sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Top Gear je zpátky!
Goto page 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Balet
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 436
Location: Česká Lípa/Praha

PostPosted: Thu 1.2.2007 15:02    Post subject: Top Gear je zpátky! Reply with quote

Konečně

Co říkáte na první epizodu? Hammondovo ántré po letadlových schodech s neustálým opakováním "I'm sorry.." bylo hezké, prošlé filmy z léta chápu, no a nehoda nevypadala tak drsně, jak jsem předpokládal, myslím, že to bylo dost mediálně nafouknuté... Ale každopádně jsem rád, že jsou zpět!
Back to top
View user's profile Send private message  
momodels
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 346

PostPosted: Thu 1.2.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Bolo to dobre, hlavne ta pomalovana cesta Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Redneck
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 197

PostPosted: Thu 1.2.2007 15:47    Post subject: Re: Top Gear je zpátky! Reply with quote

Balet wrote:
no a nehoda nevypadala tak drsně, jak jsem předpokládal, myslím, že to bylo dost mediálně nafouknuté...

Shocked Kolko krat v zivote si bural v rychlosti cez 200mph? Myslim ze je zazrak ze zije. Tusim hovoril, ze ked bol dole hlavou tak siel 240mph to je podla mna dost vazna buracka a ne medialna bublina.

E: 230 ked sa otocil.
_________________
Running on fumes.
Moja Láska Gaz 14 Čajka


Last edited by Redneck on Thu 1.2.2007 16:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Thu 1.2.2007 15:52    Post subject: Re: Top Gear je zpátky! Reply with quote

Balet wrote:
Konečně

Co říkáte na první epizodu? Hammondovo ántré po letadlových schodech s neustálým opakováním "I'm sorry.." bylo hezké, prošlé filmy z léta chápu, no a nehoda nevypadala tak drsně, jak jsem předpokládal, myslím, že to bylo dost mediálně nafouknuté... Ale každopádně jsem rád, že jsou zpět!
co to kecas? nabural v rychlosti tusim 460kmh. skoro 130metrov za sekundu. to je malo "drsne"?
alebo si cakal vybuch ako v americkom filme, co? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Thu 1.2.2007 15:54    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Redneck
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 197

PostPosted: Thu 1.2.2007 15:58    Post subject: Reply with quote

Pip kukni tu: http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=1451
_________________
Running on fumes.
Moja Láska Gaz 14 Čajka
Back to top
View user's profile Send private message  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Thu 1.2.2007 15:59    Post subject: Reply with quote

to fakt myslis ze by nam o tom hovoril, keby este nieco trafil? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Balet
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 436
Location: Česká Lípa/Praha

PostPosted: Thu 1.2.2007 16:22    Post subject: Reply with quote

Ále, neřekl jsem, že to nebylo drsné, jen, že jsem si to představoval mnohem horší, podle nákresů v novinách to vypadalo, jako několik salt (nebo mám moc bujnou fantazii?)...
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Thu 1.2.2007 18:49    Post subject: Reply with quote

pip325i wrote:
Sice som to nevidel, ale ak to iba obratil, priamo nenarazil do nicoho a len suchal po ceste/trave/hocicom tak to naozaj nie je az tak strasne. Je jedno ako rychlo ides, proste sa len suchas. To taky tvrdy naraz do niecoho, co len v 60km/h je sila.
Ale nevidel som, neviem, ak v tom boli nejake kotrmelce a pod. tak som nic nepovedal.


Kotrmelec je tam sice jen jeden, ale ono to stačí. Kdyby jen plandal po trávě, tak by to bylo možná v poho. Potíž je v tom, že když se otočil hlavou dolů, celé to monstrum se velmi prudce zastavilo tím, že zarylo ochrannou klec (a Hammondovu hlavu) do hlíny. Přetížení bylo víc než sedm géček. Takže ono to možná na pohled nevypadá... ale.... Bojik
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Thu 1.2.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
pip325i wrote:
Sice som to nevidel, ale ak to iba obratil, priamo nenarazil do nicoho a len suchal po ceste/trave/hocicom tak to naozaj nie je az tak strasne. Je jedno ako rychlo ides, proste sa len suchas. To taky tvrdy naraz do niecoho, co len v 60km/h je sila.
Ale nevidel som, neviem, ak v tom boli nejake kotrmelce a pod. tak som nic nepovedal.


Kotrmelec je tam sice jen jeden, ale ono to stačí. Kdyby jen plandal po trávě, tak by to bylo možná v poho. Potíž je v tom, že když se otočil hlavou dolů, celé to monstrum se velmi prudce zastavilo tím, že zarylo ochrannou klec (a Hammondovu hlavu) do hlíny. Přetížení bylo víc než sedm géček. Takže ono to možná na pohled nevypadá... ale.... Bojik


On tam taky konec crashe není vidět, kamera to nějak netrefila ...
A hodit boudu ve 288mph mi rozhodlně nepřijde, že by o nic nešlo Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Balet
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 436
Location: Česká Lípa/Praha

PostPosted: Thu 1.2.2007 20:09    Post subject: Reply with quote

Rozryl to pěkně, jen co je pravda... No, taky se vám Hamster zdá o dost let starší? Ne, že by mě to udivilo, po tom, čím prošel, ale když jsem viděl vedle sebe moderovací vstupy a třeba tu pokládku silnice (která se samozřejmě natáčela někdy v září - před nehodou), tak jsem byl trochu zaražený...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujk
Tarmac burner


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 230

PostPosted: Thu 22.2.2007 23:29    Post subject: Reply with quote

no pratele ja jsem unesen.. Tato serie top gearu je proste totalne COOL Very Happy posledni dil a jejich "udelej si sam" (nebudu prozrazovat pro ty, kdo jeste nevidel) je proste uzasny... A ten dil v americe ? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Balet
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 436
Location: Česká Lípa/Praha

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

Lujk wrote:
no pratele ja jsem unesen.. Tato serie top gearu je proste totalne COOL Very Happy posledni dil a jejich "udelej si sam" (nebudu prozrazovat pro ty, kdo jeste nevidel) je proste uzasny... A ten dil v americe ? Laughing


AD Díl v Americe: U toho se smáli i moji spolubydlící, kteří jednak autům moc nehoví a druhak neumějí anglicky (i když vtipnosti jsem se jim snažil simultárně tlumočit). Byla to geniální epizoda, možná nejlepší vůbec. Teď skoro stačí, aby předemnou někdo řekl "Brokeback" a slzím smíchy (zrdcadlovky a klobouk si musím pořídit). Jo a co si myslíte o té scéně u texaské benzínky, bylo to nahrané, pravda, nebo kombinace obojího?


Last edited by Balet on Tue 27.2.2007 16:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
handbrake
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2348
Location: ahead

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:19    Post subject: Reply with quote

Balet wrote:
Lujk wrote:
no pratele ja jsem unesen.. Tato serie top gearu je proste totalne COOL Very Happy posledni dil a jejich "udelej si sam" (nebudu prozrazovat pro ty, kdo jeste nevidel) je proste uzasny... A ten dil v americe ? Laughing


AD Díl v Americe: U toho se smáli i moji spolubydlící, kteří jednak autům moc nehoví a druhak neumějí anglicky (i když vtipnosti jsem se jim snažil simultárně tlumočit). Byla to geniální epizoda, možná nejlepší vůbec. Teď skoro stačí, aby předemnou řekl "Brokeback" a slzím smíchy. Jo a co si myslíte o té scéně u texaské benzínky, bylo to nahrané, pravda, nebo kombinace obojího?


pravda
_________________
Keď Chuck Norris spadne do vody, nie je mokrý, ale voda je Chuck Norris.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujk
Tarmac burner


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 230

PostPosted: Wed 28.2.2007 23:53    Post subject: Reply with quote

taky bych se nedivil, kdyby to byla pravda. A co rikate na posledni dil s pestovanim vlastniho benzinu ? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Next
Page 1 of 15

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms