sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zamilovanost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Sun 3.2.2008 22:40    Post subject: Reply with quote

no ono nejde jenom o pul roku, že jo, pul roku je než dodělám školu, až budu mít normální plat, tak se bude řešit co dál a jak..do tý doby se může ještě hodně změnit..

Každopádně, to dopadlo nad moje očekávání..To že se cítim, že ho furt do něčeho nutim, že ho otravuju a vnucuju se, je proto, že vom, že dleze domů v nejlepším případě v 18:00, vyženou ho se pse, kolikrát i nakoupit.. pak má volno, tak je rád že má klid a já mu do toho píšu sms..ale říkal, že si v životě neřekl "co zase otravuje"
Celej víkemd se ke mě choval hezky, on se teda chová vždycky, ale po tom rozhovoru jakoby mi dával najevo že mu na mě vážně záleží.. no jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Mon 4.2.2008 22:04    Post subject: Reply with quote

Tak snad je to na nejlepší cestě....no já si stejně myslim že vztah kde je trocha těch "problémů" je pak silnější. Mam radost že jste si to ujasnilo trochu a přeju ti at vám to vydrží Wink
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms