sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
krásní lidé
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Tue 10.4.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Nehledě na to, že co je pro jednoho krásné, může být pro druhého ošklivé Wink.


No to sem teda nevěděla Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 10.4.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

vseobecne osobne taketo tie solarkove holky, v tip-top obleckoch neznam, ale mam take spoluziacky, a to ked pocujem tie rozhovory tak niekedy zasnem, takze ano, ja mam o takych ludoch predstavu ze vela mudrosti v nich nieje / nemam tu tvar až priliš tmavu zlaticko? jééééj dáš si jablcko? jééééééé zlatko požičias mi novéé elle,- Cvoknik a ked ich porovanm s mojou spoluziackou, ktora sa oblieka v takom etno-nezavislackom obleceni, vobec sa nemaluje, ani vlasy si dkonca nefarbi a je uplne krásna, tak oni mi pridu ako nejake atrapy...
vacsinou poznam ludi, ktory sa radi oblecu vkusne,s modou, zladene, ja tiez rada idem obcas nakupovat ale nejak to neriesim..myslim si kazdy clovek ma nieco na sebe pekne, a ked je niekto vyslovene nie moc pekny, tak s tym moze nieco urobit. ja som mala na strednej spoluziackou, ktora mala hrozne akne, ocne zuby, mastne vlasy furt a nepouzivala deodorant a smrdelo jej z ust. bola strasne neprijemna k ludom, drza, akoby chcela tym zakryt to, ze vlastne nemala ziadnych kamaratov. stacilo dat si strojek na zuby, a zacat dodrziavat hygienu ...to bol des fakt.. Rolling Eyes na druhej strane mam kamarata, ktory sa oblieka rad znackovo, ma vzdy super vlasy, ale to je len jeho povrch na verejnosti, /robi barmana/, a s nami dokaze sediet v starych teplakoch a pit cuco za 20ku pri ohni, a nejak taketo veci neriesi
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 10.4.2007 21:02    Post subject: Reply with quote

cloo wrote:
Mo Cuishle wrote:
Lenka wrote:
protože díky své kráse většinou narazí na namyšleného debila co jí jen využije a odkopne.


tak tohle je slušná blbost Laughing


no to jo. Ona si snad partnery vybira sama, ne? Za to, ze si vybira debily-jak ty pises, si muze sama.


jo každý si partnera vybírá sám,ale oni se totiž všichni projevují vždy tak otevřeně,nidky se nemůže stát že najendou toho člověka nepoznáváte...
Jsně může si za to sama že si je vybrala,ale většina takových to nemá na čele napsáno.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 11.4.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

Pečlivě jsem pročetla celé tohle téma a nevím, co k tomu říct. Takové zobecňování typu "hezcí/oškliví lidé to mají v životě jednodušší/těžší" je hrozně liché a relativní, snad právě proto, že je hrozně těžké určit, kdo je hezký a kdo ne. Kolik lidí, tolik chutí a opravdu neznám nikoho tak univerzálně krásného, že by z něj byli všichni paf. Ve svém okolí nikoho VYLOŽENĚ krásného neznám a ani z tzv. celebrit mi nikdo nepřijde tak úžasný.
Upravenost je něco jiného, pokud bychom tedy za krásu brali ten dnešní typ "Barbie" (vyžehlené vlásky, hodně make-upu, vysolárkovaná kůže, hubená postava, nejnovější značkové hadry...), tak to jistě velmi estetické a na pohled příjemné je, přiznám se, že takovým slečnám občas maličko závidím, ale nikoli jejich vzhled, neb si o sobě skromně myslím, že taky nejsem žádná šereda Mr. Green , ale možná právě to, jak o sebe pečují, vždyť ono být stále upraven chce taky spoustu disciplíny a sebekázně (o tom, že to žere spoustu peněz a času, který by slečny mohly využít třeba k sebevzdělávání, teď nemluvím). Ale nevím, zda toto brát jako ideál krásy. Podle mě ten ideál má každý jiný, nastavený pro sebe osobně. Já třeba jsem se sebou docela spokojená, snažím se se svým vzhledem dělat hodně, ale na solárko by mě nikdo nedostal, páč jsem hrdá na svou bledou aristokratickou pleť Twisted Evil Laughing a gelových nehtů jsem se už taky vzdala, páč jsem zjistila, že s nimi nic neudělám a přednější je pro mě moci si nasadit kontaktní čočky, které musím nosit každý den. To, že se člověk cítí ve svém těle dobře, samozřejmě logicky přispívá k pocitu spokojenosti a sebevědomí, v neposlední řadě k dobrému duševnímu zdraví. Jistěže se ve společnosti cítím líp, jsem sdílná a chrlím třeba jednu perlu za druhou, když nemusím myslet na to, že jsem si přece jen mohla vytrhat obočí a trochu se aspoň namalovat, abych zakryla kruhy pod očima, ptž na mě zírají. Když vím, že dobře vypadám, říkám si, že tomu člověku, se kterým se třeba právě seznámím, musím být sympatická, ne kvůli vzhledu, ale právě kvůli tomu, že ze mě vyzařuje ta pohoda a spokojenost.
Nejsem asi tak krásná, abych kdy měla ty "údajné" problémy krásných slečen, které všichni chlapi jen využijí a odkopnou, příp. je mají jako doplňek nebo se jich bojí Razz Můj vzhled mi nikdy nepřinesl ani výhody, ani nevýhody. Ze zkušenosti (i mého okolí) bych zatím řekla, že se na něj v běžném životě nedá zdaleka tolik, jak se tu řeší.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 11.4.2007 16:43    Post subject: Reply with quote

Grape Arrow To je řeč Praise A takový postoj k sobě bych chtěla mt taky : )
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 11.4.2007 16:56    Post subject: Reply with quote

Exi, ze mě si příklad neber, já nevím, jestli si právě až moc nefandím Embarassed Laughing
Ale určitě se za krasavici nepovažuju, ale ani za "zjev", řekla bych si průměr. (Možná trošku lepší průměr Mr. Green , ale je to věc názoru. Někomu se nelíbím, slyšela jsem různé názory na svou vizáž). I tady na boardu mi většina lidí psala, že jsem hezká a/nebo sympatická, nikoli krásná. Být sympatická je ovšem větší výhra, takže jsem se nezlobila (no možná trošku Nevinnik )
A ty se podle mě nemáš vůbec proč podceňovat! Ty fotky, kdes byla nalíčená, byly krásné, fakt Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Wed 11.4.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

mám trošku úzkoprsý názor, ale typičtí "hezouni" mě dost dráždí. Ne proto, že bych jim snad záviděla ( Roflnik ), ale protože mi většinou připadají "přeseběvědomí"
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 11.4.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

no to se mi vybavila nedavna situace v praci.
prisla k nam ke stolu na prvni pohled nesympaticka, zmalovna slecna trochu pri tele a v poloprusvitnem tricku. pusobilo to vsechno tak lacine "radobydamovsky" a pekelne nastvane prohlasila: no oni si snad myslej, ze kdyz sem krasna, tak musim bejt uplna krava . debilove (o nadrizenych)
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6854

PostPosted: Wed 11.4.2007 18:44    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
Ze zkušenosti (i mého okolí) bych zatím řekla, že se na něj v běžném životě nedá zdaleka tolik, jak se tu řeší.

a není to fakt tím, že nejsi ani výrazně hezká, ani výrazně škaredá? taky si myslím, že "normálního" člověka se tenhle "problém" až tak nedotýká, spíš těch "extrémů" Wink

ale jinak se mi líbí, jak jsi to sepsala, já třeba vysolárkované, nagelované lidi UŽ jako ideál neberu, přestalo se mi to líbit, jupíSmile

ale i tak si myslím, že je lepší být krásná, než sympatickáSmile teda aspoň pro mě. nehledě na to, že sympatie pro mě určuje spíš chování než vzhled..
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 11.4.2007 21:17    Post subject: Reply with quote

nechtěla bych být krásná.. aby mě všichni chtěli jenom šu..., takhle vim, že musim být sympatická a aspon jsem musela nějak zapůsobit, když mě někdo chce Laughing
nevim, když budu hezkám budou si všichni myslet, že sem blbá, když budu hnzsná, tak zas mužu umět a vědět všechno na světě a všem to bude šumák..jsem ráda, že jsem normální Twisted Evil
Já snad ani nikoho extrémně ošklivýho neznám..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sat 4.8.2007 18:50    Post subject: Reply with quote

synapse wrote:
mám trošku úzkoprsý názor, ale typičtí "hezouni" mě dost dráždí. Ne proto, že bych jim snad záviděla ( Roflnik ), ale protože mi většinou připadají "přeseběvědomí"

Tohle "přesebevědomí" mi taky vadí.. zvlášť když se tak chovají lidi v mým okolí. Moje "podsebevědomí" je pak ještě víc pod bodem mrazu a cejtím se jako nějaká nula, což se pak odráží i na náladě. Taky mi tohle obrovský sebevědomí dráždí u těch, kteří - objektivně vzato - krásou nad okolí nevynikají. Přesně tenhle typ je moje "kamarádka" spolužačka.. sama o sobě je takovej průměr (vzhledem; o inteligenci radši nemluvím), ale pořád vypráví o tom, jak jí každej chválí oblečení a říká jí, že je krásná; že si koupila nádherný oblečení, který jí fakt sluší (věty tohohle typu slyším i několikrát do týdne), když přijde v nějakým novým "modelu" a lidi se na to tváří všelijak, tak hned začne mluvit o tom, jak jsou konzervativní, že nerozumí módě, nebo že jí prostě závidí. Laughing No a podle toho, jak se ke mně chová, mě má za chudinku, která jí nesahá ani po kotníky.. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Lizatko
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 19 Jun 2007
Posts: 42

PostPosted: Sat 4.8.2007 19:05    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
no to se mi vybavila nedavna situace v praci.
prisla k nam ke stolu na prvni pohled nesympaticka, zmalovna slecna trochu pri tele a v poloprusvitnem tricku. pusobilo to vsechno tak lacine "radobydamovsky" a pekelne nastvane prohlasila: no oni si snad myslej, ze kdyz sem krasna, tak musim bejt uplna krava . debilove (o nadrizenych)

ale to je vec názoro. Možno tebe sa taká zdala a veľa iným ľuďom sa zdala, krv a mlieko, pekne namalová v sexi oblečení. No každá minca má dve strany podľa mňa
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 4.8.2007 19:50    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
no oni si snad myslej, ze kdyz sem krasna, tak musim bejt uplna krava . debilove (o nadrizenych)


Roflnik tak to je gol Laughing no tady ty lidi co si o sobe myslej ze jsou krasni fakt zboznuju Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9566

PostPosted: Sat 4.8.2007 19:51    Post subject: Reply with quote

Já osobně se nezajímám až tolik o vzhled jako takový, ale spíš o charisma, hlas, jestli je mi ten člověk prostě celkově příjemný a jestli si rozumíme. A když mi tohle všechno vyhovuje, tak je mi úplně jedno jak ten člověk vypadá nebo co má na sobě. Jinak "bárbínky" mi nevadí. Pár jich znám a jsou to úplně v pohodě holky. Bavím se i s klukama "šamponama", ale ti co mě neznají na mě většinou koukají skrz prsty. Oni celkově lidi co mě neznají na mě tak koukají. Ale když mě poznají, tak většinou změní názor. Ale nejdřív jsem pro ně divná, nebo jiná. Ale to jak se oblíkám jsem si vybrala sama, líbí se mi to a nehodlám to měnit.
Back to top
View user's profile Send private message  
confusia
moje mysl se zparalelizovala :D


Joined: 31 May 2007
Posts: 611
Location: jedna malá planetka ve vesmíru

PostPosted: Sat 4.8.2007 19:59    Post subject: Reply with quote

ja si myslim, ze kazdy clovek ma v sobe neco, co pusobi na lidi krasne - kdyz clovek hleda, najde - a mnohdy to nestoji ani tolik usili Smile ja jsem ten typ, co se na lidi diva skrz ty kladne vlastnosti, nebavi (a velmi nerada to delam) me nekomu neco vycitat a vzdycky se spis zamyslim nad tim, proc to dela. uf, jsem zas OT Embarassed

krasni lidi jako zevnejskem jsou fajn, ale je tu prave to zvysene sebevedomi. nerikam, ze to maji jednoduchy, pze byt furt v tom kolotoci "jee, ty jsi tak krasny/a" musi byt taky opruz. a ja zas mam rada lidi, kteri jsou necim zajimavi, ani nemusi byt krasni (i kdyz proti nim taky nic nemam Very Happy)

uz bych zas prilis mlela Embarassed

ed: a jinak souhlasim s velvetou. celkove o vzhled ani moc nejde, spise o sympatie.
_________________
Brzy přijde změna...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Next
Page 17 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms