sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
ZPOVĚDNICE 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 612, 613, 614 ... 617, 618, 619  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26715

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:21    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
Hyenečka, jestli to budeš psát takhle malý, tak to odmítám číst Rolling Eyes


Chápej, prosím. Chodí sem špehovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:26    Post subject: Reply with quote

No tak to moc nevyřešíš tím, že to napíšeš malým písmem.
Ale celkově je to blbá situace, nezávidím. Každopádně to vypadá tak, že už jsi se celkem rozhodla, jenom se ti do toho nechce, protože je to nepříjemný a přináší to spoustu komplikací.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26715

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:32    Post subject: Reply with quote

Vyřešim, on neví, jak to přečíst.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Night
Guest





PostPosted: Fri 13.6.2008 10:32    Post subject: Reply with quote

H. - Nechci být nepříjemná, ale tohle všechno jsi přece věděla už před svatbou..Možná není dobrý dělat kompromisy v tomhle - buď charakter, zázemí, jistota nebo vášeň, přitažlivost, chemie..Podle mě je dost chlapů, u kterých bys našla oboje, ačkoliv se ti může zdát, že je to vždycky jedno na úkor druhého. Člověk jenom musí hledat. Jen je hloupý, že sis to uvědomila až teď Confused Jsi si jistá, že u T. nepřeváží to dobrý nad zápory? Ale podle toho, co píšeš, to na krátkou pomanželskou krizi nevypadá..
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:35    Post subject: Reply with quote

Hyenečko, co poradit...jsi asi hlavně ty ta, která to chce ukončit? Já ti takovou situaci teda taky nezávidim, ale to asi neni to, co chceš slyšet.

Vypadá to, že už jsi rozhodnutá...jestli je pro tebe ta fyzická přitažlivost tak důležitá...to jsi nevěděla na začátku? (Promiň, ale musim se ptát). Jak píše hope, případný komplikace k tomu patří, ale pak budeš mít klid. Stejně bys ho asi začala podvádět, nebo by to tam časem dospělo "samo"... proč ho trápit? A hlavně sebe??

Btw. za větu "už nejsem nejmladší" bych tě s chutí nakopala do zadku Twisted Evil Já jsem o rok mladší než ty a tohle bych teda nevypustila...asi jsem na to citlivá Laughing

edit - Night to napsala moc hezky Praise Já jsem ta, co volí radši ten "charakter, zázemí, jistotu" než nějaký sexuální okouzlení. A btw. ta "zvířecí" přitažlivost, kdy budeš mít chuť se na chlapa vrhat 10x denně a přijde ti "megasexy", stejně v ŽÁDNYM dlouhodobym vztahu nevydrží. Nebo třeba vydrží, ale v menší míře. A pak se začneš nudit a "koukat po jinejch". Ale to víš sama...řikáš, že jsi ještě asi nevyzrálá (i když "nejsi nejmladší" Vrazdik Laughing ) a něco na tom bude. I s úžasnym novym sexy chlapem se do týhle fáze rozhodování dřív či později dostaneš. Tak přemýšlej.


Last edited by Grapefruita on Fri 13.6.2008 10:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9936

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:39    Post subject: Reply with quote

annysek wrote:
Ale bojim se, ze to dopadne jako u jednoho znameho, ktery s tim mel problem asi dva mesice, az se s tou holkou rozesli. My spolu teda nechodime, ale stejne :)

Mně takový problém přijde tak trochu zamotaný do sebe. Nepostaví se mu, protože se bojí že se mu nepostaví. Pokud to nerozsekneš okamžitým znásilněním dle Hanse, tak mu zkus dát najevo že se to prostě stává, a zabavíte se jinak. Pak mu časem snad dojde že si to oba můžete užít bez erekce, přestane se o ni bát a bude v pohodě. Samozřejmě tohle funguje problematicky pokud celý "sexuální zážitek" dělíš na čekání a soulož.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31160

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:40    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest***
Guest





PostPosted: Fri 13.6.2008 10:41    Post subject: Reply with quote

Hyenečko, rozumím ti. Sice ještě nejsem vdaná, ale bojím se, že jednou to dopadne stejně. Už teď beru přítele spíš jako kamaráda a oporu, nevím, co bych bez něj dělala, ale sex je na nule...jako milujeme se (ne často, on to taky nevyžaduje pořád) a nic mi to neříká, chemii vidím v jiném člověku. Myslela jsem si, že to není vše, ale asi na tom taky záleží, páč když člověk necítí tu vášeň a sex ho nebaví tak furt bude uvažovat o někom jiným a ten vztah nebude 100%. Bohužel. A jak se teď manžel chová? Myslím, že vás hodně podlomily ty jeho žárlivý scény a cholerická výbušnost Sad
Back to top
 
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:42    Post subject: Reply with quote

shuki wrote:
Tak to u nas damska posilovna je silena.. To uz radsi mezi chlapy, to nejsou takovy drbny!

tohle je fakt (u nás stejně posilovna jen pro ženský není. jenom aerobik a spinning - a nenechám se ,,komandovat vod ňáký buzny do disko-rytmu" jak to vyjádřil kamarád Smile ) Včera v bazénu byly dvě postarší "modelky", čtyři bazény jim trvalo rozebrat, jestli si koupit bílý boty, když si k nim pak budou muset koupit ještě bílej pásek - anebo by byla lepší bílá kabelka? pak ta jedna detailně popisovala rozhovor s jinou dámou o nákupech v olympii a pak jsem se dozvěděla, že ta jedna spala se ženatým a když se to dozvěděla jeho manželka, tak ho zmlátila a pokousala Smile Laughing mno, takže zůstanu věrná lesům a cyklostezce Sad - s tímhle přístupem se ale fakt v Praze nebudu hejbat, protože všude jsou lidi
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31160

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30291

PostPosted: Fri 13.6.2008 10:56    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že přitažlivost (mimo jiné) tam prostě musí být, jinak už to není moc partnerství ale spíš kamarádství, ne?
Ono je to dost těžký, najít ten správný mix všeho. Ale radši bych hledala, než aby něco zásadně chybělo, protože na to stejně všechno nakonec dojede.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26715

PostPosted: Fri 13.6.2008 11:04    Post subject: Reply with quote

Night - ono ani nejse o to, jestli u něj převažujou klady nebo zápory, ale o to, v jakym stavu už ten vztah je.. Aspon tedy pohled z mý strany.

Grape - docela mě děsí představa, že s každym jinym by mě už po půl roce nebavil sex a brala bych ho spíš jako povinnost.. To snad ne!

max, díky.. Asi máš pravdu..

Lenore, začínám k tomuhle východisku pomalu dospívat, ale pořád je tam ten strach.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Fri 13.6.2008 11:05    Post subject: Reply with quote

Hyenečka wrote:

Chápej, prosím. Chodí sem špehovat.
A malý písmo to zachrání?

Já bych řekla, že už spadla klec. Trápíš se dost dlouho a výsledek nulový. Prostě někdy člověk selže, i když si moc přeje opak a snaží sám sebe přesvědčit, že je/bude všecko v pořádku. Hyenečko, někdy to prostě nejde. Mrzí mě to, opravdu.


a ke grep a night - Mně "charakter, zázemí, jistota" tedy nestačí, to rovnou můžu chodit s charakterním kamarádem. Nedovedu si představit žít s chlapem, který bude hodný, ochotný a všecko, ale prostě mě nebude přitahovat... Já bych řekla, že naopak právě v té chvíli se poohlíží po jiných.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Night
Guest





PostPosted: Fri 13.6.2008 11:06    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Ono je to dost těžký, najít ten správný mix všeho. Ale radši bych hledala, než aby něco zásadně chybělo, protože na to stejně všechno nakonec dojede.

takhle to vidím taky...většinou když člověk mávne rukou nad takovým nedostatkem, později vyplave na povrch a stane se příčinou rozchodu Crying or Very sad
Back to top
 
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26715

PostPosted: Fri 13.6.2008 11:07    Post subject: Reply with quote

Honey, v jeho případě to malý písmo zachrání. No, stejně to pak pro jistotu editnu, to je jasný.

Jo, snažim se sebe sama nutit do názoru, že to třeba bude dobrý, ale výsledek nepřichází, spíš naopak, je to ještě horší.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 612, 613, 614 ... 617, 618, 619  Next
Page 613 of 619

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms