sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Beze stopy
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35744

PostPosted: Thu 13.3.2008 20:42    Post subject: Beze stopy Reply with quote

Mate nekoho koho jste meli radi a ztratili jste na nej kontakt? Pratele z taboru brigad z prazdnin stravenych u babicky.
Ztraceni pratele diky nastupu na jinou stredni-vysokou skolu? Nebo na vas kamaradka zapomela kvuli jinym lidem ci priteli?

Jak jsem starsi tak dost casto premyslim nad lidma co prosli mym zivotem a nejak me ovlivnili a ocekalava jsem od nich ze je nikdy neztratim a vzdy v kontaktu budeme a ted me to docela mrzi. Ani to neni z duvodu, ze by me nejak extra chybeli,ale treba me strasne zajima co dela moje kamaradka se kterou jsem se pet let videla kazdy leto na tabore a navzajem sme se sobe sverovali. Strasne me zajima jak zije ted.Jestli si treba splnila sve sny atd.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 13.3.2008 20:48    Post subject: Reply with quote

Ano, bohužel Sad A ne jednoho.. Sad Jsou to ale lidi, na které často vzpomínám, i když jsem je neviděla třeba několik let a na které nezapomenu.
Na jednoho kamaráda (Amose) jsem ale kontakt po 5ti letech, co jsme se neviděli, získala (totální náhodou!!) a dokonce jsem ho i kontaktovala a říkali jsme si, že se sejdeme, ale pak z toho nějak sešlo, nějak pořád nebyl čas... no ale to číslo na něj stále mám a cítím, že ho ještě ve svém životě jednou potkám Smile
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35744

PostPosted: Thu 13.3.2008 20:54    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 15:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 13.3.2008 20:59    Post subject: Reply with quote

Najlepsiu kamaratku. Kedysi som bola u nej kazdy den,ona u nas, vsade sme boli spolu. CHodili sme skoro na rovnake kruzky, stale spolu von, riesili chalanov.. proste najlepsia kamaratka ktorej som dokazala povedat vsetko.
Bohuzial, vybrala som si treningy namiesto hodin vytvarnej, trneingy som mavala 7x do tyzdna, obcas dvojfazove a na kamaratku akosi nezostal cas... a hoci byva len par metrov odo mna, vidime sa len zriedkavo, ked sa nahodne stretneme. Viem, ze to nikdy nebude ako predtym a strasne ma to mrzi. Niekolko krat som sa pokusala ist znovu za nou a obnovit to, ale proste to uz nikdy take nebude. A aj ked povie, ze ok, pojdeme von a tak.. malokedy ideme. Sad Az mi je do placu ked to tak citam.

Odvtedy nemam ziadnu "najlepsiu kamaratku". Vzdy nou zostane pre mna ona... Ale mam priatela. Za neho som rada. Nekonecne. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 13.3.2008 21:22    Post subject: Reply with quote

jo, mám.

ale nevim, líto mi to není. jsou to prostě vzpomínky, a stejně, kdybychom se vídali dnes, bylo by to jiné než kdysi..nevím, no. zajímalo by mě třeba, co dělají spolužáci ze základky, atd, ale tak to spíš ze zvědavosti.

jako malá jsem měla kamarádky Katku a Haničku, hrály jsme si spolu, ale pak už jsem je nikdy nevídala..přátelé našich se asi odtěhovali neb co.

Občas taky vzpomínám na Olinku. Moje první kamarádka ve škole, seděly jsme v lavici a já jsem jí kradla gumy, schválně jsem do ní strkala, aby nepsala písanku líp než já... Embarassed ale byly jsme fakt kamarádky. dodnes mám schovanýho takovýho králíčka od ní, byla to brož. Odstěhovala se. Jediné, co si pamatuju bylo, že jsme si říkaly, že až budeme velké, budeme se navštěvovat..

je to zvláštní, ale kromě toho, že měla hnědý vlásky do culíku si vůbec nepamatuju jak vypadala. a to mě mrzí.

kamarádily jsme se krátce myslím že jen v 1. třídě, pak se odstěhovala, ale nezapomenu na to. ani fotku z první třídy nemám, že by tam byla, možná se s námi už ani nefotila.. ale tu bych chtěla vidět..myslím, že bychom si neměly co říct, ale zajímalo by mě, jestli bych ji poznala:)

a jako malá jsem se kamarádila s Honzíkem a Jarouškem od nás ze vsi. A vídáme se dodnes, jenže od mých cca 8 let jsme se dloouho neviděli a pak až je občas z dálky, když mi bylo 15,16 a teď se spolu absoolutně nebavíme, nemáme si co říct. oni občas zajdou za dědou a mysi řekneme tak ahoj. oni už mají před svatbou. nemrzí mě to, dětství bylo fajn, kluci mě vozili v kočárku šíleou rychlostí vždycky, to bylo hustýSmile) ale teď? co s klukama na ženění Laughing

vzpomínky jsou fajn právě proto, že jsou to vzpomínky
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26636

PostPosted: Thu 13.3.2008 21:27    Post subject: Reply with quote

zkuste Poštu pro tebe třebas, ne?
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 13.3.2008 21:27    Post subject: Reply with quote

Jo, vybavuju si 2 osoby.
Ta první byla jedna z mých nej kámošek...Jednou mě sice dost podrazila, ale odpustila jsem jí to a radši myslím na to dobrý. Co my toho zažily. No dobře, většinou jsme někde kalily, ale prostě s ní byla sranda i když byla pako Very Happy Pak se odstěhovala do Prahy, někdy sem prej přijede, ale nepotkáváme se. Netuším, co dělá ani jak se má.
A druhá slečna k nám jezdívala o prázdninách za babičkou. Fakt jsme si rozuměly a vždycky jsem se na ni moc těšila. Jenže je až z Prahy a asi sem už nejezdí a kontakt na ni nemám Sad
Pak taky nevím nic o některých bývalých, ale to mě netrápí Laughing Cool
No a se sestřenkou se kterou jsem jako malá trávila superní chvilky a přála si být její ségra se taky nevídám, neviděly jsme se x let, ani nevím proč, nepohádaly jsme se nebo tak, ale kontakt nějak vyšuměl...


Tak mě napadlo, Pražanek je tady dost, ta slečna z Phy co k nám jezdila se jmenuje Anna Vosterková (Andy), co vím tak bydlela v Praze-Hájích a měla krátké vlasy a silnou postavu a teď jí může být tak 18. Ale to by byla velká náhoda kdyby ji někdo znal : )

Seventh Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 13.3.2008 21:30    Post subject: Reply with quote

já si taky někdy říkám, že je možná dobře, že je mám zafixovaný tak, jak mám.. že třeba by to bylo pak trochu zklamání a nebylo by to ono jako "tenkrát".
Ale mám s několika lidma opravdu strašně krásné vzpomínky a dodnes si vybavuju úplně živě do detailů některé situace s nima.. ale někdy mi chybí a říkám si, že bych je chtěla vidět.. Amoska, moje dvojče Ivušku-Švestku, fotografa Davida, kamaráda Stříťu a ještě jednoho pana učitele na chemii (on teknrát odešel, pak už jsme ho ani neměli).
Všichni mi byli nějakou dobu hodně blízcí a pustila jsem je hodně k sobě (málo lidí si pustím k tělu).
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 13.3.2008 21:40    Post subject: Reply with quote

Cool
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Sat 28.6.2008 14:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35744

PostPosted: Fri 14.3.2008 8:58    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 15:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Fri 14.3.2008 9:01    Post subject: Reply with quote

kamarádka z tábora. znám její adresu, mám v mobilu její číslo, ale už tak tři roky o ní nemám zprávy, nevím, jestli se přestěhovala a změnila číslo, ale na dopisy nereaguje... Confused
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 14.3.2008 9:05    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 8.6.2008 17:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Fri 14.3.2008 9:41    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sat 27.6.2009 16:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12000

PostPosted: Fri 14.3.2008 10:24    Post subject: Reply with quote

Mam, jednoho.. Myho uplne prvniho kluka.. Driv bydleli na vesnici u babicky, pak se prestehovali do mestecka blizko te vesnice. Mela jsem jeho mobil, ale od nejaky doby uz nebylo cislo v provozu.
Pak jsem zaslechla, ze se z toho mesta odstehovali, ale nikdo nevi kam..
docela me to mrzi, chtela bych ho videt, pokecat...
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Fri 14.3.2008 10:32    Post subject: Reply with quote

Co je na Poště pro tebe vtipnýho, já už o tom přemejšlela Mr. Green

Na základce asi tak v 6. třídě jsem se zamilovala do spolužáka. Psali jsme si denodenně na chatu a denodenně ve třídě psaníčka, štvali jsme s tim celou třídu, jak to museli furt posílat Laughing Mám je pořád doma, je jich fakt plná krabice, paradox byl, že jsem se spolu NIKDY nebavili živě Shocked Hrozně jsem se styděla a vůbec, byl to prostě problém se s někým začít bavit po tom, co si s ním takovou dobu jen píšu... Pak přišla velká rána, protože se musel odstěhovat. No probrečela jsem noci, matně si pamatuju, že jsme si pak možná napsali pár smsek, co dělá za školu a tak... ale pak už číslo nefungovalo. Hrozně mě zajímá, co teď dělá a jak vypadá. Zkusila bych tu Poštu, ale slyšela jsem už dávno od někoho, že začal brát drogy, tak bych se docela bála Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms