sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ah, dalsi blbe tema :]]
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 6.9.2007 0:58    Post subject: Reply with quote

Lothorien wrote:
Co myslite tim "nemit si co rict"? Ze se nebavite o zadnych zavaznejsich vecech, nejste na stejne vlne, nebo po 5 minutach vazne konverzace? Moc nevim, co si pod tim predstavit.



Ja to myslela spis jako 'nejste na stejne vlne', protoze mi na tom hrozne zalezi, nedokazu se bavit s lidma poradne pokud proste citim, ze tam nejsou nejake.. nejake vetsi sympatie, ze tam neni jakesi nepojmenovatelne 'cosi', nejake pouto, ktere by me k tomu cloveku tahlo a jeho/ji zase tahlo ke mne...

A co se nebaveni jako 'byt zticha tyce', posledni dobou to vicemene zamlouvam fyzickym stavem {Kterej jo, neni nejlepsi, ale mohla bych se snazit i o neco vic}... taky si pripadate tak strasne trapne kdyz se vam nechce ani *vysvetlovat* o co vlastne jde, nebo ze se vam *uz* nechce vysvetlovat protoze nechapave pohledy si muzete odpozorovat i od cizich lidi, na to nemusite mit blizkou spolecnost?

Jinak, prijde mi docela sympaticky ze najednou zjistuju, s kolika lidma s aorty mam vlastne stejny problemy, nejsem si jista jestli z toho mam 'dobry pocit' ale mam z toho pocit, ze nejsem jenom emzak ze vzdaleny galaxie, kteryho naprosto nikdo nechce. *smich*
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 6.9.2007 7:53    Post subject: Reply with quote

Zvlastni, taky jsem nevedela, ze to nekdo ma stejne.
Jeste mam taky nekdy obdobi, kdy mi strasna spousta lidi prijde povrchnich a mam takovy hnusny pocit, ze me nechapou a ani se o to nesnazi- ze je jim to proste jedno. Hlavne aby nebylo ticho. Pritom me ticho vubec nevadi, kdyz je mi nekdo blizky a uz nepotrebuju na nej nejak delat dobry dojem.
Ted mam taky takovy zvlastni pocity, ze se mi vubec nechce s nikym seznamovat. Za chvili bude teambuildingovy vikend a me se nechce tam jet, asi se na to vykaslu Embarassed

Jen nevim, jestli jsme divny my, nebo okoli. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 6.9.2007 8:19    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing

tak já si teď příjdu taky jako asociál. Nejen, že nemám zájem se s někým seznamovat, ale ani se mi nechce nikam chodit... ani s lidma, který třeba mám ráda Embarassed Prostě jsem nejraději sama doma a je mi tak teď nejlíp. Trochu mě to děsí...

Mně se nikdy moc nechtělo chodit nikam pařit a tak, ale občas jo.. teď, co jsem se začala připravovat na závody, se mi ale nechce nikam vůbec a navíc mám i záminku/důvod, kterým jsou právě závody a to, že musím dobře spát, nesmím pít žádný alkohol, musím hodně odpočívat a to se s večerníma hospůdkama vůbec neslučuje.
Každopádně tohle je ale až jakoby to zdůvodnění. Pravý důvod je ten, že mně se fakt nikam nechce a když už slíbím, že někam půjdu, tak se dost přemáhám, abych šla... a jdu jen proto, protože jsem to slíbila Embarassed Proto už taky raději moc často nic neslibuju..

Jedinou vyjímkou je jedna moje kamarádka. S tou chodím ráda kamkoliv a kdykoliv.
Ale do společnosti více lidí se mi nechce Confused
Ale říkám si, že tímhle stylem příjdu o všechny kamarády a fakt ze mě bude totální asociál... Confused Sad Ale poručit si nejde...
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Fri 7.9.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

S tou "stejnou vlnou" je to vyjádřeno docela přesně... A právě, že takových lidí, co jsou na stejné vlně mám tak.. dva? tři? A to je ještě dost diskutabilní, kdo z nich to opravdu je Laughing
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 24.10.2007 4:08    Post subject: Reply with quote

Mozna bych se vykaslala na hledani kdo to je opravdu, a proste se zkusila... *bavit*.

Mm, jo, pac to ted zkousim v realu a docela jsem si srovnala vztah s mamkou a nasla novou hodne duveryhodnou kamosku. Nebo aspon zatim duveryhodnou, mam s kym chodit nekam posedet a komu vylit srdce a je to docela parada.
Back to top
View user's profile Send private message  
First Snowflake
conflicted


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 92

PostPosted: Fri 26.10.2007 17:21    Post subject: Reply with quote

Já se asi před dvěma rokama dostala do fáze, že jsem usoudila, že nekvalitní povrchní komunikace nemá žádnej smysl a tudíž jí nebudu provozovat... a tak jsem asi půl roku nemluvila prakticky s nikým s výjimkou rodičů, dvou kamarádek co byly dlouhodobě v zahraničí (po telefonu) a občas ještě s jednou, co ale taky bydlí v úplně jiným městě. A postupem času mě tahle dobrovolná izolace na jakýsi pomyslny samotce naučila tak nějak být k lidem míň kritická, samovolně jsem zase začala po malejch krůčcích komunikovat s okolím, a pak pro mě bylo strašně fajn vydat se po X měsících večer ven s pár lidma, se kterejma jsem původně naše vztahy odsoudila jako nesmysluplný.

Teď momentálně jsem v etapě, že moc jiný komunikace než tý povrchní ani nemám. Ne, že bych z toho měla radost, ale radši nad tím moc nepřemejšlim protože se zas nechci zavrtat do nějakejch depek atd, nic teď neřeším a tak mi poměrně vydržel optimismus co jsem doteď zažívala jen v létě. Což je docela s podivem, vzhledem k tomu, že teď jsem prvním rokem na vejšce hodně daleko od města kde jsem doteď bydlela, takže starý vztahy hrozně upadají a už jsou tak nějak spíš už jen na tý komunikační bázi, protože prostě nejde je udržovat, a ty nový zatím nejsou moc hodnotný. V zásadě se tu bavím se spoustou lidí, ale nikoho z nich bych neoznačila za svoje kamarády, a reálně si neumím představit, že by se to mělo v nejbližší době změnit.

Možná to tak ale prostě být musí. Člověk je společenskej tvor a tak jeho největším přáním je nebejt sám, mít s kým se podělit o niterní pocity, s někým nebo něčřím splynout. Ale ve svojí podstatě je vlastně sám pořád, protože dokonale propojit se prostě nemůže, dokud neobjevíme telepatii nebo tak... Honíme se za něčím, co se nemůže stát, ale možná proto pořád žijem. Nebo tak nějak. Už mlčím Smile
_________________
Almost everyone you know,without exception,has their heart all wrapped around someone who will never love them back.

Donnie: I made a new friend today.
Dr. Lilian Thurman: Real or imaginary?
Donnie: Imaginary.

In fairy tales, the princesses kiss the frogs, and the frogs become princes. In real life, the princesses kiss princes and the princes turn into frogs.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 23.11.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

Ahoj First Snowflake. Diky moc za prispevek, budu o nem hodne premyslet. Az k necemu dojdu ozvu se.
Back to top
View user's profile Send private message  
kenzie*
Guest





PostPosted: Sat 24.11.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

Jestli muzu prispet.. ja jsem ted taky omezila nejake povrchni vztahy.. rekla bych, ze kamaradky, kterym se muzu sverit a ony mne, mam. a jsem za ne rada. nevim, s kym by bylo me pratelstvi zalozene jen na nejake nesmyslne komunikaci.
ale to bude asi zase necim jinym, ze vy mate takove vztahy, no. Smile
Back to top
 
kenzie*
Guest





PostPosted: Sat 24.11.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

cimz jsem chtela rict, ze jde mit kamarady, se kteryma si rozumime a jen neplacame o blbostech, abysme zaplnili cas. Razz
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 24.11.2007 10:53    Post subject: Reply with quote

kenzie ale to pak nejsou kamaradi Smile

Ja tyhle povrchni vztahy taky nemam rada.
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Sat 24.11.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

ja vim, co znamena kamaradstvi.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 24.11.2007 11:28    Post subject: Reply with quote

Resis blbosti AS (a to nemyslim spatne), chce to akorat vsechno brat s nadhledem, a nesnazit se bejt lepsi nez jaka ses, nesnazit se kamaradit s lidma s kterejma si ve skutecnosti nerozumis.

A ja doopravdy moc nerozumim tvemu psanemu projevu i kdyz se snazim Smile Ale z toho co jsem pochopil mi vychazi to, ze si stezujes na to ze si nerozumis s kazdym.. Musis bejt sama sebou, nesnazit se o nic jinyho.. a smirit se s tim. Nekdo ma na lidi stesti vetsi nekdo mensi, ty asi to mensi, ale nejhorsi je si s tim lamat hlavu, vsechno musi prijit prirozene.. Reklo by se ze problem je v tobe, ale problem to neni.. Je to proste tvoje "Ja" a je to naopak prednost, ale ty to beres asi jako chybu no.. A to je chyba Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms