sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
ZIMA, HORY
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13387

PostPosted: Tue 6.11.2007 20:32    Post subject: ZIMA, HORY Reply with quote

tak, tohle téma je alternativa na letní téma Smile
můžete psát, kam obvykle jezdíte v zimě, jestli spíš do čech nebo do ciziny, jak, čím, s kým, jestli snb nebo lyže..apod

můžete napsat svoje tipy na vyzkoušené a oblíbené hotely,chaty, střediska..

vtipné příhody ze zimních radovánek taky vítány=))
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't


Last edited by Laura on Tue 6.11.2007 20:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13387

PostPosted: Tue 6.11.2007 20:34    Post subject: Reply with quote

já mám hned dotaz=)) Arrow

jezdíte někdo do Pece pod Sněžkou? z té spousty nabídek ubytování mi jde hlava kolem...chtěly bychom něco nemožného - co nejblíže lanovce (radš než vleku), co nejspíš ve středu střediska, hotel, ale zase aby to nebylo uplně šíleně drahé..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Tue 6.11.2007 22:50    Post subject: Reply with quote

Lauro hezké téma:) no když jsme byli menší tak jsme asi 10 let jezdili do jednoho místa v peci pod sněžkou a to je husova bouda , ale pro tebe asi nevyhovující protože není poblíž lanovky ani v centru Mr. Green ale vlek jezdí hned kolem chaty Razz I když si myslím že je jenom jedna lanovka a to na Bramberg myslim Myslik Ale zase se od té chaty dostaneš skoro na všechny sjezdovky pokud si tak ještě pamatuju Embarassed Jinak na té chatě dělají výborné rakvičky se šlehačkou Embarassed Twisted Evil Razz
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 7.11.2007 6:51    Post subject: Reply with quote

Já jsem celou zimu nas..ná, že je u nás tolik turistů. Hlavně Pražáků a Skopčáků. Takže se zas těšim na přeplněný silnice v sobotu dopoledne, kdy se měněj turnusy. Z vedlejší se na hlavní dostanu průměrně za 10-15 minut. Super.

No a lyžovat chodim tak jednou za 10 let. Na přeplněnou sjezdovku by mě nikdo nedostal a na Jizerku na běžky teda občas vyrazim, nebudu přehánět, neni to jednou za 10 let, ale tak za 3-4 roky. Letos se chystáme hromadně, tak uvidíme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Wed 7.11.2007 9:12    Post subject: Reply with quote

No já letos prvně na něco hodlám stoupnout...už mě nebaví být "sociálně nemožná", když neprovozuju ty zimní sporty. Což teda já neprovozuju žádný sporty, takže bych asi nejradši měla strčit hlavu pod zem.

Budu se učit na prkně, láká mě to víc než lyže...ale vlastně ani nevím, jeslti se takovej antitalent na všechno jako jsem já, může ve 21 letech vůbec ještě něco takovýho naučit.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Wed 7.11.2007 9:15    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:

Budu se učit na prkně, láká mě to víc než lyže...ale vlastně ani nevím, jeslti se takovej antitalent na všechno jako jsem já, může ve 21 letech vůbec ještě něco takovýho naučit.

Jelikož prkno mám a stála jsem na něm asi 2krát, protože mý kamarádi jsou nemožný a jet na hory je pro ně totální pruda.
A řekla jsem si, že tenhle rok se to naučím, tak si můžeme tady sdělovat zážitky ( a 21 mi bude v únoru), takže jsme na tom stejně.
Teda s jednou výhodou, já už dělám akrobatickej snowboarding, protže tři kotrmelce za sebou přece už nejsou náhodou Very Happy
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Wed 7.11.2007 9:23    Post subject: Reply with quote

No super...to třeba časem budeme moct jet třeba spolu Very Happy ...já mám z toho fakt strach, já jsem snad v životě nebyla na horách, když byl sníh.

A asi mě ještě bude učit někdo, koho znám a jeslti na mě bude řvát, tak si to prkno sundám a utluču ho.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Wed 7.11.2007 10:18    Post subject: Reply with quote

Já taky stála na lyžích poprvé a naposled někdy ve třech letech, když jsem "jezdila" z takového malého kopečku u nás na zahradě Laughing .

Pokud to dopadne, tak bych letos v zimě taky měla stanout na lyžích a to hned v Alpách. Budu muset někomu říct, aby mě to tam naučil - teda alespoň v rámci možností.

Se tam určitě zabiju Dementnik , přesto to chci aspoň zkusit.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Gilthoniel
Dancing in the moonlight


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4952

PostPosted: Wed 7.11.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

Moje zacatky na prkne...i slza ukapla Laughing Kdyz sem poctvrty spadla z vleku..nepekne to vzpominky. A po paty sem taky spadla, ale nepustila se, a vyjela sem nahoru po brise Laughing
Ale ted uz jedu docela obstojne, nicmene na lyze to nema, na tech sem prece jen odmala..

Jinak vetsinou jezdime jen na otocku na den, bud Petrikov, Cervenohorsky sedlo atd. nebo cizina-Rakousko.
_________________
Victim is another name for lover.

Mé srdce děsící se prázdna, vánice
sní o minulosti a o příznivém klima!
Vrak slunce utonul v své krvi, která dýmá.
Ty ve mě zůstáváš jak zlatá monstrance!
(Baudelaire)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Wed 7.11.2007 11:24    Post subject: Reply with quote

Shetire: Tak to máme podobný kámoše..nikomu se nikdy nechce, nebo "nemají peníze" Mad . A naši mi řeknou, ať si jedu sama busem..to zase neni ono Razz

ed: Gilth, já jsem taky brečela Laughing Vzteky. Přpadala jsem si jako dement, že jsem si koupila permici na vlek a za celej den jsem ho nevyjela ani do půlky Laughing Ale druhej den hned napoprvé...tak nevim, asi jsem nebyla v kondici Laughing


Jinak já jezdim do Krušných hor a pravidelně jsem jezdila s kámošema do Itálie do Passo tonale Cool Na lyžích jezdim od dětství a na prkně..no začla jsem před třema lety, ale minulý rok jsem třeba na horách nebyla ani jednou Confused Takže jsem v tom taky mistr Laughing Vždycky než do toho zase přijdu, tak si nemůžu pár dní sednout..ale pak už mi to zase sviští docela dobřeSmile
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Wed 7.11.2007 12:21    Post subject: Reply with quote

Nemam rada zimu, nemam rada snih, takze zimni sporty nejsou nic pro me. V zivote jsem nestala na lyzich, ani na prknu a nejak mi to nechybi.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
English_rose
*rozplývajíc se*


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 4061

PostPosted: Wed 7.11.2007 12:42    Post subject: Reply with quote

Jako malá jsem lyžovala pravidelně...úplně si vzpomínám na ty soboty s lyžařskou školou...to vydrželo několik let. Pak jsme s mámou byly dokonce několikrát v Alpách, to bylo super Very Happy
No a naposled jsem na lyžích stála na lyžáku v sekundě...což je skoro pět let Sad Na jednu stranu je mi to líto, na druhou bych teď asi měla strach se na ty lyže postavit...a vlek, pomoooc Laughing
No každopádně doufám, že se k tomu ještě někdy dostanu.
_________________
They cannot scare me with their empty spaces
Between stars - on stars where no human race is.
I have it in me so much nearer home
To scare myself with my own desert places.

Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 7.11.2007 13:14    Post subject: Reply with quote

Theusko nezabiješ, neboj, když to zvládnu já Laughing Mě lyže hrozně baví, ale jen tak 3-4 dny, pak jsem otlučená, mám modřiny a musím se zotavovat Laughing Doufám že nám letos vyjde alespoň prodloužený víkend Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Gilthoniel
Dancing in the moonlight


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4952

PostPosted: Wed 7.11.2007 15:21    Post subject: Reply with quote

Snowy, ja taky vzteky:) pripadala sem si extremne neschopna. Do toho ten trapas jak musi vsichni u vleku cekat, nez se posbiras, odsunes...a kdyz se ti to stane poctvrte tak uz nekteri vypadaji docela nervozne:))

Nebo kamaradka, kdyz sme byli na horach s gymplem, ta nepochopila, ze poma se strka mezi nohy ze predu, strkala si ji tam zezadu, samozrejme ji to neslo, tak se toho potom vzdycky drzela rukama, a v pulce kopce to nevydrzela, protoze byl dost strmej...

Ja se tesim na hory Laughing
_________________
Victim is another name for lover.

Mé srdce děsící se prázdna, vánice
sní o minulosti a o příznivém klima!
Vrak slunce utonul v své krvi, která dýmá.
Ty ve mě zůstáváš jak zlatá monstrance!
(Baudelaire)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26701

PostPosted: Wed 7.11.2007 15:37    Post subject: Reply with quote

A vy jezdíte s děckama na nějakou chatu a tak? Já bych moc ráda jela, ale zas něco sehnat, zorganizovat, balík penez Rolling Eyes Laughing
Nevíte, jestli nějakej sportovní klub, cestovka, atd. v Brně nepořádají nějaký jednodenní zájezdy?

Jinak, lyžuju odmala, asi docela dobře, na snb jezdím tak 5 let, tam mám mezery značný Smile ale chtěla bych se letos vypilovat a třeba příští nebo ten další rok si udělat instruktorskej kurz Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms