sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má to vůbec nějakou budoucnost?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nelly
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 03 Jan 2008
Posts: 41
Location: Prague

PostPosted: Mon 7.1.2008 0:39    Post subject: Reply with quote

Rozárka wrote:
Vodněnko, jsem teď v hodně podobné situaci, ale ještě daleko zamotanější.. Věř tomu, že až moc dobře vím, jak se cítíš. Nech tomu volný průběh, netlač na pilu, ačkoliv dobře vím, jaké je trávit večery o samotě s děťátkem v postýlce a nemít nejmenší jistotu do budoucnosti.. Spěch se nevyplácí a on nejspíš potřebuje čas na srovnání myšlenek.. Zkus mu vysvětlit, že od něj neočekáváš "náhradní otcovství", ale partnerství a oporu pro sebe..


Psrtnerství a oporu pro sebe....přesně to jsem toužila zase najít a našla....ale zase tak krutě ztratila...co ti pomáhá se přes to dostat?Chvíle s ním byly tak neskutečně krásné....a já je chci zažívat znovu....co mám dělat?
_________________
Žij a nech žít!
Back to top
View user's profile Send private message  
Nelly
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 03 Jan 2008
Posts: 41
Location: Prague

PostPosted: Mon 7.1.2008 0:41    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
Nelly, a nechtěla by sis třeba najít někoho lepšího nezadaného?

Když já jsem ho nehledala....opravdu šlo nejdřív jen o přátelskou pomoc v dost komlikované a těžké situaci...a pak jsem si uvedomila, že ho miluju a ze on je TEN clovek, o kterém jsem snila.....pomáhala jsem mu taky prekonat tezké chvíle.....a proste to ted nejde jen tak se ho vzdát....na jednu stranu je mi hrozne....mám výcitky...ale na druhou stranu nechi být zase sama odkopnutá....
_________________
Žij a nech žít!
Back to top
View user's profile Send private message  
Nelly
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 03 Jan 2008
Posts: 41
Location: Prague

PostPosted: Mon 7.1.2008 0:42    Post subject: Re: Má to vůbec nějakou budoucnost? Reply with quote

Vodněnko, vím naprosto přesně jak ti je....vím, jak moc trpíš a jak moc te to trápí...ale kdybych ti umela poradit, tak na tomhle chatu asi vubec nejsem.....
_________________
Žij a nech žít!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms