sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pohled na život
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11174
Location: všude a nikde

PostPosted: Fri 31.8.2007 20:17    Post subject: Reply with quote

Jj loth, něco podobnýho jsem mu předvedla dneska ráno Rolling Eyes fakt bych si někdy nafackovala, když ale on mě někdy tak vytočí, že se to prostě nedá Laughing on moc dobře ví, co mi vadí.
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 31.8.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
terrynka wrote:
A nejhorsi je, ze pritel taky. Takze kdyz se zacnem hadat, litaji talire Laughing
Kdepak, nejhorsi je, kdyz je pritel flegmous. Mam pocit, ze se hadam sama se sebou Rolling Eyes Evil or Very Mad Wink


Neřekla bych, cholerika jsem měla a vzduchem lítalo opravdu všechno Rolling Eyes. Cholerika už bych nechtěla Cool. Teď mám taky flegmatika, je fakt, že pohádat se nejde a kolikrát mě vytočí ještě víc jak mi řekne "jo, máš pravdu" a já vím, že to říká jenom proto aby měl klid Laughing. On se prostě hádat nebude, takže já ty pokusy potom vždycky vzdám a je klid. A jsem za to ráda, že se nehádáme Razz.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Fri 31.8.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

TAk ja jsem spis pesimista a takovy snilek,co stoji nohama na zemi podle nalady..Kdyz mam spatnou naladu a smutnim,tak jsem naivka,vidim vsechno cerne,podcenuju se,rikam si,ze na nic nemam.Ze stejne niceho nedosahnu,protoze jsem nic..
Kdyz jsem vnitrne spokojena,tak dokazu byt i optimista,dokazu rozveselit kamarady okolo sebe,i kdyz ja jsem v hodne spatnem rozpolozeni..v teto spokojenosti jsem realista a tak nejak vnitrne spokojnena,ale co se tyce vztahu,je to jine.
Jsem taky cholerik,a kdyz se dostanu do urciteho bodu,vubec se neovladam a obcas pekne zalituju,ale obcas to ten clovek svymi narazkami,u kterych vi,ze na me zabiraji,udela sam.
Ale jsem taky pekny nervak,coz mi zivot nici dost,ale nemyslim si,ze bych tuto vlastnost mohla zmenit.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18438

PostPosted: Sat 1.9.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

Já vždycky říkám: "Dopadne to tak a tak. Já vím, jsem pesimista. Ale pesimista má vždycky pravdu." A mám pravdu Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sat 1.9.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Ja nevim, jestli jsem pesimista nebo optimista. Hodne se ridim svou intuici a vetsinou mi napovida pravdive, takze asi podle situace.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sat 1.9.2007 22:05    Post subject: Reply with quote

Já jsem dost velký realista, někdy hodně cynik (říkám tomu životní znechucení Laughing ), ale snažím se převracet i blbé situace do pozitivní roviny, nemá totiž cenu se stresovat víc než je potřeba Wink

Nesnáším napjaté situace, z těch se snažím couvat jak to jde.. anebo to nějak zlehčit a pozitivně vyřešit.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 2.9.2007 17:32    Post subject: Reply with quote

myslim, ze jsem realista. vzdycky, kdyz je nekdo prehnane optimisticky / pesimisticky, tak ho mirnim strizlivyma argumentama.

ale kdybych se mela jo rozhodnout, tak spis optimista.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 16.9.2007 8:09    Post subject: Reply with quote

jsem na něco pesimista, na něco optimista. u mně hraje roli hlavně závažnost věci a jak k tomu přistupuji.
na školu jsem například celkem optimista, vždycky nějak prolezu.na vztahy a na rodinu jsem pesimista a to z jednoho blbého důvodu (btw dědičného Smile po mámě) - že si hledam na věcech vždycky to špatné a to dobré pomíjím nebo si ho všimnu až po tom co jsem "prořešila" špatné. S tim se fakt hrozně blbě žije Sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Sun 16.9.2007 18:18    Post subject: Reply with quote

ed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms