sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pro-ana
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 12.5.2008 14:25    Post subject: Reply with quote

já si myslím že exi spíš myslela rozdíl mezi tím, když do toho nějaká holka spadne právě z toho důvodu že má pokřivené vnímání sebe sama, a mezi tím když někdo schválně píše takové pitomé návody a dělá si z toho image. já myslím že nemocné jsou svým způsobem všechny, litovala bych jenom ty první, ty druhé mě strašně rozčilujou.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43036

PostPosted: Mon 12.5.2008 15:00    Post subject: Reply with quote

tyhle blogy ti je fakt sila Rolling Eyes

jinak nechapu jedno jejich pravidlo, neco ve stylu, ze se nemaji bavit s tlustejma lidma... myslela jsem, ze ony samy sebe taky vnimaji jako tluste lidi, jinak by prece tohle nedelaly, takze mi to prijde postavene na hlavu, nebo si ty holky moc dobre uvedomujou, ze jsou stihle, ale byt jeste stihlejsi-vyhubla kostra nejlip, je vylozene image...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 12.5.2008 15:26    Post subject: Reply with quote

Geike, peci Arrow Jj, přesně. U některejch to je určitě póza a ještě k tomu dost ujetá Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 22.5.2008 18:34    Post subject: Reply with quote

http://deadlydonut.blog.cz/0805/eeehe-projiiiiimadlo-xd
Shocked
(Předpokládám, že mi někdo připomene, že to je jako když zkopírovali můj příspěvek na TF, ale já si z ní nedělám srandu a zdržuju se komentáře...ten smajlík to vystihuje).
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10033

PostPosted: Thu 22.5.2008 19:00    Post subject: Reply with quote

To je z toho fóra:

vA Je To F PiTcHy !!!

Tag zlatka asi se dlouho neuvidime...dneska udělala máti něco, co sem prostě totáálně nečekala. F sedum ráno mi oznámila, že jedem na psichiatrii !!! Možná to udělala kuli tomu, jag přišla na tenhle blog...ae ona to spíš udělala celkově kvuli tomu, co se poslední dobou děje...páč já sem ted už dva tejdny doma...mimo svět...mimo šechno dění a jenom jim a jim...Řekla : " Tag se oblíkni, za 30 minut jedem ! " Byla sem f šoku...nejdříf sem nechápala....pag mi šechno došlo a rozbrečela sem se. Ae nepomohlo to a musela sem tam, páč prey gdybych nešla, tag by si pro mě přijeli sanitkou...a po tom fakt jako netoužim hey ! Tagže sme vyjeli...se svym tlustym ksichtem, zadkem a stehnama sem se narvala do auta a jeli sme do ordinace. Tam sem si připadala jag nejvítz blázen...f čekárně sem se klepala jag dement, páč sem byla upe f prdeli. Ty lidi na mě jenom blbě čuměli. Nejdříf mě to sralo, ae nakonec už mi bylo šechno jedno...pag sem přišla na řadu. Chvíli mluvim psichiatr s mum...určitě mu nakecala, že nežeru a zvracim, bo že se pag zas přejídám... Páč pag gdyž sem se s nim bawila já, tag se mimo jiný ptal i na tohle...jesi jako normálně jim a tag...pag jen tag prohodil : " A nechtěla bys na tři teydny do nemocnice do Motole ?! " Upe sem byla f hajzlu...proč jako já bych měla beyt něgde s podezřenim na anorexii tywe, mezi sameyma vychrtlinama, gdyž sem tlustá jag prase !!! By mi fakt moc nepomohlo hey...spíš naopak...taká live thinspirace hey xD Tagže sem to odmítla s tim, že sem f poho a že se dávám dohromady!!! On teda jakože souhlasil, ae pag si zas zavolal mum a ta mu něco musela nakecat, páč pag upe změnil názor, že prey si tam stejně ty 3 teydny poležim...že prey to pro mě bude nejlepčí !!! Bhoooože...a pag se ještě ptal jesi se sebepoškozuju a taký sračky...jop a prey jesi sem už chtěla něgdy spáchat sebevraždu xO Tywe hey připadala sem si tam jag dyly největší...Nooo...tagže je jistý, že tady na tři teydny nebudu....ae eště newim gdy přesně... achjou zlata moe já newim jesi mám brečet bo zuřit...Sad(( Ae teď nebudu vubec papkat, páč se f tý Motoli neci cejtit jag upe bečka Sad(( Hlawně že mum je šťastná... :´(
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Fri 23.5.2008 10:19    Post subject: Reply with quote

chudák holka, ale je fakt, ze mi trvalo tak 10min, nez jsem si to prelozila
Doufam, ze takhle to s cestinou jednou nedopadne (a to vim, ze ja pisu, jak dobytek)
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11455

PostPosted: Fri 23.5.2008 10:28    Post subject: Reply with quote

To je za dost dlouhou dobu nejsmutnější text, co jsem četla... Confused
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Page 21 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms