sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Nejlepší roky
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cooky
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 1254

PostPosted: Tue 25.9.2007 16:56    Post subject: Nejlepší roky Reply with quote

ed


Last edited by cooky on Wed 15.10.2008 13:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:06    Post subject: Reply with quote

já bych řekla 16-20...bylo to strašně supr. Teď je mi 22 a připadá si stará Sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19743

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:10    Post subject: Reply with quote

Myslím, že každé období života má něco do sebe. Super jsem se bavila o prázdninách mezi devítkou a prvákem na střední - super akce, super zábava, super léto a zážitky - takové bezstarostné Smile

Pak paradoxně pro mě přínosný rok, co jsem byli s přítelem od sebe - skvělé pařby s kámoškou, poznala jsem svého výborného kamaráda.

Možná je obobí do té 20 - střední škole opravdu takové bezstarostné (vím, jak pro koho) a pak to začne - práce nebo rodina atd.

Je mi příliš málo na to, abych to zhodnotila.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:11    Post subject: Reply with quote

Asi dětství, ale tak do 1.třídy ZŠ. Jinak nevím, mně připadá, že na všech věkových kategoriích je něco blbýho-puberta zmatenost, první (nešťastné) lásky, první velké nároky a povinnosti, střední věk-krize středního věku, pořád něco řešit, taky nároky, povinnosti, stáří-nemoci, bližící se smrt....
Embarassed
(Hlavně mě neberte moc vážně, třeba někdy změním názor : ) navíc teď nejsem schopná moc nad tím přemýšlet, strašně mě bolí hlava)
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13380

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:17    Post subject: Reply with quote

asi jak pro koho..vím že třeba máma, má nejlepší roky ted, že puberta a střední škola ještě moc nevedela kdo je a nebralo jí to, pak se starala o nás a ted se konečně realizuje v práci, je v tom dobrá a tak..

já nechci říkat, že nejlepší roky mám ted, znamenalo by to, že už budou jen horší=) ale je fakt, že přes různé veledůležité trápení, mám ted úžasné podmínky, jsem na střední, kde mě to celkem baví, ve třídě je to super, profesoři až na výjimky taky fajn, přátelé si nemuzu stěžovat, doma mám zázemí (mohlo by to být o dost lepší, ale nikdo me nemlátí, neterorizuje), mám jakýsi finanční standart, můžu si dovolit chodit do fitcenter, koupit si triko za dva litr a boty za dva, zaplatit si jazykový kurz..

prostě podmínky mám..to jak je využiju, jeslti se dokážu dostat na VŠ, najít si práci, prosadit se , najít si svoje místo, to už je jen na mně, a vím, že naši mi pomůžou trochu ze začátku finančně s bytem atd..pak už je to na mě a nikdo nemůže říct, že jsem neměla šanci..

takhle to beru objektvině..to že mě pořád neco sere a trápím se, je jen moje chyba..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11745

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

Nejlepší rok pro mě byl loni ve třeťáku. To už si člověk tak nějak uvědomuje svět kolem sebe, ale ještě si užívá bezstarostný život, kdy jediná starost je písemka ve škole. Ale myslím, že přijdou ještě lepší roky. Smile
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:31    Post subject: Reply with quote

každej věk má asi svý kouzlo.. mě život baví furt.. ale asi nejlíp mi bylo poslední dva roky na střední..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30284

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:35    Post subject: Reply with quote

Já jsem spokojená pořád, přijde mi to vyvážený; s věkem sice přibývá starostí a zodpovědnosti, ale taky přibývá možností a zkušeností.

Sice občas říkám, že se chci vrátit na gympl, ale asi by mě to hodně rychle přešlo, kdybych se tam opravdu vrátila Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17756
Location: VePř

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:38    Post subject: Reply with quote

rekla bych, ze mam zivot na ruzovem oblacku, takze jsem spokojena temer porad. delam, co chci delat a mam k tomu v okoli maximalni podporu.
obcas bych se teda chtela vratit do prvaku-druhaku, protoze jsem mela super chlapa, byla strasne krasna a vsechno mi slo Laughing , ale tak - starnu, lepsi uz to nebude Mr. Green
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

Pro mě byly nejlepší roky první dva na vysoký hned po maturitě. Jezdila jsem domů ve čtvrtek večer, škola mi šla lehce, žádná práce a stres, rodiče milí, dost peněz, nejlepší kamarádi ... Sad Kdybych si to neotrávila "sháněním" chlapa, byly by to fakt moje nejlepší roky.
Teď už se tak dobře necítím, jak si musím všechno zařizovat a nikdo tu se mnou není Sad Ale snad bude zase líp ... doufám ...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 25.9.2007 17:51    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Já jsem spokojená pořád, přijde mi to vyvážený; s věkem sice přibývá starostí a zodpovědnosti, ale taky přibývá možností a zkušeností.

Sice občas říkám, že se chci vrátit na gympl, ale asi by mě to hodně rychle přešlo, kdybych se tam opravdu vrátila Laughing

Uplne souhlasim s prvni vetou. A s druhou to mam stejne Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 25.9.2007 18:01    Post subject: Reply with quote

krásný byly roky na střední. ale i teď co jsem na VŠ ve vyšším ročníku je to fajn.

začátky na vš byly blbé, ale to byla spíš shoda okolností...nevím. ale podle mě nejlepší období života je mezí 19 - 35 lety
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 25.9.2007 18:07    Post subject: Reply with quote

čím jsem starší, tím to je lepší Smile Osobně se ale docela těším na 30tku.. Smile
Jinak si myslím, že jaký si to kdo udělá, takový to má Very Happy Vadilo mi dětství a puberta, protože jsem nemohla ovlivnit určité věci..
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 25.9.2007 18:18    Post subject: Reply with quote

Taky myslím, že každý věk má něco do sebe, já jsem asi nejspokojenější teď, protože ačkoliv starostí je víc a víc, jsem víc svobodná a samostatná a prostě mi to vyhovuje víc, a ačkoliv gympl fajn byl, tak bych se určitě momentálně vracet nechtěla.

A myslím, že nejlepší léta mě teprve čekají a to ty, kdy se budu vdávat, budu čekat (doufám) svoje první dítě apod.

No a pak se budu těšit na vnoučátka, budu cestovat po světě ruku v ruce s mým manželem a budu vzpomínat na to, jak jsem měla krásnej život Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18460

PostPosted: Tue 25.9.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

to je individuální, já na ně určitě ještě čekám Confused


Last edited by Ruth A. on Tue 25.9.2007 20:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms