sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Levné pobytové zájezdy u moře
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:42    Post subject: Reply with quote

www.sunnydays.cz - s touto cestovkou sme isli na Rhodos
www.zajezdy.cz
na stastie mam znamu majitelku sprostr. agentury a ona na viacerych miestach bola osobne, tak mala prehlad a vedela odporucit ktory hotel je aky, minuly rok sme boli v Egypte a isli sme na to tak, ze sme si zistili, kore hotely su najlepsie /lektorka brusnych tancov tam je 6 krat rocne/ stanovili sme termin a cakali na last, zo dna na den to islo aj o 2000 dole, ta holka mi vzdy rano poslala ponuky ale bolo treba rychlo rezervovat, lebo mizlo v priebehu minut
bubli nechces odporucit hotel v E?
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 16.2.2008 9:46    Post subject: Reply with quote

este ma napadlo ze treba porovnavat ceny napr. azur reisen mala egypt o 4000 drahsi a to boli akoze last!
co sa tyka chorvatska kamarat bol minuly rok autom na tyzden, ubytovanie si zaistil az tam a s jedlom, zabavou kazdy vecer a suvenirmi ho to vyslo na makarskej 10 000
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Any
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Sep 2007
Posts: 2606

PostPosted: Sat 16.2.2008 17:55    Post subject: Reply with quote

Se sunnydays jsme byli na dovolené třikrát a už nikdy více. Děs a hrůza!

Jinak my jezdíme pouze na last minuty, ptž to vyjde opravdu většinou podstatně levněji. Většinou si koupíme zajezd a do týdne odlítáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 16.2.2008 20:24    Post subject: Reply with quote

Se sunnydays jsme byli na dovolené třikrát a už nikdy last minute js uper, ale ked chcet ist viac ludi tak je riziko ze nebude trebars 6 volných miest na daný pobyt. A v konecnom dosledku first minute je v takej iste cene, a asi lepsie pobyty, na last minute vacisnou zostane uz len to co sa nepreda
ale je pravda ze pokial este dovolneku first minute musis mat mnoho veci dopredu naplanovaných...)
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sat 6.6.2009 11:22    Post subject: Reply with quote

Slyšela jsem o "super last minute", že prý někteří dobrodruzi čekají na letišti a těsně před odletem tam prý cestovky (?) nabízejí pobytové zájezdy o hodně levnější - za ty, co jim to třeba na poslední chvíli odřekli. Negativum je, že člověk na poslední chvíli neví, kam pojede. Slyšeli jste o tom, popř. nějaká vlastní zkušenost?
Na druhou stranu jsem zase četla, že ten název "last minute" je dost zavádějící, že může jít o klasickej pobytovej zájezd na běžnou cenu, jen se tomu dá název last minute.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28501

PostPosted: Sat 6.6.2009 11:24    Post subject: Reply with quote

jo, kamaradka takhle jela s pritelem k mori...jednou jim to nevyslo, tak to o tyden pozdeji zkusili zas a jeli snad nekam do tuniska...a bylo to o dost levnejsi, co mi rikala
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sat 6.6.2009 11:25    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sat 13.6.2009 19:24; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sat 6.6.2009 11:26    Post subject: Reply with quote

Green - Aha, a nevíš cca kolik ta cena byla? A čekali přímo na letišti?
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 6.6.2009 11:27    Post subject: Reply with quote

To si myslím, že je zbytečný čekat někde na letišti, jestli někdo něco uvolní, když se dá Tunisko na "last minute" (asi opravdovej Laughing ) pořídit za 6,7 tisíc na osobu, to snad už levněji ani nejde. Já mám tedy radši, když vím, kam jedu aspoň týden předem...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sat 6.6.2009 11:29    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
To si myslím, že je zbytečný čekat někde na letišti, jestli někdo něco uvolní, když se dá Tunisko na "last minute" (asi opravdovej Laughing ) pořídit za 6,7 tisíc na osobu, to snad už levněji ani nejde. Já mám tedy radši, když vím, kam jedu aspoň týden předem...

No, já taky nejsem ten odvážnej typ v tomhle Smile. Ale zaujalo mě to.
Nejvíc mě štvou ty letištní poplatky... Člověk najde skvělou cenu za zájezd, ale pak se malinkým písmenkem někde dole píše, že si ještě musíš zaplatit tohle a támhleto a ta cena je pak téměř dvojnásobná Confused .
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 7.6.2009 22:21    Post subject: Reply with quote

Nightwish, ale nemusí to být pravidlem. Zrovna u Tuniska (záleží samozřejmě na CK, teď už by snad měly všechny myslím ze zákona uvádět ty ceny rovnou včetně letištních poplatků a všech těch serepetiček - ale známe praxi, že Confused ) jsou ty zájezdy fakt levný, nejlevnější. I kdyby 8480 Kč/os. se vším všudy za 8 dní, sice polopenze, ne all inclusive, ale co...tak jsme byli před dvěma lety s tátou a bylo to super. A teď vídám podobný zájezdy do Hammametu třeba ještě levnější (mimo sezónu jsou ještě levnější Smile ). Jakýsi ředitel nějaké CK v rozhovoru tvrdil, že se Tunisko stane "Mallorkou důchodců v novém tisíciletí". Je už teď opravdu levnější než Chorvatsko a jakákoli jiná destinace (možná tak ta severní Itálie, no...ale jak kde) a pro mě je třeba jakožto přece jen exotika daleko lákavější než takové Chorvatsko nebo Bulharsko - i když netvrdím, že i to nemá svoje kouzlo Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 13.4.2010 8:10    Post subject: Reply with quote

nemáte někdo zkušenost třeba chorvatska se psem..? hlavně teda tip na ubytování.. v pohodě apartmán s kuchyňkou..a v rámci možností blízko u moře..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Tue 13.4.2010 8:12    Post subject: Reply with quote

my byli s gymplem v takových stanech s kuchyňkou Laughing tam by pes byl určitě v pohodě
ale myslim, že i v jakýchkoli chatkách, co bývají právě hned u moře... nepřijde mi to jako nějaký omezení
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 13.4.2010 8:25    Post subject: Reply with quote

já vim, že to není problém, šlo mi o konkrétní místo Wink
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30283

PostPosted: Tue 13.4.2010 8:39    Post subject: Reply with quote

tak my třeba konkrétně byli tady. Je tam někde vidět i ta stanová kuchyňka Mr. Green

ale tak to záleží spíš na tom, kam byste chtěli, co tam chcete dělat, jakou chcete pláž
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms