sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
krásní lidé
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 4.8.2007 20:02    Post subject: Reply with quote

*Velveta* wrote:
Já osobně se nezajímám až tolik o vzhled jako takový, ale spíš o charisma, hlas, jestli je mi ten člověk prostě celkově příjemný a jestli si rozumíme. A když mi tohle všechno vyhovuje, tak je mi úplně jedno jak ten člověk vypadá nebo co má na sobě. Jinak "bárbínky" mi nevadí. Pár jich znám a jsou to úplně v pohodě holky. Bavím se i s klukama "šamponama", ale ti co mě neznají na mě většinou koukají skrz prsty. Oni celkově lidi co mě neznají na mě tak koukají. Ale když mě poznají, tak většinou změní názor. Ale nejdřív jsem pro ně divná, nebo jiná.


Shocked to je, jako bych to napsala já ..
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 4.8.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 8.6.2008 9:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 4.8.2007 20:31    Post subject: Reply with quote

hm takovyho "kamarada" sem mel taky, kdysi prisel v unoru asi v deset vecer na kulecnik ve slunecnich brejlich. venku samozrejme byla tma jak v pytli takze ani nevim jak dosel kdyz nemoh nic videt. je to velkej frajer takze hral tim stylem ze jednokam, ale daval strasne velky rany, obcas mu nejaky kule vylitly i ven a vedle prisla nejaka holka s klukem a mozna se na nej jednou koukla kdyz slysela ten hlomoz ale od ty doby zcela vazne tvrdil ze po nem jede. peknej podle me docela je, ale jeste navic k nemu patri to ze si vymejsli, takze to hned musel volat Leosi Maresovi s kterym kamaradi. Naposledy kdyz sem ho videl tak se mu stavel za prahou barak a zrovna se vratil se svoji holkou z ibizy rychlovlakem Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sat 4.8.2007 20:45    Post subject: Reply with quote

Kyo - Laughing Jesteze nemam takove 'kamarady'.

Jinak ja se spis divam po "krasnych dusich" a jakmile clovek takovou ma, pripada mi i vzhledove hezci.. nevim, jak to popsat, ale dneska jsem treba jela s hodne hezkym klukem ve vlaku, jenze mi prisel tak zly, jak se vyjadroval a choval, ze bych o nej ani neoprela kolo.
Nerikam, ze se vubec nedivam na vzhled lidi, ale uz je mi celkem ukradeny, vyhledavam spis zajimave a sympaticke typy:) (dobre, kamaradim se s villete, ale to je vyjimka Mr. Green ta je krasna po vsech strankach)

Kdyz uz bych mela rict, kdo mi pripada krasny, tak ten, kdo pro sebe nic moc nedela a presto.. treba flambelle. (ne, ze bys byla nejaka domorodkyne, ale chapes, jak to myslim Razz )
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43600

PostPosted: Sat 4.8.2007 20:49    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14100

PostPosted: Sat 4.8.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

náhodou takový lidi jako kyův kamarád by se měli hýčkat. aspoň má pak člověk zásobárnu vtipných historek. škoda, že už nikdo takovej v mym okolí neni. Crying or Very sad na střední jedna taková byla a díky ní jsme se moc a moc nasmáli. měla bych si někde sehnat její telefonní číslo. třeba ještě žije tak vzrušující život jako před lety. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 4.8.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:
náhodou takový lidi jako kyův kamarád by se měli hýčkat. aspoň má pak člověk zásobárnu vtipných historek. škoda, že už nikdo takovej v mym okolí neni. Crying or Very sad na střední jedna taková byla a díky ní jsme se moc a moc nasmáli. měla bych si někde sehnat její telefonní číslo. třeba ještě žije tak vzrušující život jako před lety. Laughing


to ja jich mam vic, jednoho s kterym se normalne stykam a kterej ma jedinou vadu a tu ze si vymejsli. zajmavy ze ma byt kterej je 100% jeho, tata mu koupil nejdriv fabii ta mu ale nestacila tak ji prodal a koupil novou oktavii, ted chtel rozjizdet kseft ale urednici mu nesli na ruku.. tak delal v takovy firme kde mu slibili 80tisic mesicne ale nakonec dostal asi ctyri a to bylo jeste jen na dohodu takze to snad dal do pojisteni. ted nakupuje pro jednu velkou nejmenovanou leteckou firmu, to uz je vylozene milion sem, milion tam, furt me lakaj at s nima jdu balit holky tak sem se na pristi tejden nechal premluvit, uz potrbuju zmenu.. Smile protoze to vzdycky stoji zato Smile

a dobre me pobavilo ze jeho rodice delaj to co jim rekne. a jednou mi prisla sms - bude ti volat tata - tak sem nevedel co a jak a hned mi zvonil telefon ,tak jsem to vzal a byl to jeho tata, jestli prej to je sekretariat skoly do ktery sme chodili a ze potkal syna jak jde ze skoly dopoledne a rek mu ze prej nas pustili domu, zeje havarie vody, tak sem rek ano samozrejme , takze je videt ze mel doma rodice opravdu zmakly Smile

i kdyz lepsi je jinej, kterej jezdi pookreskach 280, mel nehodu kdy projel ve 130 prikpem , prerazil strom, prorazil plot , vjel do chliva a zabil prase vysel nezranen. ve starym BMW , to byly hold kary Smile pak mel jeste jedno, ktery ma pres 300 koni, ale vim ze to chtel nejak prodat protoze to je malo, prej s tim jezdi bezne jen tech 280.. ale do skoly autem prijel jenom jednou, š105 a dostal pokutu..

a nebo snad ctvrtej, kterej kdyz sme se v prvaku ve skole predstavovali a kdo ma jaky konicky uved ze flirtovani Smile ze prej si sedne na bar a zakouka se nejaky holce do oci.. Laughing

a nebo mozna lepsi byl jinej kterej v 16 uz mel v posteli pres sto holek Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
confusia
moje mysl se zparalelizovala :D


Joined: 31 May 2007
Posts: 611
Location: jedna malá planetka ve vesmíru

PostPosted: Sat 4.8.2007 22:57    Post subject: Reply with quote

kyo Arrow kde ty na to chodis? Laughing Laughing
_________________
Brzy přijde změna...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 5.8.2007 7:42    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak mi to pripomelo jednu moji "byvalou kamaradku"...ona si o sobe taky mysli, ze je krasna a vsichni po ni jedou...a ta mela a asi i ma porad podobny reci... S tou jsem nekde sla a ona porad "videlas to, ten na me ziral!!!" "a neni mu to blby takhle na me koukat kdyz je tam s holkou?" atd atd.
Pritom me osobne oskliva neprijde, ale prekrasna teda taky ne...a ze by na ni neustale nekdo koukal, to fakt nehrozi Cool
Nechapu ze nekdo muze mit tak prebujele sebevedomi.

Já taky jednu takovou znala Laughing Myslela si, že na ni chlap kouká, už jenom když se náhodou podíval jejím směrem. Všichni po ní čuměli, všichni po ní jeli. Údajně s ní koketoval i jeden náš učitel, o kterém jsem se posléze dozvěděla, že je gay Laughing (ona to nejspíš neví dodnes Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 5.8.2007 8:10    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 8.6.2008 9:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sun 5.8.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Fakt jo, ja myslela ze je dikybohu ojedinely pripad Very Happy
Nez jsem prisla na to, jak to s ni je, mela sem z ni dosti trauma...ze vsichni koukaji na ni a me si nikdo nevsimne Brecik
Nejhorsi je, ze ona tomu sama asi veri... a kdyby si vymyslela jen v tomhle:)

Tak ojedinělej případ to určitě nebude.. Confused Já mám ve svým okolí dva tyhle "případy". Laughing Ale někdy to je docela sranda.. třeba jsem s dotyčnou jela busem a zvenku mi mával kamarád, ona mu taky hned zamávala a začla se chlubit, že jí asi ten kluk balí. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 5.8.2007 11:50    Post subject: Reply with quote

Ja tiez poznam taky pripad, jedna holka zo strednej Laughing Ziadna kraska, taky priemer. Aspon osem chalanov z triedy a nespocetne mimo triedy po nej tuzilo, pozeralo a snazilo sa ju zbalit. Vtipne je, ze ona sa tvarila ako chudatko, ze ona nevie preco ju vsetci tak chcu a mna nie Rolling Eyes Laughing a vymyslala plany ako tych ctitelov odhanat. Aaaach, no sila Laughing Ale viem, ze vtedy ma tymi recami hodne stvala. Embarassed
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Sun 5.8.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

Myslím si, že každý člověk dokáže být sympatický, i když třeba zrovna moc "krásy" nepobral. Protože to vyzařování vychází z něj a a myslím, že změnit svůj "vnitřek", vnímání sebe sama, chuť do života... může člověk přece jen jednodušeji než nechat si udělat plastiku.
Zkrátka záleží spíš na tom, jak to člověk umí prodat, než CO prodává Viteznik
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:09    Post subject: Reply with quote

Hmm.... Mam tendenci predpokladat, ze krasni lide budou *na me* hnusni, resp. je to takovy ten zasuty strach, ktery pri prvnim pohledu prejit nemuzete a pak o nem uz nepremyslite, ale jinak asi nic... Vetsinou jsem na lidi hlavne hrozne zvedava, co je zajima, s cim valci, cemu by se nejradsi vyhli a tak....

Coz neznamena, ze nesoudim podle vzhledu a necekam podobne usudky... jenom se u toho nedokazu zastavit tak dlouho, spis se snazim usuzovat ze vzhledu na konicky, zajmy, zivotni filozofii....
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Page 18 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms