sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ford Puma

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
colin chapman
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4

PostPosted: Sat 5.1.2008 12:47    Post subject: Ford Puma Reply with quote

Zdravim nema niekto prakticke skusenosti s ford puma 1.7 ? myslim spotrebu ,opotrebenie a pod. ,prakticke myslim realny uzivatel auta nie katalogove info ... sam neviem co od tohto auta ocakavat a moc som toho teda na nete nenasiel, jedine co viem ze podvozok je vychvalovany do nebies ale to je u fordov bezne Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
handbrake
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2348
Location: ahead

PostPosted: Sat 5.1.2008 12:55    Post subject: Reply with quote

ja to auto nemam ale jedno som kupoval a majtel sa nakoniec rozhodol inak nez som dufal ja. bola to 1,7 millenium edition z 2000 roku v dokonalom stave (v toom case daleko najdrahsi kus na predaj na slovensku)

puma forum by ti mohlo pomoct.

motor ja fasa a taha. vozil som sa v tom a bol som uneseny. mam 197cm a citil som sa v interieri prijemne, za mna si vsak nikto nesadol Smile brzdy super.

s motorm byva problem pri nastavovani rozvodu ventilov kedze tu sa PUma nikdy nepredavala a motor je Yamaha/ford tak miestny technici to dost casto nezvladaju. A ani original ford ti casto nepomoze. Ked su zle nastavene auto zere netaha a nici sa celkom rychlo. Motoru nesedia kratke jazdy ked je studeny . . .napr sadnes rano v zime ides 3 km, zastavis ides zase 5 km a pod.... spotreba by mala byt v poriadku. auto je lahke a variabilne casovanie je sica nastavene skor na potesenie z jazdy a nie na spotrebu ale i tak to neni ziadny stary 2.0 v dvojtonovom aute

panely na karoseriu sa zle zhanaju ale na puma fore maju kontakt na nejakeho typka co im to uz vie robit lebo si spravil formy tusim..


kupuj model s digitalnym pocitadlom kilometrov ten ma aj vlastnu diagnostiku. analogy sa pretacaju praktick vsetky a casto vlastne ani nemusia kedze maju len 5 miest cize 70 000km moze byt 170 000 alebo 270 000

celkovo mozes narazit na problemy s tym ze nemozes zohnat nejaky diel alebo s tym ze niekto nevie co s tym ma robit. inac je to maximalne super auto a odporucam . . . jo a pri kontrole motora bude vidiet olej kolo filtra ale toho sa neboj ak to je len film je to bezne. znama pikoska u PUM, vzdy tam trochu je a bola aj u toho kusu co som ja chcel kupit a ten bo, jak novy cize . . .

a nekupuj auto na velkych a sirokych kolesach

totalne to nici hravost podvozkz. z hlavy neviem ale R15 195 je tusim ideal. na to je to nastavene aje to perfektne. tak isto neber tuzing podvozky...ale to asi vies aj sam

volant je prekvapivo maly Smile jak v motokare Smile, interier solidny fiestacky . . prevodovka bozska...
_________________
Keď Chuck Norris spadne do vody, nie je mokrý, ale voda je Chuck Norris.
Back to top
View user's profile Send private message  
colin chapman
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4

PostPosted: Sun 6.1.2008 16:16    Post subject: Reply with quote

handbrake wrote:
ja to auto nemam ale jedno som kupoval a majtel sa nakoniec rozhodol inak nez som dufal ja. bola to 1,7 millenium edition z 2000 roku v dokonalom stave (v toom case daleko najdrahsi kus na predaj na slovensku)

puma forum by ti mohlo pomoct.

motor ja fasa a taha. vozil som sa v tom a bol som uneseny. mam 197cm a citil som sa v interieri prijemne, za mna si vsak nikto nesadol Smile brzdy super.

s motorm byva problem pri nastavovani rozvodu ventilov kedze tu sa PUma nikdy nepredavala a motor je Yamaha/ford tak miestny technici to dost casto nezvladaju. A ani original ford ti casto nepomoze. Ked su zle nastavene auto zere netaha a nici sa celkom rychlo. Motoru nesedia kratke jazdy ked je studeny . . .napr sadnes rano v zime ides 3 km, zastavis ides zase 5 km a pod.... spotreba by mala byt v poriadku. auto je lahke a variabilne casovanie je sica nastavene skor na potesenie z jazdy a nie na spotrebu ale i tak to neni ziadny stary 2.0 v dvojtonovom aute

panely na karoseriu sa zle zhanaju ale na puma fore maju kontakt na nejakeho typka co im to uz vie robit lebo si spravil formy tusim..


kupuj model s digitalnym pocitadlom kilometrov ten ma aj vlastnu diagnostiku. analogy sa pretacaju praktick vsetky a casto vlastne ani nemusia kedze maju len 5 miest cize 70 000km moze byt 170 000 alebo 270 000

celkovo mozes narazit na problemy s tym ze nemozes zohnat nejaky diel alebo s tym ze niekto nevie co s tym ma robit. inac je to maximalne super auto a odporucam . . . jo a pri kontrole motora bude vidiet olej kolo filtra ale toho sa neboj ak to je len film je to bezne. znama pikoska u PUM, vzdy tam trochu je a bola aj u toho kusu co som ja chcel kupit a ten bo, jak novy cize . . .

a nekupuj auto na velkych a sirokych kolesach

totalne to nici hravost podvozkz. z hlavy neviem ale R15 195 je tusim ideal. na to je to nastavene aje to perfektne. tak isto neber tuzing podvozky...ale to asi vies aj sam

volant je prekvapivo maly Smile jak v motokare Smile, interier solidny fiestacky . . prevodovka bozska...


diky mooooc vystizne,cital som aj ford puma .cz forum vyzeraa to moc dobre,inak ja mam tiez 197 cm, a vozit v tom nepootrebujem nikoho okrem seba, pripadne nejake holky na to mi to staci v pohode ...
tiez mam obavu o ten motor, vlastne do jedineho fordu co sa montoval je puma ... takze nahradne asi nebudu najlacnejsie uvidime ... na slovenskom trhu su kary okolo 130-140 litrov 98-99-2000 rok viac menej
vyber nie je az taky velky ale vybrat sa da ... no uvidime kazdopadne dam vediet co a ako ,zvazujem aj ine moznosti
Back to top
View user's profile Send private message  
handbrake
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2348
Location: ahead

PostPosted: Sun 13.1.2008 10:57    Post subject: Reply with quote

tak co kupil si ju ci nie? rad by som vedel . . . urcite sa nenechaj zlakat oplom tigra i ked to asi vies . . . vyzera to podobne jazdi to jak corsa . . mali sme to Laughing
_________________
Keď Chuck Norris spadne do vody, nie je mokrý, ale voda je Chuck Norris.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms