sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Žena za volantem
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18460

PostPosted: Mon 17.11.2008 15:18    Post subject: Reply with quote

tak tohle je teď pro mě pěkně depresivní téma, když 99% procent z vás udělalo, Aškolu napoprvý Embarassed Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Mon 17.11.2008 16:52    Post subject: Reply with quote

Arrow Řídíte rády?-Ano,moc rada.
Arrow Na kolik pokusu jste udelaly autoskolu? na prvni.
Arrow Cítíte se na pozici řidiče jistě a bezpečně? mam ridicak od ledna a zatim na 100% si jista nejsem..
Arrow Jezdíte samy nebo potřebujete vedle sebe někoho radši mít?Jezdim radeji sama,jezdim rychleji,kdyz mam zodpovednost pouze sama za sebe.
Arrow Myslíte si, že žena může v řízení auta konkurovat mužům?Myslim,ze ne.. Embarassed
Arrow Jsou muži podle vás lepší řidiči? Ano.
Arrow Je podle vás něco pravdy na tvrzení, že chlapi si za volantem léčí svoje komplexy a vybíjí agresivitu? To si nemyslim.
Arrow Setkali jste se někdy s názory jako "ženská nemá za volantem co dělat"?Samozrejme,ze ano,ale to rikaji jen hlupaci nebo muzi,kteri jsou nastvani,ze zeny pred nimi zdrzuji Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 17.11.2008 17:03    Post subject: Reply with quote

Řídíte rády? Ano, bavi ma to.
Na kolik pokusu jste udelaly autoskolu? Na 2.
Cítíte se na pozici řidiče jistě a bezpečně? Vacsinou ano, ale sem tam sa dostanem aj do situacie v "ohrozeni" a na cas zneistiem a davam si vacsi pozor.
Jezdíte samy nebo potřebujete vedle sebe někoho radši mít? Jazdim sama, ale pokial idem napr do mesta, kde som este nebola autom, ocenim skuseneho spolujazdca pri sebe.
Myslíte si, že žena může v řízení auta konkurovat mužům? Zopar moze, neda sa to zovseobecnit...
Jsou muži podle vás lepší řidiči? Verim, ze vacsina ano,ale aj medzi muzmi su amateri atd...
e podle vás něco pravdy na tvrzení, že chlapi si za volantem léčí svoje komplexy a vybíjí agresivitu? Niektori, hlavne cim starsie auto, tym vacsie komplexy a precenovanie schopnosti..
Setkali jste se někdy s názory jako "ženská nemá za volantem co dělat"?Samozrejme,ze ano u obmedzenych ludi.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 17.11.2008 19:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18460

PostPosted: Mon 17.11.2008 19:32    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19491
Location: vedle blázince

PostPosted: Mon 17.11.2008 20:51    Post subject: Reply with quote

Řídíte rády? ano
Cítíte se na pozici řidiče jistě a bezpečně? rozhodně jistěji a bezpečněji než dřív
Jezdíte samy nebo potřebujete vedle sebe někoho radši mít? zatím mám vedle sebe tátu
Myslíte si, že žena může v řízení auta konkurovat mužům? ano
Jsou muži podle vás lepší řidiči? ne
Je podle vás něco pravdy na tvrzení, že chlapi si za volantem léčí svoje komplexy a vybíjí agresivitu? ano (zvlášť mladí kluci) Zvracik
Setkali jste se někdy s názory jako "ženská nemá za volantem co dělat"? naštěstí ještě ne

Autoškolu jsem udělala až na podruhý, respektive jízdy. Testy jsem měla 100% a technika taky nebyla špatná.
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Mon 17.11.2008 21:03    Post subject: Reply with quote

-Řídíte rády? Ne nebaví mně to

- Na kolik pokusu jste udelaly autoskolu? testy na první, jízdy na první

- Cítíte se na pozici řidiče jistě a bezpečně? ne

- Jezdíte samy nebo potřebujete vedle sebe někoho radši mít? auto je sice psané na mně ale je přítele, takže pokud náhodou řídím, tak jedu s ním a on mi do toho kecá, takže je mi oporou

-Myslíte si, že žena může v řízení auta konkurovat mužům? Možná ano, ale je jich jistě jen málo

- Jsou muži podle vás lepší řidiči? Ano.

-Je podle vás něco pravdy na tvrzení, že chlapi si za volantem léčí svoje komplexy a vybíjí agresivitu? Tento názor nesdílím. Každý řídí jak umí. Rychlá jízda nebo nebezpečná je spíš frajeřina a nerozum mladých než komplexy a agresivita

- Setkali jste se někdy s názory jako "ženská nemá za volantem co dělat"? Setkala, ale jak říká můj přítel tento názor je diskriminační pro to ikdyž ho nějaká žena omezuje nebo ohrožuje, tak neřve co je je to krávu za volentem ale říká co je to za čůxxxx Laughing
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 17.11.2008 21:18    Post subject: Reply with quote

- Řídíte rády?
strasne rada
- Cítíte se na pozici řidiče jistě a bezpečně?
ano
-Myslíte si, že žena může v řízení auta konkurovat mužům?
nektere urcite, ale ze zkusenosti musim uznat, ze muzi byvaji lepsimi ridici
- Jsou muži podle vás lepší řidiči?
viz predchozi odpoved Smile
-Je podle vás něco pravdy na tvrzení, že chlapi si za volantem léčí svoje komplexy a vybíjí agresivitu?
nekteri chlapi urcite
- Setkali jste se někdy s názory jako "ženská nemá za volantem co dělat"?
samozrejme Smile Myslim si ale, ze mnohem nebezpecnejsi ridici jsou muzi.
od Shrew:

1) myslíte si, že jste dobý řidič/ka?
mam ridicak teprve od dubna, takze dobry ridic zatim byt nemuzu, ale stale se zdokonaluji a jednou snad dobry ridic budu.
2) na kolik pokusů jste dělali autoškolu?
2.
3)jezdíte raději sami nebo s někým? neznervozňuje vás to?
vetsinou sama, ale kdyz se mnou nekdo jede a nekeca mi do toho, tak mi to nevadi
4) co vám při řízení dělalo/dělá největší problém?
driv mi to obcas chciplo pri rozjezdu do kopce, ted uz celkem zvladam vsechno, myslim
5) měli jste někdy nehodu/konflitt? co?
jednou to do me skoro naborila nejaka pani, kdyz jsem jela na hlavni a ona prijela z vedlejsi
6) co si myslíte o člověku, který 6 x neudělal zkoušky v autoškole, pak řidičák dostal, věřili byste mu, kdyby vác chtěl někamsvézt?
asi bych uplne klidna nebyla
7) co si myslíte, že je na silnici nejnebezpečnější?
ridici pod vlivem, neohleduplni ridici
8)jakou chyb při řízení děláte a uvědomujete si to (zlozvyk nějaký)
poustim si moc nahlas hudbu
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26706

PostPosted: Tue 18.11.2008 8:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 18.11.2008 12:09    Post subject: Reply with quote

Arrow Čeho se za volantem nejvíc bojíte? Že mi niekto nečakane vbehne do cesty a asi by som si netrúfla jazdiť vo veľkých mestách, ktoré nepoznám (napr. Budapešť a Viedeň) Embarassed .
Arrow Co všechno jste už řídily? Škoda Favorit, Felicia, Fabia, Octavia, Opel Kadett, Opel Calibra, Wartburg Laughing , Seat Leon, Seat Cordoba, Seat Alhambra, Peugeot 106, Peugeot 306, Peugeot 405, VW Golf, Fiat Punto, ale zatiaľ som nevyskúšala žiadne s automatickou prevodovkou Embarassed .
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Tue 18.11.2008 12:25    Post subject: Reply with quote

nejvic se bojim, ze nabouram, kdyz vezu malyho

tyjo a co jsem ridila, to ja nevim uz, toho je moc, ale jeden z poslednich lepsich zazitku byl novy model Alfy Romeo, to jsem si fakt uzila Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Harleyka
Keep it real!


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 1796

PostPosted: Tue 18.11.2008 12:45    Post subject: Reply with quote

- Řídíte rády?
Áno Smile
- Cítíte se na pozici řidiče jistě a bezpečně?
Cítim. (som zvedavá, dokedy)
-Myslíte si, že žena může v řízení auta konkurovat mužům?
Môže, ale asi len pár vyvolených Mr. Green
- Jsou muži podle vás lepší řidiči?
Myslím, že áno.
-Je podle vás něco pravdy na tvrzení, že chlapi si za volantem léčí svoje komplexy a vybíjí agresivitu?
Niektorí určite.
- Setkali jste se někdy s názory jako "ženská nemá za volantem co dělat"?
Prekvapivo som sa s tým ešte nestretla Nevinnik
1) myslíte si, že jste dobý řidič/ka?
Stále sa niečomu novému priúčam, vodičák mám zatiaľ necelé dva roky.
2) na kolik pokusů jste dělali autoškolu?
1.
3)jezdíte raději sami nebo s někým? neznervozňuje vás to?
Často jazdím sama, nerobí mi to problém, najistejšie sa cítim vedľa tatka vodiča, keď mi do ničoho nekecá Mr. Green Zato mamka vodičák nemá a keď sedí v aute pri mne.. no je to zážitok, stále jej musím pripomínať, že vodič som ja.
4) co vám při řízení dělalo/dělá největší problém?
Parkovanie, klasika. Odkedy som buchla do susedovho auta pri parkovaní, musela som sa riadne prekonávať a nebáť sa parkovať Embarassed
5) měli jste někdy nehodu/konflikt? co?
Viď. odpověď vyššie, narazila som dosť veľkou rýchlosťou do susedovho auta, škoda za 10t Embarassed (sviniar, chcel nový blatník, aj kde ten starý sa dal pekne spraviť Myslik Laughing)
6) co si myslíte o člověku, který 6 x neudělal zkoušky v autoškole, pak řidičák dostal, věřili byste mu, kdyby vác chtěl někam svézt?
Veriť by som asi verila, ale stále by som mala oči na stopkách Embarassed
7) co si myslíte, že je na silnici nejnebezpečnější?
Bezohľadní vodiči, nezvládnutie podmienok riadenia, vodiči pod vplyvom..
8)jakou chyb při řízení děláte a uvědomujete si to (zlozvyk nějaký)
Keď odbočujem u nás smerom na hlavnú, vytočim auto trošku do strany, do ktorej idem, aj keď by som mala stáť kolmo na hlavnú Embarassed
- Čeho se za volantem nejvíc bojíte?
Taktiež by som sa bála šoférovať v mestách, ktoré sú veľké a nepoznám ich. Všeobecne by som asi ďaleko od domu nezašla Embarassed Som zvedavá, aké to bude, keď si v lete prifrčím na aute do školy až z domu Laughing
- Co všechno jste už řídily?
Škoda Felícia – na tej som začínala s tatkom Laughing Vkuse to chcíplo, tak aby mu nebolo ľúto Laughing, Opel Vectra, Škoda Octávia, Audi A5, VW Passat, Fiat Punto (moje „Mirafiori“ Love Laughing ).
_________________
It´s so exhausting.. being this fabulous =)
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 18.11.2008 13:03    Post subject: Reply with quote

Ešte ma napadlo k tejto téme: Čo pokuty? Dostali ste už nejaké? A za čo? Smile Snažíte sa policajtov hádzať úsmevy, aby zmiernili výšku pokuty, alebo len ticho príjmete svoj osud? Laughing

Ja som schytala jednu pokutu za rýchlu jazdu, 2 x pokutu za nezastavenie na stop-ke a raz pokutu za vjazd do pešej zóny (ale to bolo v noci a kamoši ma prehovárali, aby som tam šla, tak mi nakoniec tú pokutu zaplatili oni Laughing . Aj keď som sa vtedy dosť pohádala s policajtom, pretože okrem mňa tam vošli asi 3 iné autá a iba mne dal pokutu Mad ).

V každom z týchto prípadov sa mi podarilo zjednať výšku pokuty na menšiu sumu, raz sa mi jeden policajt dobreže neospravedlnil za to, že ma natočili na kameru, ako som nezastavila na stop-ke, vraj ho to strašne mrzí, ale musím zaplatiť aspoň 500,- Sk (namiesto 2.000,-) Laughing
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Tue 18.11.2008 13:33    Post subject: Reply with quote

Sice nejsem žena, ale když je tu ta otázka co všechno jsme řídili, tak největší šok pro mě byla jízda transitem.
Vlastně jsem do tý doby nejel ničim většim než osobákem velikosti oktávky a jednoho dne jsem byl jako spolujezdec v tomhle a najednou slyšim od řidiče - kruci já musim k zubaři, metrem to bude rychlejší, dojeď s tim na IP pavlova a tam na mě počkej. Takže pěkně centrem jsem se projel takovym mega autem


To že s tim pojedu jsem věděl, ale že takhle to ne Laughing
Pro představu dozadu by se ta oktávka v pohodě vešla Laughing
Jo a ohledně těch pokut, tak na tom IPku jsem hned dostal pokutu za parkování že stojim na autobusový zastávce Laughing


Last edited by Ritchma on Tue 18.11.2008 13:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28501

PostPosted: Tue 18.11.2008 13:35    Post subject: Reply with quote

Čo pokuty? Dostali ste už nejaké? A za čo? Smile Snažíte sa policajtov hádzať úsmevy, aby zmiernili výšku pokuty, alebo len ticho príjmete svoj osud? Laughing jo, jednu jsem uz dostala...stopli me, protoze jsem nemela zaply svetla (ja jsem delala autoskolu jeste kdyz to nebylo povinny celorocne, tak jsem na to nebyla zvykla a tohle se stalo tesne pote, co to povinny sviceni zavedli)....no, ale to by nebyl ani takovej problem, kdyby tatinek, prestoze jsem se 4x!! ujistovala, jestli ma doklady od auta a on vzdycky "jojo, neboj prosim tebe Rolling Eyes ", ty doklady u sebe opravdu nemel a mel u sebe jen papiry od druhyho auta...no, takze pokuta byla za litr a jeste mi chteli smaznout bod, ale to si nakonec rozmysleli...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 7 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms