sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
ceska policie
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35733

PostPosted: Mon 18.8.2008 15:17    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Mon 18.8.2008 15:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Mon 18.8.2008 15:31    Post subject: Reply with quote

je to jednoduchy, jsou to jenom lidi. malokterej policajt te bude pokutovat za to ze kouris na zastavce. treba me pokud nekdo netelefonuje za volantem, nekrade v krame, nejezdi na cervenou nebo v protismeru nezajmaj v podstate zadny prestupky. ani vetsinu mejch kolegu. psu vidam venku spoustu ale nahubek ma jen malokterej. kdyby ten labrador nebyl pani policajtove, tak co bys na to rekla ? to je to samy kdyz v televizi slysis syn policisty udelal to a to.. no a co. proc se nerika syn kadernika, syn bankere atd..

cikanu, skinhedu ani niceho podobnyho se neboji nikde. to neni zalozeny na tom kdo se koho boji. jestli tem cikanum neco prochazi opakovane, hledal bych chybu jinde. na takovyhle blaboly jsem vylozene alergickej, policie proste nejak funguje a obejit to nejde. lidova tvorivost a fantazie ale nezna mezi.. kdybysme se meli predem vybodnout na kazdy hlaseni v kterym figurujou cikani nebo ukrajinci, tak do ty prace ani nemusim chodit..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Mon 18.8.2008 15:33    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Mon 18.8.2008 15:35    Post subject: Reply with quote

ok, ale ackoli nepochopim jak to nekoho muze bavit, nevidim na tom nic spatnyho. jednou je proste zakonem nebo nejakou vyhlaskou dano ze se to nesmi a tim veskera debata hasne.. ona vetsina toho nejakej smysl ma.. ze na to ma nekdo, obvykle ten kdo to porusuje jinej nazor a povazuje to za buzeraci je vedlejsi.

me bavi kdyz kolikrat vidim jak nekdo povetsinou kuprikladu neco nekde odhodi, kouri kde nema nebo podobny blbosti a kdyz uvidi projizdet policajty kolem hned to nejakym zpusobem napravuje nebo schovava. to si rikam, "to si tak blbej ze myslis ze me takovyhle voloviny zajmaj? " Laughing

ony ty predstavy obcanu o policejni praci jsou ty realite nahony vzdaleny, clovek nestaci vychazet z udivu.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26706

PostPosted: Tue 19.8.2008 6:04    Post subject: Reply with quote

Já s policajtama vesměs špatný zkušenosti nemam. Spíš neutrální. Akorát mě minulej tejden namích měšťák, kterej si honil ego a neměl (zrovna u mě) důvod. Taky pěkně setřel Laughing Ale jinak nic.. Kdysi jsem se jich bála, protože jsem ve svym "rodnym" městě stříkala graffiti, ale nečapli mě Laughing Spíš mě štve, že se kolikrát na policajty házej věci, za který vůbec nemůžou.. Případ utopenýho kluka (17) loni u nás v přehradě. Kluk se nacpal semenama durmana a zapil to chlastem (kokot, že) a pak mu bylo zle. S kamarádama (mezi nima i holky) šli kolem přehrady a jak mu bylo blbě, šel do vody, tak se hodinu a půl!!! brodil sem a tam a blil. Kamarádi jen čuměli a nic neudělali. Začali něco dělat až když jim začal mizet pod hladinou. Měl asi nějaký halucinace z toho durmanu a šel pořád dál a hloub. Až když ho neviděli!!! zavolali policajty, ty přijeli vzápětí, ale co můžou dělat, když ho neviděj, nemaj vybavení na lovení člověka (zfetovanýho) pod vodou a ve tmě (už byla noc)??? Na hledání člověka pod hladinou v noci nemá ani vybavení záchranka!No a jakou to mělo dohru?Samozřejmě jeho "kamarádi" házeli špínu na policajty, všude vyvěsili plakátky, že policie nic neudělala, Alešek umřel a bla bla, udělali na náměstí demonstraci proti policajtům, sprejema jim postříkali služební Oktávky. KOKOTI!!! Moh si za to v základu on sám, a ti, co mu mohli pomoct, byli právě a jenom jeho "kamarádi", který hodinu a půl přihlíželi tomu, jak se brodí vodou a pomalu se vzdaluje!!!To mě tak vytočilo, že mě to točí vždycky, když si na to vzpomenu Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Tue 19.8.2008 9:17    Post subject: Reply with quote

Ja si zas pamatuju, kdyz mi v 17 (podotykam, ze mi melo byt tak za 4 mesice 18 ) sebraly cigarety s tim, ze do 18. let je koureni zakazano. Jo jasny, maj pravdu, ale co si to dovolujou vubec. Mne to nikdo nesmel prodat, ale jestli kourim je snad moje vec a moje plice.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26706

PostPosted: Tue 19.8.2008 9:30    Post subject: Reply with quote

Jééé, tak to by měli dělat všichni Wink Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Tue 19.8.2008 9:32    Post subject: Reply with quote

Hm a vratit studentovi penize by taky mohli. Jako sorry, nereknu kdyby mi bylo nejakych 13, ale bylo mi 17 a za par mesicu jsem mela byt plnoleta. Tak to je fakt trapny.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Tue 19.8.2008 9:47    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:

me bavi kdyz kolikrat vidim jak nekdo povetsinou kuprikladu neco nekde odhodi, kouri kde nema nebo podobny blbosti a kdyz uvidi projizdet policajty kolem hned to nejakym zpusobem napravuje nebo schovava. to si rikam, "to si tak blbej ze myslis ze me takovyhle voloviny zajmaj? " Laughing

Jo Kyo, to máš pravdu, většina lidí (alespoň co já znám) to takhle dělá, protože si řeknou "Radši nebudu provokovat, beztak je ten policajt dost blbej na to, aby i z takovýhle hovadiny udělal bůhví co." Laughing
Ale je fajn vědět, že tohle jsou pro policajty jen voloviny, který je nazajímaj Wink


Last edited by lucyynka on Tue 19.8.2008 9:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 19.8.2008 9:51    Post subject: Reply with quote

ne, je to hlavně z toho důvodu že vědí že se to dělat nemá. potom ale najdeš spousta lidí kteří třeba ten bordel na ulicích připisují policii. hlavně její nečinnosti. stejně jako bordel na silnici. obojí je nesmysl, jde jen a jen o ty lidi samotný. jaký si to venku udělaj, takový to maj.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Tue 19.8.2008 9:56    Post subject: Reply with quote

S těma cigaretama Very Happy Nám vyhrožovali sociálkou Very Happy
Já nevim no. U nás prostě, když nemaj co dělat rejpaj do všeho.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Tue 19.8.2008 10:19    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sat 27.6.2009 20:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 19.8.2008 10:21    Post subject: Reply with quote

policajt ale přece neni žádnej vychovatel. tady vidíš jak pro někoho prkotina a buzerace je pro někoho věc co by se měla řešit. zavděčit se prostě nejde.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Tue 19.8.2008 10:23    Post subject: Reply with quote

Zvlášť, když se tím policajti ani neříděj Embarassed Embarassed Embarassed Kdyby alespoň nebyli v uniformě před tím zákazem kouření Very Happy
Ty jo ve mě se to něják nese.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
Page 4 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms