sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Management času

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  

myslíte si, že máte nabitý program?
ani ne, chodím do školy, když nemusím tak nejdu, jen to zkouškové je blbé
16%
 16%  [ 5 ]
no ne, chodím do školy, denně. občas brigády a jsem zvyklá, je to nuda
0%
 0%  [ 0 ]
jo, studuju, pracuju, zrovna do toho dělám milion dalších věcí a další mně napadají
45%
 45%  [ 14 ]
myslím, že jo, ale skutečný rozvrh tomu nenasvědčuje..asi dělám něco špatně, ale odpočinek je důležitý taky..
3%
 3%  [ 1 ]
jo, často z toho šílím, ale naštěstí jsou i klidnější dny..
35%
 35%  [ 11 ]
Total Votes : 31

Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 21.10.2008 21:02    Post subject: Management času Reply with quote

máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte?
stíháte nebo nestíháte?
býváte často unavení, vystresovaní, apod?
jak snášíte časově náročný program?
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to?
jak vypadá váš týden?
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější?
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát?
co vám bere nejvíc času?
na co byste potřebovali víc času?

a taková hra: Smile
seřaďte druhy činností podle toho čemu věnujete nejvíc času až po nejmíň třeba týdně či denně:

úklid
vaření
práce
brigáda
študium
přítel
rodina
domácí zvěř
relax
pc
nákupy
posezení s přáteli
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Tue 21.10.2008 21:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 21.10.2008 21:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 21.10.2008 21:33    Post subject: Reply with quote

jak změnila ten titulek Roflnik tos nemusela Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8267

PostPosted: Tue 21.10.2008 22:48    Post subject: Re: Management času Reply with quote

máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte? Arrow vetsinou ano
stíháte nebo nestíháte? Arrow spatne, organizace by potrebovala vylepsit
býváte často unavení, vystresovaní, apod? Arrow jo, vetsiou ale spis unavena nez vystresovana
jak snášíte časově náročný program? Arrow jak kdy, spani mam porad jeste dobre
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to? Arrow mam volnou pracovni dobu, vyhovuje mi to
jak vypadá váš týden? Arrow tak v patek jdu do prace uz zabalena na vikend, ve tri koncim a jedu na vikend za prittelem, predelava dum, takze tam je porad co delat, je to cim dal vetsi pricina nasich sporu a hodilo by se to rozepisovat spis jinam Confused , v pondeli vstavam ve trictvrte na pet a pritel me hodi na autobus, v praci jsem v osm a pondeli vetsinou proflakam a stravim jen vyrizovanim posty a administrativy, protoze se mi nic nechce, z prace jdu na pilates, abych se probrala a pak uz jen domu chvili net a spat
uteru az ctvrtek - do prace cca na devatou, planuju si schuzky se zakazniky a potencionalnimy zakazniky, nekdy u mne, nekdy za nima jedu, proste pracuju na plno, kdyz jsou akce, tak jsem v praci treba do sedmi, kdyz ne, ta to v pet zabalim, odpoledne jdu cvicit, nebo mam sraz s kamarady, tky peru,uklizim, nebo neco resim v byte (zase me ceka reklamace vany Mad )
no a ve ctvrtek vecer uz mam zabaleno na vikend...
spokojena s timto rezimem moc nejsem, vpodstate nemam jediej den, kdy bych se mohla do syta vyspat, pokud teda neprijdu pozde do prace
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější? Arrow to je rozne, viz predchozi tazka
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát? Arrow mela bych si to psat, ale system v tom nemam zadny, vetsinou mam rozhazeneruzne papirky po stole a cmaranice v kalendari Embarassed
co vám bere nejvíc času? Arrow asi to, ze to mam celkove blbe zorganizovane a moc casu vyplytvam na prostoje a zevlovani
na co byste potřebovali víc času? na domacnost (pritel mi vycita ze v domacnosti jsem na prd Confused )

seřazeno (vetsinou mi cas zacina schazet nekde mezi bodem pritel a rodina, ostatni body jsou uz velmi sizene)
pc
práce
byt
přítel jeho dum a jeho domácí zvěř (kocourek a kocicka)
rodina a domácí zvěř (bojova kocka pitypacka)
úklid
relax
nákupy
posezení s přáteli
vaření
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19743

PostPosted: Tue 21.10.2008 23:07    Post subject: Re: Management času Reply with quote

Shrew wrote:
Máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte?mám každý den něco (krom víkendu, kdy nepracuju)
stíháte nebo nestíháte?trochu nestíhám
býváte často unavení, vystresovaní, apod?ano jsem unavená Sad
jak snášíte časově náročný program?zvykám si
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to?víc mi vyhovuje volná doba
jak vypadá váš týden?
po - - - práce
út - škola - práce
st - škola - práce
čt - škola - škola - chvilku volno - příprava do Žiliny
pá - celý den Žilina
so - volno/škola/práce
ne - volno/škola/práce
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější?Nejnabitější je asi úterý a středa - to jdu ze školy do práce. Vstávám v sedm a jdu spát po půlnoci.
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát?všechno si musím psát!
co vám bere nejvíc času? když pominu náplň práce, tak cestování - do školy, ze školy, na Slovensko
na co byste potřebovali víc času?na sebe, na přítele, na odpočinek!

a taková hra: Smile
seřaďte druhy činností podle toho čemu věnujete nejvíc času až po nejmíň třeba týdně či denně:

úklid
vaření
práce
brigáda
študium
přítel
rodina
domácí zvěř
relax
pc
nákupy
posezení s přáteli
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12000

PostPosted: Wed 22.10.2008 7:21    Post subject: Re: Management času Reply with quote

Shrew wrote:
máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte?
stíháte nebo nestíháte?
Mam nabity kazdy den v tydnu, bud mam skolu nebo praci. A nekdy nestiham, zvlast, kdyz se mi nakupi seminarni prace.
býváte často unavení, vystresovaní, apod?unavena byvam casto, je to hlavne tim, ze nechodim spat ve stejnou dobu kazdy den, nekdy nespim ani 7 hodin, je to pak znat.
jak snášíte časově náročný program?snasim, ale nesmi to trvat moc dlouho.
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to?
jak vypadá váš týden?Muj tyden? V po mam rano dve prednasky a pak od tri do osmi skolu. domu se dostanu v pul desaty, takze max udelam neco do skoly a jdu chrnet. v utery mam skolu od sedmi do pul ctvrte, nesnasim to ranni vstavani, pak vetsinou jsem s pritelem, protoze tenhle den mame podobne rozvrh. Streda, to se konecne vyspim, mam skolu az od dvou, ale zato do vecera. ve ctvrtek rano od sedmi a odpol do prace stejne jako v po. jediny patek mam volny, tak ten relaxuju.
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější?
Nejnabitejsi je asi ct. kdy dopol mam skolu, odpol specham do prace, kde sedim dlouho do vecera, nejvolnejsi mam pa, takze delam veci do skoly, co sem nestihla pres tyden, venuju se svym pejskum a morcatum, odpocivam.
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát?
Jo, mam diar, bez nej bych byla mimo.
co vám bere nejvíc času?prace
na co byste potřebovali víc času?
na sebe a sve zaliby
a taková hra: Smile
seřaďte druhy činností podle toho čemu věnujete nejvíc času až po nejmíň třeba týdně či denně:

úklid jednou tydne
vařeníjak kdy, ted budu doma skoro tyden sama s brachou, tak asi varit budu
prácedvakrat tydne
brigádaviz nahore
študiumctyrikrat tydne skola plus sem tam neco do ni udelam ve svem volnem case
přítelno, tam je to zly, oba mame nabity program, on navic maka o vikendech, takze jak kdy
rodinakazdy den, vzdycky si s mamkou najdu chvilku na popovidani
domácí zvěřsnazim se kazdy den, ale intenzivne se ji venuji o vikendu
relaxi pres svuj nabity program se snazim si kazdy den najit chvilku, abych si odpocinula
pckazdy den, patri do meho relaxu, delam na nem skolni veci a i v praci
nákupymoc nenakupuju
posezení s přáteli jednou tydne
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12000

PostPosted: Wed 22.10.2008 7:21    Post subject: Re: Management času Reply with quote

ed
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist


Last edited by alishka on Wed 22.10.2008 7:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 22.10.2008 7:23    Post subject: Re: Management času Reply with quote

máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte?
stíháte nebo nestíháte?
Arrow docela nabito, moc nestíhám
býváte často unavení, vystresovaní, apod?
Arrow spíš vystresovaná než unavená
jak snášíte časově náročný program?
Arrow tak, ž eto jinak nejde
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to?
Arrow momentálně asi pevnou pracovní
jak vypadá váš týden?
Arrow pondělí: 11:00 - 17:00 škola, v 18:00 mám ještě přednášku, ale tam u nechodím, je na prd
úterý: 8:00-15:00 škola
středa: 16:00-oficiální konec 20:00, ale v labinách je možný všechno. PO labinách se chodívá chlastat. 10:00-12:00 přednáška, ale tam nechodím, stejný kurz jako v pondělí - k ničemu.
čtvrtek: jeden čtvrtek jsem od 9 do 9 v práci a druhý mám od 10:00 do 12:00 přednášku, jinak nic
pátek: práce 9-9
sobota: práce 9-9
nedělě: práce 9-9

jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější?
Arrow no, těžko říct...nejnabitější asi pondělí, nejvolnější středa
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát?
Arrow asi bych si to pamatovala,ale raději si píšu
co vám bere nejvíc času?
Arrow práce Rolling Eyes Confused
na co byste potřebovali víc času?
Arrow na sport a na školu

a taková hra: Smile
seřaďte druhy činností podle toho čemu věnujete nejvíc času až po nejmíň třeba týdně či denně:
Arrow práce, škola, relax, posezení s přáteli. Víc nestíhám, poslední 2 položky, chci vyměnit za sport
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35733

PostPosted: Wed 22.10.2008 7:54    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 22.10.2008 8:53    Post subject: Re: Management času Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28502

PostPosted: Wed 22.10.2008 9:10    Post subject: Re: Management času Reply with quote

máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte? Arrow v zasade ano, od listopadu to bude jeste horsi
stíháte nebo nestíháte? Arrow nestiham
býváte často unavení, vystresovaní, apod? Arrow byvam jak unavena, tak vystresovana, ale ja nejaky ten stres k cinnosti potrebuju
jak snášíte časově náročný program? docela dobre, potrebuju mit nabity den, pak to zvladam vsechno mnohem efektivneji
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to? no, delam nekolik veci zaroven, jsem na to zvykla...
jak vypadá váš týden? vemu to i s praci, takze PO: dopoledne jedna prednaska, odpoledne prace a vecer snad cviceni, UT: rano dve prednasky, pak prace, navecer jedna prednaska, ST: cely den prace, od 17-20 skola, CT, skola do 14, resp do pul jedny, pak prace do vecera, PA: skola do 11, pak prace do vecera...co se tyce vikendu, tak ty mam v zasade volny a musim je venovat skole - cist knizky, nacitat materialy na bakuli, psat prace apod.
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější? nejnabitejsi asi utery, protoze jdu na osmou do skoly, pak na pet hodin do prace a pak zase do skoly a pak cvicit, nejvolnejsi bych videla stredu, protoze jsem cely den v praci a az navecer jdu do skoly
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát? ano, musim si psat veci do diare, jinak bych si to nepamatovala
co vám bere nejvíc času? prace a skola
na co byste potřebovali víc času? na skolu a na sebe/pritele/kamarady

a taková hra: Smile
seřaďte druhy činností podle toho čemu věnujete nejvíc času až po nejmíň třeba týdně či denně:

úklid - tomu moc nedam, takze tak 1x tydne (kdyz myslim jako vetsi uklid)
vaření - prakticky denne, ale to mi nevadi, delam to rada
práce - denne, kolem 5 hod
brigáda
študium - denne
přítel - prakticky denne
rodina - no, bydlim u nich, ale ze bych se jim extra venovala to ne Embarassed
domácí zvěř - nevlastnim
relax - relaxuju u sportu, takze ted to vypada tak 3x tydne, plus se snazim kazdy den tak na chvili vypnout
pc - denne
nákupy - jidlo vicemene denne, obleceni jak kdy
posezení s přáteli - tak aspon 2x tydne, bez toho bych nemohla existovat, jsem kavarensky povalec a je to skvely relax[/quote]
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Wed 22.10.2008 13:40    Post subject: Re: Management času Reply with quote

Shrew wrote:
máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte?
Arrow Jsou dny, kdy si můžu v klidu dopřát chvilku pro sebe. Ale program si najdu vždycky.
stíháte nebo nestíháte?
Arrow stíhám všechno, co potřebuju Very Happy
býváte často unavení, vystresovaní, apod?
Arrow ani ne, stres jsem odkopla a unavená jsem maximálně z radostí a ne povinností.
jak snášíte časově náročný program?
Arrow řekla bych, že docela snadno
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to?
Arrow pevný program povinností mi nevadí, aspoň pak vím, kdy se můžu těšit na volno. Ale víc věcí najednou mi nevadí.
jak vypadá váš týden?
Arrow Až na středu jsem každý den v práci, snažím se aspoň 3xtýdně cvičit, brzy zas začnu chodit na trénink. A jsem zvyklá chodit aspoň tak 3x týdně pařit.
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější?
Arrow Nejšílenější je úterý, to dělám celý den, devět hodin a večer mívám všeho dost plný zuby.
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát?
Arrow Určitě, bez diáře ani ránu.
co vám bere nejvíc času?
Arrow asi práce...ale jelikož mě to tam baví, tak mi to nevadí.
na co byste potřebovali víc času?
Arrow asi na čtení, přijde mi, že málo čtu Rolling Eyes

a taková hra: Smile
seřaďte druhy činností podle toho čemu věnujete nejvíc času až po nejmíň třeba týdně či denně:

úklid Arrow velmi málo času, většinou každodenně poklidím to nejhorší, když jsem doma, aby máma nešílela. Jinak můj pokoj je ve stavu chaosu.
vaření Arrow velmi málo času. Vařím si tak jednou dvakrát týdně. A ráda bych častěji Confused
práce Arrow dost. Jsem tam pořád.
brigáda Arrow nemám, pracuju.
študium Arrow nestuduju.
přítel Arrow nemám.
rodina Arrow nepřeháním.
domácí zvěř Arrow dvě kočičky, občas krmení a mazlení.
relax Arrow adekvátně
pc Arrow jsem na něm pořád díky práci
nákupy Arrow čas si na ně najdu bez problémů.
posezení s přáteli Arrow mohlo by jich být víc Twisted Evil
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 22.10.2008 15:05    Post subject: Reply with quote

máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte? zas tak moc ne, někdy mám nabitej celej den, jindy ne
stíháte nebo nestíháte? stíhám
býváte často unavení, vystresovaní, apod? vystresovaná sem pořád
jak snášíte časově náročný program? stresuje mě to, ale je pro mě pozitivníé stes, kterej potřebuju k životu a vyhuvuje mně, když mám moc práce
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to? To moc nechápu. Mám ráda pracovní dobu volnou, abych si ji mohla přizpůsobit svýmu harmonogramu a pak se z ní stane pro mě pevná.
jak vypadá váš týden? pondělí ráno škola, odpoledne volno, úterý ráno práce, odpoledne škola a ještěc hci zařadit večer jógu, středa ráno škola, odpoledne volno, čtvrtek ráno práce, odpoledne škola, pátek ráno práce, odpoledne volno
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější? Tak jak kdy, podle toho co musím zařídit.
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát? jo, jsou dny, kdy mám od rána do večera co dělat a píšu si to
co vám bere nejvíc času? sezení u PC
na co byste potřebovali víc času? na práci, chtěla bych abych měla víc dnů v týdnu dopoledne volno na práci


Tohle sem teda neseřadila, protože se to ani nedá, ale ke každýmu něco napíšu.
úklid - uklízím 1x týdně (prach, vysávání, praní a podobně), ale samozřejmě každej den je co uklízet, mám pocit, že uklízím často
vaření - vařím tak 3x týdně, o víkendu vaří mamka a přes týden si vařím já
brigáda - tam jsem tři dopoledne v týdnu
studium - do školy moc nechodím, spíš jenom když fakt musím
přítel - jsme spolu skoro každej den
rodina - vidíme se už míň než dřív
relax - celej víkend je pro mě relax
pc - každej den dost dlouho Embarassed
nákupy - potraviny tak 2x do týdne
posezení s přáteli - sobota a neděle, výjimečně v týdnu s kamarádkou nebo s aortou
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Iv15
bikerka


Joined: 15 Jan 2008
Posts: 271
Location: where I want

PostPosted: Wed 22.10.2008 19:45    Post subject: Reply with quote

máte nabitý program každý den vtýdnu? nebo nemáte? podle toho, jak se to všechno navalí, ale mám ráda všechno v klidu a bez stresu
stíháte nebo nestíháte? stíhám
býváte často unavení, vystresovaní, apod? jak kdy, ale v semestru docela dost, ale snažím se to už tolik nevnímat
jak snášíte časově náročný program? špatně, ale zase v tu dobu se dokopu k nejlepším výsledkům
máte raději pevnou pracovní dobu a jednu činnost, nebo volné a když máte dělat několik věcí zároveň? neznervozňuje vás to? ráda si všechno naplánuju podle sebe, abych na všechno měla dostatek času,ale zvládnu dělat i víc věcí najednou
jak vypadá váš týden? pondělí volno, většinou dělám věci do školy a odpoledne trénink-kolo, úterý-ráno občas stíhám ještě kolo,pak přesun do Phy a škola až do večera, středa-škola a posilovna, čtvrtek-škola a domů, pátek-práce celý den, víkend-většinou kolo a pomoc doma rodičům
jak vypadá váš nejnabitější den v týdnu a jak váš nejvolnější? asi úterý a nejvolnější pondělí
máte toho tolik co zařídit, že si to musíte někam psát? ani ne, většinou si všechno pamatuju, jenom nějaké datumy dlouho dopředu
co vám bere nejvíc času? sport, škola
na co byste potřebovali víc času? na sport, ale to už bohužel asi nikdy nebudu mít dostatek


úklid - doma uklízíme 1x týdně, to musím pomáhat, na koleji tomu moc nedám Embarassed
vaření - většinou každý den si nějakou rychlovku zvládnu udělat, o víkendu vaří taťka
brigáda - každý pátek
studium - cvičení všechna a přednášky se taky snažím
přítel - teď zrovna ne
rodina - no, jenom o víkendech
relax - když se můžu jen tak flákat u počítače Wink
pc - do školy a v práci nutnost, žrout času
nákupy - pečivo každý den, v pátek velký nákup s tatínkem
posezení s přáteli - v Pze s lidma ze školy tak jednou za týden, o víkendu moc večer už není síla, ale občas taky
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms