sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
spoluziak...

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
spoluziak...
Guest





PostPosted: Thu 6.3.2008 20:58    Post subject: spoluziak... Reply with quote

ahojky... prihlasujem sa radsej pod guest

mam spoluziaka, ktory ma strasne pritahuje-nieco v nom je Smile a ide o to, ze neviem ci vsetko spravne chapem Embarassed Napisala som mu cez jeden chat, a kecali sme spolu zopar hodin, ked vedel ze som to ja, tak mi napisal, ze : tebe sa dako zapacilo pisat si somnou, co chces ist na rande? mmh a ja som necela aby si namyslal odbila som ho, ze to ze ti napisem neznamena ze chcem ist na rande... mno a potom on ma zvykne pochvalit za dobre odvedenu pracu v našej studentskej spolocnosti-aj ked ja nemam pocit, ze by som nieco urobila... a niekedy mam pocit, ze sa mu pacim, ale ja neviem co dalej... Rolling Eyes
Back to top
 
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 6.3.2008 22:11    Post subject: Reply with quote

no zásadní chyba byla, že si nenapsala jo chci jít na rande.. kam mě vezmeš? Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 6.3.2008 22:29    Post subject: Reply with quote

hope- lenze ja som nevedela ci si robi srandu alebo nie, tak som napisala to co som uviedla...

ide o to, ze ja neviem co robit dalej... ked neviem na com u neho som... Rolling Eyes
Back to top
 
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 6.3.2008 22:38    Post subject: Reply with quote

Hoste, běž s nim na kafe. Jen tak. Ne jako rande, ale jen si vyrazit. Prostě se ho zeptej, že máš teď hodinu čas a máš chuť na kafe, jestli nechce jít pokecat. Je to naprosto nezávazný a uvidíš, jestli se z toho něco vyklube.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Fri 7.3.2008 14:10    Post subject: Reply with quote

Jj, zkus mu rict, ze na chatu se ti s nim skvele kecalo, jestli nechce nekam zajit... Tim, ze jste tam spolu par hodin vydrzeli je videt, ze se mate o cem bavit, tak by ses nemusela bat ticha, ze si nemate co rict. Urcite to zkus nejak navliknout... treba po skole, jen tak. Nechodite nekam spolecne jako trida nebo vetsi skupina lidi? Nemusite nutne jit sami dva, kdyby ti to prislo moc slozity zorganizovat, nebo ses bala odmitnuti. Stacilo by bejt treba v bazene / v hospode / v cukrarne / jen tak venku ve vice lidech, sedla by sis vedle nej a bavili byste se spolu... a s trochou stesti uz byste priste sli sami. Wink
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms