sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Už jen samá pozitiva a sociální jistoty?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

Geike: no to je opravdu těžká otázka! kdybych byla Tebou, tak bych nejspíš nechtěla otěhotnět co nejdřív...co třeba ta zmrazená vajíčka? nedávno jsem o tom četla v nějakém ženském časáku a vypadalo to slibně Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 20.8.2007 22:49    Post subject: Reply with quote

no, o tom už jsem taky slyšela...když mě zatím jakékoliv spojení já+dítě přijde úplně šílené, vůbec se mi to ještě nechce řešit... Sad navíc nevím jaký by byl efekt, pokud je tam riziko toho, že čím budu starší, tím to půjde hůř, tak třeba i když si v jednadvaceti nechám zmrazit vajíčka, ve třiceti už mi budou k ničemu...když nad tím tak přemýšlím, tak mi k tomu nikdo vlastně nic moc neřekl, prostě jen "neměla byste čekat, děti co nejdřív..." jako kdyby to bylo jak pořídit si panenku Rolling Eyes

mě třeba docela dost děsí to, že buď budu mít dítě sama, nebo třeba s někým, s kým bych se do toho za normálních okolností nijak nehrnula, protože toho pana "pravého" (ehm, haha) prostě do té doby nepotkám...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 21.8.2007 7:37    Post subject: Reply with quote

Geike, asi by ses o tom měla pokusit zjistit co nejvíc informací, abys věděla, jaké máš možnosti.
A jinak bych se do toho moc nehnala, pokud se na to necítíš. Navíc je taky otázka, co by na to přítel, jestli by souhlasil s tím, mít děti už takhle brzo.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 21.8.2007 7:38    Post subject: Reply with quote

svadby ako ceremonie s babickami, tetickami sa desim, najradsej by som to urobila po svojom ako nejaku velkeu garden party niekde v horach ale mi jasne ze konvencie- najma priatela a jeho rodiny by to nikdy nedovolili
decka sa desim, mam deti rada tak dve hodiny, neviem si predstavit ze bude moje, 24 hodin, cely rezim prisposbim jemu, hoic ked by tu prcek bol iste by sa mi to zdalo ako najprirodzenejsia vec..nastastie nik ma to do nesuri, relativne na to este vek nemam, ptz u nas v rodine sa nik mlady okrem babky nevydaval, mama mala 27, segra ma 28 a je slobodna a nikdy narazky na nu v rodine neboli
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Tue 21.8.2007 7:40    Post subject: Reply with quote

Ono taky jde o to, jaký máš konkrétní problém. Doktoři někdy řádi straší, tak bych si zjistila, jak moc je to vážný. Ale je to fakt blbá situace, těžko se nějak rozhodovat Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 21.8.2007 7:46    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Tue 21.8.2007 7:58    Post subject: Reply with quote

Jenže taky se může stát, že nebude mít dítě kvůli tomu, že to prošvihla Confused To je prostě fakt hrozně těžký. Já bych se pokusila zjistit si od nějakých odborníků co nejvíc informací, jak to s tím rizikem vlastně vypadá.
A kdybych věděla, že děti jednou chci a že je to riziko je opravdu vysoké... tak bych to asi zkusila. Řekla bych, že daleko víc lidí lituje toho, že děti neměli, než že si je pořídili brzo. (Říká ta pravá Laughing )
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 21.8.2007 8:03    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 21.8.2007 10:28    Post subject: Reply with quote

Holky, dík za reakce...já fakt nevím, no...rozhodně chci dodělat školu, to mi bude 24, tak snad to ještě tak pozdě nebude... Confused spíš se bojím, jestli pak vedle sebe budu mít člověka, který do toho půjde a hlevně se kterým do toho budu chtít jít já...současný přítel je sice v tomhle úplně super a dítě by chtěl, ale já zase nevím, jestli chci na celý život jeho, že...nevím, no, radši se nad tím snažím teď moc nepřemýšlet, musela bych se z toho zbláznit... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 21.8.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

Geike - přesně to samé řekl doktor i spolužačce, tak ona se hned na to vrhla a ani školu nedodělala. A najednou už to je 7 let co jí to řekl a ona je znovu těhotná. Každopádně věřím, že je to hodně těžké rozhodování Confused.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms