sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Domací mazlíčci
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 21.8.2007 21:43    Post subject: Domací mazlíčci Reply with quote

kolik mate doma zviratek?
jaky druh,plemeno?
jak sou stari?
"holka" nebo "kluk"?
s PP nebo bez?
vrozene nebo caste choroby?
cim krmite?
doma/venku?
od miminka (nejak me to nedoslo,diky metti Cool Laughing ) , z utulku nebo neco jineho?
a klidne piste i cokoliv dalsiho co vas napadne -treba povaha ,jestli sou vasim prvnim zviratkem atd Razz

je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)?
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love


Last edited by Mishaaa on Tue 21.8.2007 22:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43631

PostPosted: Tue 21.8.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Harleyka
Keep it real!


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 1796

PostPosted: Tue 21.8.2007 21:53    Post subject: Re: Domací mazlíčci Reply with quote

ed Cool
_________________
It´s so exhausting.. being this fabulous =)


Last edited by Harleyka on Mon 1.10.2007 12:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 21.8.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

tak zacnu Cool ikdyz mozna uz nebudu prvni Laughing
mame celkem 3 druhy zviratek,rybicky sou poctem proste hojne takze to pocitat nebudu Cool

1.pes
labradorsky retrivr s PP, 9 let, pes
trpi na zanety usi,ale jinak naprosto v pohode
krmime jak granule tak i varime
je venku,ma sice boudu a obrovsky kotec,ale zahradu ma pro sebe Cool
mame ho od stenatka cca od 8 tydnu
opravdu MUj prvni pes,nedala bych ho za nic,je to moje zlaticko..nastesti se mi podarilo z neho vychovat povahove 100% labradora na coz su hrda,na to ze sem ho dostala v 11cti letech

2.vodni zelvy
zelva nadherna, parecek, vek cca 10-11 let, ze zverimexu
jednou mela jedna zanet v oku,ale od te doby pohoda,uplne nenarocne
krmim specialnima granulema pro vodni zelvy a susenyma "potvorama"
mam je od malicka,vek tezko odhadnout Laughing
samozrejme domav akvarku
ac me maji rady semtam se em do prstu zakusnu a to nic prijemneho neni Laughing

3.rybicky
driv sme mivali obycejne,akvarko mame uz cca 13 let takze toho proslo uz fakt hodne..ale ted sme se zamilovali do cichlid a proste tropickych dravych ryb a od tech uz neupustime..naopak-budem porizovat vetsi akvarko
akvarko je cca 100 litru,takze tech ryb je tam tak 10max,pac sou uz docela velke Cool
sou tam parecky ktere se i pravidelne mnozi , dale jeden bichir (neco jako had) a ocelat-"sef" akvarka..cca 20cm ryba,ale nadherne ochocena..a strasne zrava Laughing
krmim specialnima granulama a susenyma potvorama
sice semtam naka ta nove koupena rybka zmizi-pac si ju da k veceri bud had nebo ocelat,ale zdrave sou,az moc Laughing

a moje vysnene? pes..vzacna rasa-tosa inu..kdyby nebyla tak draha,koupim si ji hned..tak snad casem Love
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 21.8.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

kolik mate doma zviratek? 1
jaky druh,plemeno? Křeček syrský, béžový
jak sou stari? cca půl roku
"holka" nebo "kluk"? klučina
s PP nebo bez? s PP
vrozene nebo caste choroby? žádná
cim krmite? kupovaným sušeným krmením pro hlodavce, kouskem zeleniny nebo ovoce, vitamínem, minerálním kamenem a suchým chlebem
doma/venku? doma
od stenatka, z utulku nebo neco jineho? od chovatelky


je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)?
Chtěla bych psa, ale bohužel naši do bytu psa nechtějí a tady v naší čtvrti není žádná zelen, měl by se tu chudák asi ne moc dobře, takže někdy příště...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Tue 21.8.2007 22:04    Post subject: Reply with quote

kolik mate doma zviratek? 2
jaky druh,plemeno? Kočka domácí Laughing
jak sou stari? oba jsou asi přibližně 3 roky staří
"holka" nebo "kluk"? klucíí
s PP nebo bez? bez PP
vrozene nebo caste choroby? žádné
cim krmite?mlíkem, granulema a taky masem
doma/venku?venku
od stenatka, z utulku nebo neco jineho?od štěňátka ne, ale od kotěte

a klidne piste i cokoliv dalsiho co vas napadne -treba povaha ,jestli sou vasim prvnim zviratkem atd Razz
Jo povaha, ten jeden je více dominantní než druhý a taky je to znát, a povahově jsou fajn Smile

je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)?
Chtěla bych mít psa, nejlíp zlatého retrívra a nemůžu ho mít protože mi ho naši nedovolí a to máme velkou zahradu Vzteklik Brecik Vrazdik
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Tue 21.8.2007 22:12    Post subject: Re: Domací mazlíčci Reply with quote

Mishaaa wrote:
kolik mate doma zviratek? 3
jaky druh,plemeno? 1 sklípkan a 2 rybičky
jak sou stari? rybičky netuším Laughing , sklípkan 1,7roku
"holka" nebo "kluk"? prý kluk
s PP nebo bez? s PP Laughing
vrozene nebo caste choroby?
cim krmite? ziva strava, cvrčci, kobylky,...
doma/venku? doma
od miminka (nejak me to nedoslo,diky metti Cool Laughing ) , z utulku nebo neco jineho? od 3 mesiců

_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Delfa
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 349

PostPosted: Tue 21.8.2007 22:44    Post subject: Re: Domací mazlíčci Reply with quote

kolik mate doma zviratek? 2
jaky druh,plemeno? pejsek - anglický kokršpaněl + sklípkan
jak sou stari? pejsek 8 let, pavouček - ehh, myslím taky mozna okolo osmi
"holka" nebo "kluk"? obě holky Mr. Green
s PP nebo bez? obě bez PP Very Happy
vrozene nebo caste choroby? kokřinka akorát trpí trošku na žlázky, zánět očí, několikrát měla osinu v uchu a z toho pak záněty a jednou byla přiotrávená;
cim krmite?především maso (konzerva) + granule (pes), cvrčci (sklípkan)
doma/venku? obě doma
od miminka (nejak me to nedoslo,diky metti Cool Laughing ) , z utulku nebo neco jineho? pejska mám od štěňátka od kamarádky ze základky, sklípkana jsem si pořídila, když už mu byly čtyři
a klidne piste i cokoliv dalsiho co vas napadne -treba povaha ,jestli sou vasim prvnim zviratkem atd Razz
Kokr je můj první pejsek, pardon vlastně fenka, ja tu o ní pořád píšu jako o chlapečkovi:-) Přinesla jsem si jí domů, aniž by mi to dovolil táta, byl na mě hrozně naštvanej, ale naštěstí nás na ulici nevyhodil, akorát se mnou tak měsíc nemluvil:-) A teď je naše pejsinka jeho miláček a dělá jí třeba i místo na gauči Laughing Mám ji strašně ráda, i když je někdy pěkně tvrdohlavá, ale je s ní hrozná sranda a ačkoliv jí je už osm, je pořád hrozně hravá. Je to moje zlatíčko prostě Love [/b]
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Tue 21.8.2007 22:53    Post subject: Reply with quote

kolik mate doma zviratek? 2
jaky druh,plemeno? krizenec a kralicek beranci
jak sou stari? pejsek-4,5 roku,kralik 3roky
"holka" nebo "kluk"? fenka a Bobek
s PP nebo bez? bez
vrozene nebo caste choroby? žádná nastesti
cim krmite? lidske masove konzervy,granule,obcas uvarime.Kralik-seno,zrni,suchy chleba,ovoce zelenina
doma/venku? doma
od stenatka, z utulku nebo neco jineho? od stenatka,od zname, kralik ze zverimexu


je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)? Tygra...(duvody snad vysvetlovat nemusim) Laughing
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Wed 22.8.2007 0:42    Post subject: Re: Domací mazlíčci Reply with quote

Mishaaa wrote:
kolik mate doma zviratek? 4
jaky druh,plemeno? bernsky salasnicky pes, kocour, potkan, zakrsly kralik
jak sou stari? pes 3,5roku, kocour nevim, potkan tipuju mesic, kralik uz moc let (8, mozna i vic)
"holka" nebo "kluk"? sami kluci
s PP nebo bez? jenom pejsek s PP
vrozene nebo caste choroby?akorat kocour je casto pokousany, ikdyz to neni choroba, to je jeho blbost, ze se pere s jinym Laughing
cim krmite?pes- granule Acana, kocour taky nejake granule+zbytky, kralik trava, potkanek smes pro hlodavce
doma/venku?potkan doma, ostatni venku
od miminka , z utulku nebo neco jineho? vsechno od mimina
je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)?chtela bych pavouka nekdy, ale mati by se asi bala, no pozdeji koupim, miluju pavoucky Very Happy
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 22.8.2007 5:06    Post subject: Re: Domací mazlíčci Reply with quote

kolik mate doma zviratek? 4
jaky druh,plemeno? 1x pes kříženec pinče a NO, 3x osmák degu
jak sou stari? pes 2,5 roku, osmáci 1,5 roku, 1,5 roku a 2 měsíce
"holka" nebo "kluk"? pes kluk, osmáci kluk a 2 holky
s PP nebo bez? bez
vrozene nebo caste choroby? sameček osmáka šedej zákal, pes citlivý trávení
cim krmite? osmáky směsí pro osmáky, minerály, pamlsky sušený banány, oříšky, zelenina
doma/venku? doma
od miminka (nejak me to nedoslo,diky metti Cool Laughing ) , z utulku nebo neco jineho? pes z útulku, páreček osmáků ze zverimexu odmala, jedna osmáčice je jejich dcera
a klidne piste i cokoliv dalsiho co vas napadne -treba povaha ,jestli sou vasim prvnim zviratkem atd Razz pes - megaenergickej, inteligentní, vyčůranej, ale hodnej na lidi, děti i zvířata, samice osmáka zvídavá a bodyguardka celý rodinky, sameček flegmouš, hodnej, občas se trochu bojí, malá osmáčice zatim pěknej vykuk Very Happy
je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)? kráva a kůň, nemam barák Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Wed 22.8.2007 6:29    Post subject: Re: Domací mazlíčci Reply with quote

kolik mate doma zviratek? 5
jaky druh,plemeno? 1 pes-dobrmanka, 1 pes - oříšek, 2 kočky-britské, kůň-český teplokrevník
jak sou stari? dobrman 1,5 roku, pes oříšek 14 let, kočky - 1,5 a 1 rok,
kůň-16 let

"holka" nebo "kluk"? dobrman - fenka, oříšek-pes, kočky-kočka a kocour, kůň-kobylka
s PP nebo bez? bez PP, akorát kocour je s PP
vrozene nebo caste choroby? žádné
cim krmite? všechna zvířátka tím čím se mají
doma/venku? venku kůň a dobrmanka, ostatní doma
od miminka (nejak me to nedoslo,diky metti Cool Laughing ) , z utulku nebo neco jineho? všechny od chovatelů
a klidne piste i cokoliv dalsiho co vas napadne -treba povaha ,jestli sou vasim prvnim zviratkem atd Razz kocour není moc přítulný, ale občas má svojí náladu a přijde si pro pohlazení, kočina je přítulná moc, miluje, když si může někomu vlézt na klín a hladí jí. Dobrmanka to je můj závisláček, nejraději má, kdyby s ní venku neustále někdo mohl být.
je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)? chtěla by jsem ještě jednoho psa, ale bohužel nemám te´dka moc času.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 22.8.2007 7:17    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Nikky on Fri 21.9.2007 12:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Wed 22.8.2007 7:49    Post subject: Re: Domací mazlíčci Reply with quote

kolik mate doma zviratek? 1
jaky druh,plemeno? pes, anglicku kokerspaniel
jak sou stari? 13 rokov
"holka" nebo "kluk"? sucka
s PP nebo bez? bez
vrozene nebo caste choroby? zvacsene srdce, inkontinencia, zapaly mocoveho mechura, zapaly zaludka, meteorizmus,zapaly usi, zapaly oci, ekzemy...
cim krmite? granule+vitaminy+lieky
doma/venku? doma
od miminka? jj, od steniatka
z utulku nebo neco jineho? od nejakeho "chovatela"
prvy a na dlho aj posledny pes, predtym sme mali korytnacky, morcata..korytnacky este zijum,ale nie u nas Cool

je nejake domaci zvire,mazlicek po kterem touzite ale nemuzete mit (z jakehokoliv duvodu)? kon
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30295

PostPosted: Wed 22.8.2007 8:13    Post subject: Reply with quote

Má jednoho kocourka ragdolla s PP, teď mu byl rok. Choroby snad žádný nemá, ale má citlivější trávení a asi před měsícem měl zánět duhovky. Krmíme tudíž jedině Royal Canin a masíčko, žádný konzervy. A ven ho samotnýho nepouštím ani omylem, buď by to nepřežil, nebo by ho někdo ukradl. Mám ho od 3 měsíců, koupila jsem ho, když přítel odjel na měsíc do zahraničí Mr. Green
Povahově je to hroznej mazel, všude mě pronásleduje a je na mě dost vázanej. Jinak je vůči lidem spíš rezervovanej, ale když se mu člověk nevnucuje, tak za chvíli přijde sám, protože je děsnej zvědavec. Jo a má jednu úchylku, že žere plasty Laughing Žádná igelitka před ním není v bezpečí (teda samozřejmě to nežere, ale rozcupuje na malý kousíčky). Jo a taky je tak hodnej, že si chodí značkovat do záchůdku, prdelka moje Smile Ale kastrace ho stejně nemine.

Jinak já bych chtěla mít zoo Laughing A z těch reálnějších, ale stále ještě nereálných, bych chtěla mít CHS ragdollů nebo azyl pro opuštěné kočičky. Zatím teda na to nemám peníze, čas ani prostory, ale v dlouhodobé perspektivě to v mám plánu Twisted Evil
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms