sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Modelová situace
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Fri 28.11.2008 9:59    Post subject: Modelová situace Reply with quote

K tomuto tématu mě inspirovalo včerejší setkání, kde jsme vzpomínaly na jednou situaci a mě hrozně překvapilo, jak se můžou názory na to tak lišit. Tak mě napadlo, že to může sloužit jako takový průzkum veřejného mínění, aneb "jak byste se zachovali vy".

Moje konkrétní situace je tahle - Když nám bylo asi 18, kamarádka měla nového přítele, byla čerstvě zamilovaná a měli jsme sraz v centru v kavárně, její přítel hrál fotbal kousek od jejich domu. No a najednou jí přišla od něj smska, že má žížeň a jestli by mu mohla přinést pití. Tak ona se okamžitě sbalila a utíkala domů, přinést mu vodu.
Tenkrát jsme si z ní dělaly legraci, že miláček má žízničku a ona hned přiběhne... no ale teď jsme na to nějak vzpomínaly a všechny holky (kromě mě) říkaly, že by se ale v té situaci zachovaly stejně, že byla zamilovaná a že je to hezký.
A mě to úplně strašně překvapilo, protože mi to přišlo a pořád přijde absurdní... neřeknu, kdybych byla doma a bylo to přes ulici, tak jasně, ale když jsem ve společnosti, tak se přece neseberu a nepojedu domů, protože přítel má žízeň Shocked
Tak co myslíte vy?
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:01    Post subject: Re: Modelová situace Reply with quote

no ja si myslim ze by mne predevsim pritel takovou sms ani neposlal protoze by vedel ze mu je to prd platne Mr. Green
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)

Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10254

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:02    Post subject: Reply with quote

Já bych mu teda vodu taky nenesla, ale dovedu si představit že někdo jo. Bych si připadala jak pipka, (sorry)..
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16277
Location: up in the sky

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:02    Post subject: Reply with quote

Shocked to někdo jako OPRAVDU udělal?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:03    Post subject: Reply with quote

no tak to mně by to taky neposlal, ale o to tu nejde Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10254

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16277
Location: up in the sky

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:09    Post subject: Reply with quote

Ale co mě zaráží ještě víc, že teď s postupem času s tím Lenořiny kámošky souhlasily...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:12    Post subject: Reply with quote

když opominu to, že by mi to přítel nikdy nenapsal, tak já bych pro změnu nikdy nevstala a nenesla mu pití Embarassed A jak se znám, reagovala bych asi docela podrážděně, protože mi to nepřijde normální - nejsem snad jeho služka, ne?
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:13    Post subject: Reply with quote

To, že jí poslal tu sms mi přijde vcelku normální, protože třeba nevěděl, že není doma, ale někde v centru..
Teď, ve svým věku bych to neudělala, ale kdysi čerstvě bezhlavě zamilovaná, možna i jo. Chápu to. Pro okolí je to třeba směšný a ponižující, ale v podstatě je to od ní hezký. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:16    Post subject: Reply with quote

No to mě taky zarazilo, proto to sem píšu, protože jsem začala mít pocit, že ten můj názor je asi divný a že jsem sobecká, neochotná a vůbec.
Mně totiž přijde jako zásadní rozdíl pomoct partnerovi s něčím, co opravdu potřebuje, a obskakovat ho jak mimino. Snad je svéprávný a dokáže si dojít pro pití sám. Kdyby si tam něco udělal s nohou, tak taky hned přijdu a půjdu s ním k doktorovi... Kdybych byla přes ulici, tak mu tam taky tu vodu přinesu, protože je to hezký gesto, ale tohle mi fakt přijde přehnaný (i víceméně neslušný vůči těm ostatním lidem)

Jo ale upřesňuju ještě, že ta zpráva od něj nebyla jako "přines mi pití!", ale že má hroznou žízeň (bylo děsný vedro) a jestli by mu přinesla vodu (když bydlí kousek). Z jeho strany to nebylo nijak divný, ale já v té situaci odepsala něco jako promiň, mám sraz s kamarádkama.
_________________
queerer than we can suppose


Last edited by Lenore on Fri 28.11.2008 10:19; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:18    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Tue 5.8.2014 14:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:19    Post subject: Reply with quote

zo zrazu by som urcite neodisla, napisala by som mu, ze nie som doma...
ale na mieste Kacenkinej kamosky by som urobila to iste, tj isla mu domov po suche tricko, radsej ako sa potom natahovat s chorym chalpom (nie je nic horsie)...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8931

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:41    Post subject: Reply with quote

kdyby slo o piti, tak to v zadnym pripade. za prve jsem v tomhle celkem lina a za druhy nejsem poskok a davam to obcas i dost nevybirave najevo. ale zas kdyby neco fakt potreboval (napr. je to hrozne nutny, zajed ted prosim ke mne domu a privez mi tamhleto nebo tohleto, protoze jina snace neexistuje, ja se tam uz nedostanu a je to strasne nalehavy), tak to zas jo.

s tim pitim bych mu asi rekla, at se napije od nekoho jinyho, at si jde natocit vodu ze zachoda, neco koupit nebo podobnou alternativu.

ed: ale ja jsem to blbe pochopila, mela jsem pocit, ze jsem s nima na tom fotbale.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:45    Post subject: Reply with quote

Na co fotbalista potrebuje prinest piti? Vzdyt ho snad maji primo na travniku ne? Laughing
Nicmene bych mu ho tam v zivote nenesla, ale pripada mi to cely jako blbost, protoze jsem v zivote neslysela, ze by fotbalista chtel od nekoho "z venku" prinest piti.
Ale kdyby slo o neco podstatneho, tak bych mu to prinesla. Ve spojeni s fotbalovym zapasem si ale neumim predstavit, co by to melo byt... vsechno tam maji:)) Leda by si nechal doma kopacky Mr. Green
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Fri 28.11.2008 10:48    Post subject: Reply with quote

Já bych řekla, že to nejspíš nebyl fotbalovej zápas jako takovej sám o sobě, ale spíš hra jen tak mezi klukama...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms