sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
váš vztah s rodiči
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20579

PostPosted: Tue 7.8.2007 15:48    Post subject: váš vztah s rodiči Reply with quote

Zajímalo by mě jaký máte vztah s rodiči,kde jsou třeba ve vašem vztahu problémy (nebo je bezproblémový) ,jaké mají na vás rodiče nároky,jaký vliv, k čemu vás vychovávali..
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Tue 7.8.2007 15:51    Post subject: Reply with quote

s tátou žádný, s mamkou čím dál tím lepší... později se rozepíšu víc..
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 7.8.2007 15:57    Post subject: Reply with quote

já myslím, že s našima mám vztah v pohodě - z puberty už jsem myslím venku, takže to nejsou ty největší tragédi pod sluncem Laughing

Ale já jsem obecně od mala hodně samostatná a hlavně nemám potřebu s nima o sobě mluvit, což je kámen úrazu, jim to chybí. Několikrát mi bylo vyčteno, že o mně nic neví, ale já fakt nejsem ten typ, abych si s nima sedla u večeře a vyprávěla jim, jaký jsem prožla v posledních dnech zážitky a jaký na to mají názor oni Smile
Možná k tomu jednou dozraju, ale nevím.

Každopádně je mám oba moc ráda a lepší rodiče jsem si vybrat nemohla Smile Od mala jsem měla absolutní volnost, mohla jsem si dělat co jsem chtěla, párkrát díky tomu asi měli málem infarkt, ale jinak jsem je myslím moc nezlobila a nevyužívala toho Smile I když okolo těch 15-17 to se mnou muselo být fakt peklo. Jednou mi máma řekla, že díky mě zestárla o 10 let Smile

A ačkoliv vztah máme fakt v pohodě, tak se těším, že teď budu bydlet jinde a uvidíme se jen o víkendech, možná to ty vztahy ještě víc utuží a možná se jim začnu víc svěřovat Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9577

PostPosted: Tue 7.8.2007 16:02    Post subject: Reply with quote

Je to čím dál lepší Smile Poslední dobou třeba když přijdu domu, tak jdu dát mámě pusu na tvář, vaříme spolu apod. A občas si s nima jako v dětství jdu večer povídat když už leží v posteli Embarassed

Zato dřív jsem s nima měla pořád problémy. Nic mi nedovolili, hrozně se o mě báli a byli na mě přísní. Máma mě dvakrát profackovala když jsem se s klukem (no byli to dva různí) líbala před barákem Laughing Že je to ostuda a tak. Ale taky jsem byla blbá. Když mě profackovala jednou, tak už jsem se před barákem neměla líbat s tím dalším Smile Nedovolovali mi dřív i třeba jít do kavárny s klukem apod. Vůbec co se týče kluků to s našima bylo příšerný. Jsem na ně měla furt "dost času" i v 16 letech. V 15 jsem měla kluka, bylo to maličko vážnější a máma mi řekla že jestli už jsem s ním spala tak jsem nechutný prase apod. V 16 jsem si pak našla vážnou známost co trvala přes rok a právě v tej době se moje vztahy s našima začaly výrazně lepšit. Tedy vlastně po tom, co mě táta zmlátil. Nedovolil mi jet za svým klukem na chatu kde byla taková akce. Táta měl nervy z práce, naštvala jsem ho jak jsem ho furt přemlouvala a pak jsem se urazila a on mě zřezal (měla jsem modřiny, monokla a natržený ucho). Tak jsem se sbalila a odjela jsem tam bez dovolení. A od tý doby je to dobrý. Už mi tu chatu vždycky dovolili. Pak mi zas nedovolovali u něj spát (poprvý jsem u něj spala na naše roční výročí) a pak už jsem tam spala běžně. Teď už se jich na nic neptám, jen jim oznamuju kam jdu a kdy asi tak přijdu, u svýho novýho přítele smím spát od začátku, naši už si zvykli, i když taky si vyslechnu že je to nevhodný apod. Smile Ty vztahy jsou teď prostě čím dál lepší. I já jsem dostala rozum, byla jsem hrozně problémový dítě, tak se někdy nedivim že na mě byli takoví Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Tue 7.8.2007 16:05    Post subject: Reply with quote

Když jsem ještě bydlela doma, dost často to u nás vřelo. Teď, když už jsem se odstěhovala, je to v pohodě Cool Po jedný události mezi mnou a taťkou jsme si ale my dva zůstali dost odcizení Confused Jinak jsem ráda, že je mám, můžu se na ně spolehnout, snaží se mi pomáhat... neměnila bych
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20579

PostPosted: Tue 7.8.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

když píšete že jste samostatné (konkr. Suny) znamená to,že máte volnost v rozhodování o vlastních věcech nebo to že jste finančně (aspoň trochu) samostatné. tzn od rodičů nedostáváte peníze a přivyděláváte si samy?
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 7.8.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

ne, finančně na nich závislá jsem, i když si přivydělávám.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 7.8.2007 16:46    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43626

PostPosted: Tue 7.8.2007 16:47    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 7.8.2007 18:07    Post subject: Reply with quote

Jo, kdysi tam mozna nejaky vztah byl. Zbyl jen sileny zmatek a vzpominky.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 7.8.2007 18:17    Post subject: Reply with quote

Máma to je moje nejlepší kamarádka, prakticky všechno děláme spolu..no a táta, občas často chlastá, ale když je střízlivej, tak nemáme problém, chodim s nim nakupovat hadry (jemu) Laughing
Jinak si myslim, že mě naši vychovali dobře, jsem oprsklá, ale myslim, že se v životě nestratim, umim si sama poradit a to je důležitý, taky si myslim, že nejsem rozmazlená, i když jsem měla vždycky prakticky všechno..Myslim, že ačkoli nejsem zrovna radostí a pýchou svých rodiču, tak jseu spokojený s tim co maj..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Tue 7.8.2007 18:29    Post subject: Reply with quote

Teď už by ten vztah moh být, ale nejde to. Určitý věci rodičům nikdy nezapomenete a neodpustíte... je to horší o to, že když vám někdo zničí kus života, tak byste ho normálně oputili, jenže u rodičů to nejde.
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 7.8.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

Hlasim se k prispevku Courten a posilam dort za hezkou formulaci. Teda, virtualni dort.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 7.8.2007 19:49    Post subject: Reply with quote

vztah s mamou mam hezky


Last edited by strawberry on Wed 8.8.2007 7:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Tue 7.8.2007 20:20    Post subject: Reply with quote

mám úžasné rodiče .. a mám s nimi úžasný vztah .. hrozně si vážím toho, že mi vždycky věřili a podporovali a podporují mě v tom, co mě baví ..
s mamkou si rozumím dokonale, je jako moje kamarádka, ale na druhou stranu má pořád autoritu, prostě se s ní bavím o všem, zbožňuju na ní, jaký má o všem přehled. Umí se bavit z každým, právě proto, že o všem ví alespoň základní věci, je spontánní a je prostě úžasná Love
a taťka miluju taky úplně nejvíc na světě ... on je oproti mamce víc uzavřený, víc samotář a o to víc si rozumíme, protože jsem po něm. V zimě jsme spolu nachodili kilometry a kilometry na procházkách a úžasně jsme se poznali, hodně mi toho dál a sblížilo nás to ještě víc ..
jsem fakt vděčná za svoje rodiče, protože v mém okolí je čím dál víc lidí z rozvedené nebo nefungující rodiny Sad .. jsem ráda, že je mám .. oba
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms