sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Proměna osobnosti :)
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 24.7.2008 22:04    Post subject: Proměna osobnosti :) Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by waxeipahdeth on Sun 27.7.2008 18:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 24.7.2008 22:16    Post subject: Reply with quote

tak vyraznou zmenu sem prodelala v puberte,ale to spis vzhledove,kdyz sem nosila snad vsecky barvy vlasu Laughing pak uz sem ostala u blond Laughing

ale povahy-nejvic me nakoplo kdyz sem letela do Kostariky-sama,sice za rodinou,ale pres pul sveta sama...do te doby sem byla zvykla doma,tadyk v te dure,bala sem se cokoliv sama..od te doby je to jinak,za prve uz se nebojim cestovani nekam sama (ale v tom me pomohla i skola,400 km taky neni kusek),za druhe,si uz vic verim ze se neztratim a sem docela sobestacna Very Happy

a druha zmena-odjakziva sem mela rada psy..ale urcity moment me nakopl,ze vsem dokazu,ze v tom sem dobra,ze nejsu takovy blb jak si nekteri mysli,ze budu hodne dobra a nekam to v tomto oboru dotahnu..zene me vpred to,ze uz mam skoro konec skoly jedne,bez vetsich problemu a chystam se na druhou..je to sakra dobry pocit,od te doby se necitim jak kryplik

a treti-dosla sem na to,ze NIKDY nechci byt na nikom zavisla,protoze clovek nikdy nevi co se stane..a urcitym smerem se zmenila ma duvera k osobam,sice negativne,ale pro me je to jen dobre,mozna sem trochu vic sobec nez driv (ale nepocituju to vuci rodine,protoze ti me vzdy podrzi)

a okoli to bere dobre,spis pozitivne,jen me nekdy buzeruji kvuli zazranosti do psu,ale to je jejich boj Laughing

tak snad sem to pochopila dobre Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 24.7.2008 22:35    Post subject: Reply with quote

já nevím. vždycky jsem byla stejná. možná až teď se teprve začínám měnit, takže nikdy není pozděSmile

přítel říká, jak jsem rozkvetla..bude to fakt, má na mě dobrý vliv:) poradí, a tak. I k tomu ostříhání mě dokopal, já chtěla ale bála jsem se, vždycky jsem chtěla krásné dlouhé vlasy. došlo to tak daleko, že z těch dlouhých krásných vlasů zbyla jenom moje představa. realita byla zacuchané nemocné vlasy. Tak nedávné ostříhání mi přineslo sebedůvěru (možná až samolibost, ale já se vždycky měla ráda) víc se snažím o sebe dbát, když se podívám s tím účesem do zrcadla, říkám si holka, ty seš kočka, a s tou rtěnkou by to bylo ještě lepší..a cítím, že mi přestává být jedno co nosím na sobě..

v souvislosti s tím secci i lépe cítit v pokoji, trochu jsem změnila styl...

změna v oblasti zájmů přišla v prváku na vš. byla jsem sama a moc mi chyběly školní besídky na střední, tak jsem sama od sebe se přihlásila do divadelního spolku. otevřelo mi to nové obzory a mám milovaného koníčka divadlo. zároveń jsem se změnila kvůli mému spolužákovi, který je takový karérista a tak a naučil mě být samostatnější, nebát se cizího prostředí a hlavně když něco chci, tak to jde, ale musím hledat možnosti jak to udělat a nehledat důvody proč to nejde, jak často lidé dlají. to se mi vrylo do paměti.

takže jj, změnla jsem se. A co se týče pohledu na vztahy taky - už je neberu tak romanticky a začínám si vztah víc užívat, nevím jak to říct. prostě spíš se orientuji na skutečnost, na krásu obyčejné lásky a ne bezduchého toužení.

ale pořád jsem to já, resp. občas mám taky chvíle, kdy se chovám jako bych nic z toho co mám za sebou neměla:)

do budoucna čekám trochu změnu ve stáži, sice jen čtyřměsíčn, ale změna to jistě bude-samostatný život, bez nikoho v cizí zemi. Těším se a pro mě je to velký krok, když uvážím jaká jsem líná a pohodlná!



ale to je všechno poměrně malá změna.Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4827

PostPosted: Thu 24.7.2008 22:37    Post subject: Re: Proměna osobnosti :) Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Zajímalo by mě, jestli jste někdy v životě prošli nějakou výraznou změnou, co to pro vás znamenalo, jak to přijalo okolí a další věci okolo : ) Myslím tím styl oblečení, myšlení, nějaké významné rozhodnutí, prostě cokoli.
Ptám se proto, ptž potřebuju najít nějakou inspiraci, radu, whatever. Připadá mi, že furt stojím na místě. Mám tolik snů a ideálů, ale nic proto nedělám. Už roky se chci změnit, není to chvilkový nápad, ale pořád jsem šedá myš, která nic nezažila. Nenosím věci, který se mi líbí, ptž cítím jakousi jistotu (to je blbě řečeno, ale nevím jak to vysvětlit) v džínách, tričku a botaskách, nejdu si za svým, nikdy jsem nikam nevycestovala nic...Vždycky si říkám, že po škole, kterou samozřejmě dodělat chci, ale...No, snad mě chápete : )

exilio, já si hlavně myslím, že si nemůžeš říkat, že bys něco chtěla změnit a litovat, žes nic nezměnila.. drobnými změnami určitě procházíš každý den, aniž by sis to uvědomovala, za rok se to načte, podíváš se zpátky a všechny ty změny uvidíš. Kdyby mělo přijít něco velkého, tak to příjde samo, nějaké velké rozhodnutí nebo změna.. rozhodně bych se do ničeho radikálního netlačila, pokud se cítíš jistá v tom, co děláš, jak žiješ.. Všechno přichází postupně, pomalu, ale jistě. Měla bych strach, že velká změna by mohla taky hodně věcí zničit, mohla by zklamat a tak, hlavně když se do ní člověk nutí a nepřichází přirozeně.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 24.7.2008 22:40    Post subject: Reply with quote

navíc na mě teda exi působí, že se DOST změnila od té doby co je na VŠ! předtím,ty reakce, příspěvky, ty trápení a ublíženecký postoje, pamatuješ jak tě štvala máma, byla jsi zavřená doma, toužila jsi být jinde a byla jsiz toho nervní, nikdo tě prý neměl rád...(nevim, třeba ne já už si to nepamatuju, to je muj pocit že tak nějak to bylo)...a teď-slečna, inteligentní, angličtinářka, no prostě mi přijde že dost vyrostla:) fakt u tebeb to hodně vidím, exi:)
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 24.7.2008 22:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by waxeipahdeth on Sun 27.7.2008 18:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 24.7.2008 22:53    Post subject: Reply with quote

jo, taky si někdy říkám, jak by to bylo snazší,kdybych neměla nikoho a mohla si dělat co chci bez výčitek Laughing
ale to asi nebude pravda. na každým stavu je něco dobrý a něco špatný. důleežitý je umět rozlišit to prospěšný a to lepší z možnostíSmile
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Fri 25.7.2008 7:42    Post subject: Reply with quote

Mě říká každej, že jsem se změnila. Proč už nejsem taková a taková?

hm .. já ani nevím Necejtim to niják výrazně. Ale jelikož teď tady sedím v růžovým tričku, v sandálkách, který jsoau už prostě pro holky mám na krku korálky a těším se na dovču s mámou v Tatrách tak asi jo.
Jsem jiná .. byla jsem víc pohrdavější a myslela jsem si, že já jsem ten king, co je jinde než ostatní ..a na vás vy pičinky v těch růžovejch tričkách těžkej fucking. Very Happy Very Happy Very Happy To byla moje filosofie ... Very Happy

Ale začínám se bát, co bude, protože už mě ani nebaví nijak moc flámovat (teda jedině v Řecku :mrgeen: ).
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Fri 25.7.2008 8:58    Post subject: Reply with quote

Výraznou změnou jsem ve svém životě prošla asi ted , během posledního půl roku.
Docel hodně jsem přehodnotila svoje priority, posunula jsem se z povrchní, nadřazené a namyšlné krávy co si myslela, že snědla všechnu moudorst světa směrem k člověku, co se snaží věci ( a lidi) poznat víc do hloubky, než je odsoudí.
Možná jsem potřebovala tu lekci, kterou jsem dostala v bývalé práci, abych si uvědomila, že si mám vážit toho, co mám a abych pocítila jak hnusný je, když je na vás někdo hnusnej - a taková jsem taky bývala.

Co se týče vzhledu, ten výrazně neměním, ani nechci. nepotřebuju si vytvářet žádnej "styl" ani být nijak výjimečná. Stačí mi to, co mi nadělila příroda Wink
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 25.7.2008 9:02    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Tue 29.7.2008 10:55    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18460

PostPosted: Tue 29.7.2008 11:57    Post subject: Reply with quote

Já jsem pořád stejná - hm - bohužel
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Wed 30.7.2008 19:27    Post subject: Reply with quote

Mě asi nejvíc změnilo to odstěhování se od rodičů. Víc si věřím, protože jsem zvládla spoustu věcí o kterých jsem si myslela, že bych je nezvládla. Taky jsem si dost utřídila názory, pohled na svět. Myslím, že jsem samostatnější a schopnější se probíjet sama.
Ještě bych do budoucna moc chtěla ovládnout svůj strach a díky tomu být schopná víc chodit mezi lidi a cestovat. Teď mě to hodně omezuje a zatím se to změnit nepodařilo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 30.7.2008 19:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM


Last edited by Agnes on Thu 31.7.2008 7:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 30.7.2008 21:29    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms