sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Nevěra
Goto page 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:18    Post subject: Nevěra Reply with quote

Tohle téma tu myslím chybí Cool

Jaký máte na nevěru názor?
Byli jste někdy svému partnerovi nevěrní? Z jakých důvodů? Jak dlouho? Dozvěděl se to? Řekli jste mu to sami? Jaké důsledky to mělo pro váš vztah?
Povídejte... Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:34    Post subject: Re: Nevěra Reply with quote

Nikdy jsem nevěrná nebyla,asi bych to nedokázala.Možná ani v opilosti.Měla bych pak šííííííílený výčitky vůči tomu s kym jsem,možná až tak velký,že bych mu to snad vyklopila a prahla po odpuštění...

Nechápu lidi,který dokážou bejt nevěrný..Hlavně pak opakovaně.To už spíš vypovídá o tom,že vztah,ve kterym se nacházej je neuspokojující a proto hledaj rozptýlení(a je to pěkně blbým řešením Rolling Eyes )

Je taky rozdíl mezi nevěrou fyzickou a psychickou.Když někomu jde jen o tělo,dá se to překousnout..Ale když nevěra nastane v případě,že se partner do někoho víc zakoukal a nebylo mu jedno s kym spí/se mazlí/se líbá---to už je podle mě daleko horší....
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:38    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 11:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:41    Post subject: Reply with quote

Nikdy jsem nevěrná nebyla a myslím, že ani nebudu, ale vyloučit to nemůžu, že. Co já vím, jak to bude vypadat za pár let.
Partnerovi v tomhle věřím, jsem kupodivu strašně nežárlivá, na to jak jsem jinak paranoidní Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

Lenore Arrow tu nežárlivost dost závidím
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

Nikky, to ani nemusíš, já mám zas jiný věci Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
sashenka
*


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1053

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:46    Post subject: Reply with quote

Neveru sa snažím pochopiť, tak ako všetky druhy ľudského správania. Ale musím sa priznať, že ju tak trochu zatracujem. Nie ľudí, ktorí sa jej dopúšťajú ale neveru ako akt. Je pre mňa istým druhom klamstva a ak niečo nemám rada, tak je to práve klamanie a zavádzanie.
Nebola som neverná a ani si to neviem predstaviť, hoci ako hovorí Lenore...vylúčiť sa to nedá, ako žiadne správanie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:50    Post subject: Re: Nevěra Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 7:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:57    Post subject: Reply with quote

moje parnerka,to jak jsme se poznali mi posunulo chápání této otázky úplně někam jinam.
Nevidím to už tak radikálně,je ale určitě důležitédůležité stanovit mantinely co nevěra je a co není.Když se domluvíte nemusí být nevěrou ani sex s někým jiným a tím teď nemylsím že nějakou podobnou úmluvu mám.
s partnerkou jsme se hend co jsme začli být spolu domluvili na tom co nevěra je a není respektive co by se druhému nelíbilo.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 29.1.2007 12:04    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 7:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 29.1.2007 12:05    Post subject: Reply with quote

Neverna som nebola a ani moj partner. Zijeme akoby vo vlastnom svete, kamaratov si navzajom pozname a neviem si nejak predstavit prilezitost. Teraz. V buducnosti ked pride praca apod. bude mozno tych prilezitosti viac, ale dufam, ze nie. Som totiz docela ziarliva a navyse je to pre mna zrada vsetkeho co sme spolu prezili... a neviem ako by to ten vztah dalej poznacilo Sad Strasne dufam, ze to nikdy nebudem musiet riesit. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 29.1.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Man of the world wrote:
moje parnerka,to jak jsme se poznali mi posunulo chápání této otázky úplně někam jinam.
Nevidím to už tak radikálně,je ale určitě důležitédůležité stanovit mantinely co nevěra je a co není.Když se domluvíte nemusí být nevěrou ani sex s někým jiným a tím teď nemylsím že nějakou podobnou úmluvu mám.
s partnerkou jsme se hend co jsme začli být spolu domluvili na tom co nevěra je a není respektive co by se druhému nelíbilo.


takze mate treba povoleny libat se s ostatnimi??? Laughing


vzali jsme fakt že jsme na párty a poznáme někoho kdo je nám sympatický a šli jsme krok po kroku a druhý řekl stop. Asi bych to líbání i přežil i když by mě tím naštvala,ale jde o to že teď oba přesně víme co tomu druhému vadí a v případě že překročíme(spíš teda ona) tak víme co z toho vyplývá. Mě by vadilo cokoliv víc než kdyby tancovali tělo na tělo a jí by vadilo i tohle.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 29.1.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

Já jsem asi hodně tolerantní, ale tohle moc neřeším.
Nevěrná jsem byla a navíc jsem neměla vůbec žádný výčitky Embarassed ale zároven jsem ten vztah pak hodně rychle ukončila (mám na mysli vztah, co jsem měla už předtím) nikoho jsem netahala za nos.

Přiznávám, že jsem hodně ovlivněná tím, že vlastně můj první vztah (skoro dvouletý) byl se ženatým chlapem, takže jsem byla podváděná nonstop a od té doby pro mě není "podvedení" jako důvod k rozchodu. Pokud jde teda jen o sex a neopakuje se to.

Můžu i říct, že věrná ani být snad nedokážu - ZATÍM. Jakmile u mě opadne zamilovanost, koukám po jiných, ale předpokládám, že to bude tím, že jsem ještě nepotkala někoho, s kým bych chtěla být navždy, ale ani tak nevylučuju, že jsem schopna ho podvést, každopádně bych mu to nikdy neřekla (pokud by to nebylo jeho přání) ... protože pokud by šlo jen a jen o sex a na citech by se nic nezměnilo, nevidím důvod, proč mu ubližovat. Ale za to já bych to asi vědět chtěla, chtěla bych vědět, jestli dotyčnou znám, jestli v tom nic víc nebylo a neodpustila bych si otázku, jestli mu se mnou něco chybí ... ale na 99,9% bych mu to velmi brzy odpustila.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Mon 29.1.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

Nevěrná jsem nebyla. Nikdy. Nemůžu dát ruku do ohně za to, jestli mi partner byl vždy věrný, nicméně mu věřím. Nikdy jsem neměla důvod ho podezírat z nevěry.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Mon 29.1.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

byla jsem nevěrná a hodně. V mým prvním vztahu.
Od tý doby jsem se hodně změnila. Nevěra ničí vztah. Nejsem nevěrná pokud jsem ve vztahu spokojená. Pokud jsem už tak moc nespokojená, že myslim na někoho jinýho, tak odcházím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Next
Page 1 of 62

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms