka aj pre ostatných keby sa náhodou niekto našiel komu sa chce odpovedať.
Zdá sa, že je tu málo motorkárov. Confused
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
rudosh
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 73

PostPosted: Thu 27.11.2008 15:30    Post subject: Reply with quote

BMW R1200R Wink

_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 27.11.2008 20:14    Post subject: Reply with quote

Myslela som, že je to Aprilia najprv? Myslik Aprilie sú ževraj dosť dobré značky. Aj my sme zháňali Apriliu ale nepodarilo sa zohnať v cenovej kategórii v ktorej som sa pohybovala. Cool
Teraz hodím niečo ja ale nemám jedného favorita
klasika no kto by ju nechcel?
http://www.autovia.sk/gallery.php?type=bike&id=25453&image_id=0
nad touto som uvažovala
http://www.autovia.sk/gallery.php?type=bike&id=22905&image_id=0
alebo nad touto Gilerkou
http://www.autovia.sk/images/bikes/255238/22995/22995_1.jpg
táto vyzerá dosť dobre
http://www.autovia.sk/motorky/gilera-runner-200-25324
tak na túto nemám
http://www.autovia.sk/gallery.php?type=bike&id=22872&image_id=2
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 27.11.2008 20:37    Post subject: Reply with quote

rudosh wrote:
BMW R1200R Wink

koľko ten zázrak stojí? Cool Inak je ozaj pekná
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
greedy
E39 lover


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 748

PostPosted: Thu 27.11.2008 20:45    Post subject: Reply with quote

Ked uz tak MV Agusta F4

Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 27.11.2008 20:48    Post subject: Reply with quote

To by asi nebolo to pravé orechové pre mňa. Nezdá sa mi moc pohodlná na bežné jazdenie. Skôr taká športová. Myslik Pekná ale je.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Night Driver
Fade to black...


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 145

PostPosted: Fri 28.11.2008 11:23    Post subject: Reply with quote

Nikolaos wrote:

A keď sme už pritom akú by si chcel motorku keby si mal dostatok financii? To je otázka aj pre ostatných keby sa náhodou niekto našiel komu sa chce odpovedať.
Zdá sa, že je tu málo motorkárov. Confused

Kdybych mel dostatek financii, tak bych dal Ritchmondovi novy lak. Premejslel jsem nad ruzovou, ale jednou jsem se o tom zminil pred nim a pak nechtel nastartovat, takze asi mu dam novou zlutou. Kazdopadne by novy lak vubec byl proti filozofii tyhle motorky...rany jsem mu ovazal a strikat je asi nebudu...je to jeho chlouba...on je to takovej bojovej veteran.
Proc bych mel kupovat neco jineho/silnejsiho? Na tom mam Bawo Twisted Evil
Zadnou z tech motorek co tu byli bych nemohl vyuzit tak jak potrebuju. Ritchmond ma terenni gumy, ma prumyslove tajemstvi v motoru, takze jede v pohode osumdesat, coz ve meste staci a predevsim jak jsem rekl, je to beater. Nestezuje si. Nikdy! Uz nas honili policajti....nekolikkrat...to jen preletis zeleznici, zdrhnes pres reku, zamiris do pole do blata, do baraku, do lesu, na skaly, do mocalu, do kopy snehu, do podchodu, do pesi zony, proste kamkoliv. Odres nekde, co se stava hodne vyjimecne, ale muze, nevadi. Posledne co jsem skoncil celej aj s Ritchmondem v rece, jsem ho jen vytahnul a proste...jel! On je heavy duty, za malo penez, malo zere...tedy kdyz je getaway tak trochu vic, ale furt je to v pohode. Provozni naklady - benzin+olej. Ale ted o vanocich dostane nove predni tlumice no...si je zaslouzil klucina jeden. Je na silnice, aj do brutalniho terenu a pritom nerve jak nejaka crossa. Nema sice zadnej rodokmen, ani poistku, takze s papirama muze byt problem, ale to me nesere, ptze me nechyti (btw. nevim kterej blbec prisel s tim, ze na motorce do 50ccm nemusis mit SPZ. Asi proto, ze to je jen "mala motorka". Hmm...tak to jo...s touhle malou motorkou v pripade cehokoliv zdrhnu policajtum ve meste mnohem snaz nez s autem.)
Krom toho jsem na nem vezl uz i televizor a ten velkej elektrickej ohrivac...najednou...a v pohode.
Mel jsem aj Yamahu 105ccm, ale...no...cestni gumy, nizkej spodek...zkratka byla to moc rozmazlena mrcha na to, aby nam to mohlo klapat.
Ritchmond je presne to co od motorky ocekavam, jen zapnout ZZ top a jet, takze kdybych mel dostatek financi, dam to do auta.
_________________
D.S. listener, motor oil absorber, delivery Master, (much) petrol user, in M-B vomiter, oversteer for fun/understeer for looking like an idiot provider, rubbish over-roller, Terracan powerslider, 320d hater, tuzer shooter, Lada glorificator, RWD appreciater, RU lover, Renault Trucks drifter, VW tester, far away & nowhere traveler, Favorit pick-up turunger, human stupidity non-accepter, about consumption neglecter, BM-experiencer, Makov observer, wavy ass enjoyer, circuit blitzer
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms