sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Muzikály
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Tue 19.2.2008 17:21    Post subject: Muzikály Reply with quote

Sice už je tu téma Divadlo, ale snad nebude vadit, když tu bude i jedno trochu podobné, ale konkrétnější téma.

Chodíte na muzikály? Podle čeho vybíráte, na který muzikál půjdete?
Vnímáte muzikál pouze jako ,,lehkou múzu", která má sloužit především k pobavení publika?
Jak se díváte na obsazování ,,celebrit" do muzikálů? Záleží vám na tom, aby v muzikálu, který navštívíte, hrály mediálně známé tváře?
Kolik jste maximálně ochotni zaplatit za vstupenku?
Který muzikál se vám líbil nejvíce nebo se naopak vůbec nelíbil?
.
.
.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 19.2.2008 17:33    Post subject: Reply with quote

V poslednom casu som videla Troch musketierov a Neberte nam princeznu, oboje sa mi velmi pacilo. Osobne nemam rada obsadzovanie znamych osobnosti do muzikalov, dost ma to rusi, lebo mam k tym ludom uz vytvorene nejake asociacie.
Je pravda, ze muzikaly su lahsi zaner, ale pre mna skvely oddych a kulturne vyzitie v jednom. Skoda len, ze su listky tak drahe, inak by som kludne zhliadla aj viac veci. Naposledy sme tusim za vstupenku dali 600,- co sa mi zda na jeden vecer dost.
Najlepsi muzikal neviem posudit, ale najviac ma asi sklamali Vlasy.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 19.2.2008 17:39    Post subject: Reply with quote

Muzikály miluju. Byla jsem na Hrabě Monte Christo, ale to už je hodně dávno a moc si to nepamatuju. Vím ale, že se mi to moc líbilo, výprava, hudba, všechno. Potom jsem byla na Rebelích, to mě nějak nezaujalo, holt Zuzka Norisová a Honza Révai jsou jen jedni Smile
Dále Tři mušketýři, ti se mi velmi líbili, krásné chytlavé melodie, moc hezky udělané - Michal David je Michal david Smile A nakonec jsem viděla 2x Golema. Muzikál, který lidi bud neenávidí nebo milujou. Řadím se do té druhé skupiny. Jen mě trochu mrzí, že jsem pokaždé měla stejné obsazení do dvou hlavních rolí Confused Ale co se dá dělat, i tak byli výborní! Smile

Chystám se ještě na Angeliku.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 19.2.2008 17:42    Post subject: Reply with quote

Chodím do Brna, tam to až tak o "celebritách" není. Smile Hodně jezdíme se školou... Byla jsem na Vlasech, Čarodějkách z Eastwicku, Fame... Mám to moc ráda. Smile
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Tue 19.2.2008 18:16    Post subject: Reply with quote

No já osobně taky chodím na muzikály hlavně do Brna, jsem tam už jako doma Smile Mám strašně ráda Koločavu, West Side Story a zbožňovala jsem Hair. A hvezdami jsou prostě pro mě tamější herci - Radka Coufalová, Honza Apolenář, Hanka Holišová, Dušan Vitázek,... Pražské popstars v muzikálech moc nemusím. Je jen pár vyjímek, jako Jirka Korn nebo Tomáš Trapl, které považuju za opravdové profesionály, zbytek tak nějak neprožívám.
V Praze jsem taky pár titulů viděla, ale víc se mi líbili jen Dracula, Bídníci a ještě snad Kleopatra. Ale z Angeliky i z Golema jsem odcházela celkem zklamaná.
A za lístky dám max. v Brně 300, v Praze 600 (ale to si hodně vybírám, za co ty peníze zaplatím).
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 19.2.2008 19:05    Post subject: Reply with quote

já se chystám 26. na Tři mušketýry Wink
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 19.2.2008 19:09    Post subject: Reply with quote

Jo ještě sem vlastně byla na Zpívání v dešti, to celkem ušlo a na West side story. To bylo to nejnudnější představení, jaké sem kdy viděla Evil or Very Mad
Poprvé se mi stalo, že sem si v divadle klimbla a nebyla sem zdaleka sama.
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Tue 19.2.2008 19:29    Post subject: Reply with quote

indulona wrote:
... a na West side story. To bylo to nejnudnější představení, jaké sem kdy viděla Evil or Very Mad
Poprvé se mi stalo, že sem si v divadle klimbla a nebyla sem zdaleka sama.

No o pražské Westce jsem neslyšela nic pěknýho, prý se to fakt nepovedlo, jen špatně okopírovali film.
Ale na brněnskou verzi nedám dopustit Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 19.2.2008 19:59    Post subject: Reply with quote

ja chodim na muzikaly, ze kterych znam pisnicky, protoze kdyz slysim pisnicky poprve, tak me uprimne moc neba Embarassed

takze jsem byla jenom na pomade a sakalich letech (ta se zrovna moc nepovedla).

chvili jsem uvazovala ted o tom limonadovym joovi, ale zrejme to bude kyc jak poleno, tak radsi neriskovat.

co me mrzi, ze jsem prosvihla je obraz doriana graye a jesuse ch. superstara Very Happy


Last edited by strawberry on Tue 19.2.2008 20:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18572

PostPosted: Tue 19.2.2008 20:16    Post subject: Reply with quote

kostra - dorian te nemusi mrzet, trpela jsem za nas obe (a za desitky dalsich lidi, bylo to priserny Embarassed )
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 19.2.2008 20:18    Post subject: Reply with quote

tak aspon ze tak. ani david se moc nepredvedl?
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18572

PostPosted: Tue 19.2.2008 20:20    Post subject: Reply with quote

popravde nemel na cem... bylo to utahany a strasne divny... Embarassed do magie te knihy to melo sakra daleko...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 19.2.2008 20:33    Post subject: Reply with quote

ja jsem absolvovala par muzikalu v zacatcich a pak se to pro me stalo neprehledne.. videla jsem Jesus Christ Superstar se Strihavkou, Bartou a Basikovou..(dvakrat), pak Draculu (zadny zachvat) a Krysare (och, och).

Co ale miluju jsou zfilmovane stare muzikaly typu Finian´s Rainbow, West Side Story, My Fair Lady.. ty muzu porad dokola Love
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18572

PostPosted: Tue 19.2.2008 20:37    Post subject: Reply with quote

ja videla hair (ooo, uzasne, bajecne, nejlepsi), pomadu dvakrat (taky uzasny, moc jsem si to uzila) a toho doriana graye... to je teda silny podprumer...

k tem zfilmovanym se pridavam, miluju west side story, jesus christ superstar a muj vubec uplne nejoblibenejsi film na svete jsou hair od formana... Love
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 19.2.2008 20:39    Post subject: Reply with quote

jasne, jak jsem mohla zapomenout na Hair Smile
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms