sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Sebevraždy... ehm :)
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  

Umíte udělat oprátku:)) ?
Ano
7%
 7%  [ 3 ]
Ne
82%
 82%  [ 32 ]
Možná bych to zvládl(a), pokud si vzpomenu na uzlování ze Skauta...
10%
 10%  [ 4 ]
Total Votes : 39

Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18460

PostPosted: Mon 15.10.2007 16:36    Post subject: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

Tak další anketka na seminárku, tentokrát veselejší téma něž vlastenectví...
Předem dík za odpovědi Smile
1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali?
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte?
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku)
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách?
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni?
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 15.10.2007 16:41    Post subject: Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali?Dikybohu ne
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte?Ano,nekolikrat
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku) 1
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? dost-cca500?
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni?Ano[/b]
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Mon 15.10.2007 16:50    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

Ruth A. wrote:

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali? Ano.
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? Ano.
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku) 1
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? Nemám ponětí, střelím 1500.
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? Ano.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Mon 15.10.2007 16:56    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali?Ne
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte?Ne
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku)9
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách?1000
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni?Ne
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Mon 15.10.2007 16:56    Post subject: Reply with quote

1. jo
2. asi ne
3. 1, jen teoreticky
4. tip třeba...700
5. ne (edit:vlastně možná jo)
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...



Last edited by flambelle on Mon 15.10.2007 17:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 15.10.2007 16:58    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali? Arrow ne
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? Arrow ano
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku) Arrow 2
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? Arrow 1200
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? Arrow ano

Ono je možná celkově rozdíl mezi "klasickou" sebevraždou a demostrativní, kdy chce člověk na sebe spíš upoutat než opravdu skončit se životem. Takových případů/pokusů je podlě mě většina..


Last edited by lucyynka on Mon 15.10.2007 17:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11747

PostPosted: Mon 15.10.2007 17:00    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali? Ne.
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? Ne.
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku) 1.
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? Netuším, tipnu 600.
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? Nevím o tom.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28503

PostPosted: Mon 15.10.2007 17:01    Post subject: Reply with quote

1.ne
2.ano
3. 1
4. nemam predstavu
5. ted si nevzpominam,asi ne
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 15.10.2007 17:26    Post subject: Reply with quote

1. ano
2. ano
3. 0
4. netuším
5. ano
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Mon 15.10.2007 17:31    Post subject: Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali? Ještě ne
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? Taky ještě ne; viz níže
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku) Hm, zhruba 1
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? Nemám představu, tak 1500?
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? Pokud nepočítám pokusy kámošky podřezat si žíly tak nic.
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 15.10.2007 17:41    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali? ano
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? ano
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku) nekdy o tom premyslim jako o nejjednoussim vychodisku, asi tak 4
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? 400
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? o nicem nevim
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17757
Location: VePř

PostPosted: Mon 15.10.2007 17:46    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali? ano
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? ano
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 0.5
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách?netusim, 2000?
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni?ano
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Smarionelle
V království ledu vládne chlad.


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 1954

PostPosted: Mon 15.10.2007 18:20    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali? Ne
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? Ne
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku): ehm 4-5
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? strelim 2000
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? Ano
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 15.10.2007 18:20    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali?ano, v rodině Sad
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? ano, spáchal (nejen pokus)
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 (sundali mi oprátku z krku) 6
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? počítají se i pokusy nebo jen "vydařené" sebhevraždy? Těch pokusů jinak tipuju tak 15.000 ročně, sebevražd jako takových (vydařených) tipuju tak 3000
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? v zaměstnání jsem relativně krátce a nikdo se zatím nechlubil, ve škole nikoho neznám.
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 15.10.2007 18:23    Post subject: Re: Sebevraždy... ehm :) Reply with quote

1) Setkali jste se ve svém blízkém okolí se sebevraždou? Tj., že ji spáchal někdo, koho jste osobně znali?nie nastastie
2) Setkali jste se ve svém blízkém okolí s pokusem o sebevraždu? Tj., že ji chtěl spáchat někdo, koho osobně znáte? nie
3) Uvažovali jste někdy o sebevraždě? Vyjádřete na stupnici od 0(to mě nikdy nenapadlo) -po10 asi 1
4) Odhadem, kolik si myslíte, že je v posledních letech průměrným počtem sebevražd za rok v Čechách? netusim 5000 Embarassed Confused
5) Víte, jestli se u vás ve škole/v zaměstnání vyskytl nějaký případ sebevraždy nebo pokus o ni? myslim ze ano...pocula som o niecom este na strednej skole
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms