sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Znalosti versus praxe:)
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 31.12.2007 17:56    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Ale právě mi přijde, že pro většinu věcí naprosto stačí nějaký základ ze střední školy (i když ten bych si představovala taky trochu jinak) a na VŠ už by se měly učit opravdu odborné znalosti, které se budou hodit v praxi. A ne dalších x předmětů "obecného základu". Celkově mi přijde, že takový ten rozhled by si každý měl udržovat sám a nespoléhat v tom na školu.

prave, on je dost problem s tou stredni. Treba ja se chemii naucila a pochopila fakt az na VS, na gymplu to bylo takove nevinne koketovani Laughing a vpostate skoro o nicem. Tak mi zas prijde na VS ten obecny zaklad dobry, aspon se teoreticky vsichni sjednoti a vytvori se podklady pro dalsi navazujici odborne predmety. Ale tezko rict, me pripada, ze na mem oboru vsechno souvisi se vsim, tak to mozna nedokazu moc zhodnotit...

Urcite se na kazde VS najde nejaky zbytecny predmet, ja taky nekdy nadavam, ale pak si reknu, ze si z toho prinejhorsim neco malo zapamatuju a treba se mi to bude hodit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 31.12.2007 20:25    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Lucre ja bych rada abys skoncila v lekarne. Jako jedna z mala prijemnych lekarnic Smile

no uvidime Nevinnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Fri 4.1.2008 19:56    Post subject: Reply with quote

Škola mně dala mnoho co se týče všeobecného rozhledu, ale v práci to bylo naprosto jinak. Začátek od nuly a bez pomoci. Škola byla v tomto případě zbytečná.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms