sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ztráta

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jennn
Guest





PostPosted: Sat 20.1.2007 13:41    Post subject: Ztráta Reply with quote

Ahoj holky, potřebuju znát Vaše názory.
2 roky jsem milovala, šíleně milovala jednoho člověka, se kterým jsem měla volný vztah. On mě nemiloval, spali jsme spolu, trávili hodně času. Celou tu dobu jsem si ho chtěla vyhnat z hlavy, protože jsem se jenom trápila, že spolu nechodíme, nechoval se ke mě moc moc hezky, prostě to byla doba hroznýho utrpení. On potom na půl roku odjel a já na něj trpělivě čekala, šíleně se mi stýskalo, no hrůza. Ale jak se doba jeho příjezdu blížila, někoho jsem potkala. Zamilovala jsem se, chodíme spolu a já jsem s ním šťastná. Jenže...když přijel ten můj první, tak z toho byl (je) moc špatnej, nešťastnej, vyznal mi víceméně lásku (jo, může se zdát, že to všechno dělá schválně, ale kdybyste ho viděli...fakt je na tom něco pravdy) a tak nějak i já uznávám, že to ode mě bylo nefér. On teda pochopil, že toho mýho neopustím a už mě nechce vidět. Už se se mnou nechce stýkat, trpí, když je se mnou a nemůže mě mít. Takže mám sice fajn přítele, ale na úkor vztahu s někým, koho mám pořád moc ráda. Je mi to moc líto, zažili jsme toho spolu tolik, je s ním hrozná sranda, je to člověk k nezaplacení...
Přijde mi to všechno strašně nespravedlivý, ale co mám dělat?

Ještě bych dodala, že jsem měla moc dobrýho kámoše a to byl dobrej kámoš mýho současnýho přítele. A ten se na mě taky vykašlal, z toho samýho důvodu - prý jsme mu ublížili a nemůže se se mnou stýkat, když ví, že jsem s ním...

Ztratila jsem teda 2 pro mě hodně důležitý lidi a teď kromě přítele, nemám skoro nikoho... Sad

Řešili byste tuto situaci nějak?
Back to top
 
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 20.1.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

Mě zaráží, že to od tebe bylo NEFÉR?A co? Vždyť si se trápila, říkáš, že se k tobě hezky nechoval (v zápětí je to ale člověk k nezaplacení) a že jste spolu nechodili ... nepřijde mi, že by jsi se zachovala špatně.
Ten kluk na mě působí jako sobec, nedokážu posoudit, jestli mu chybí sex s tebou, nebo tvoje osobnost, to musíš vědět ty.
Já bych zůstala s přítelem a snažila se to těm dvoum vysvětlit, když to nepochopí, smůla. Ale jestli jsi z toho zničená, pak by ses měla zamyslet, jestli svého přítele opravdu miluješ a jestli by jsi raději nebyla opět s ním (a počítat s tím, že spolu stejně zase nebudete chodit)
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Sat 20.1.2007 14:12    Post subject: ed Reply with quote

edit


Last edited by pip on Tue 11.9.2007 23:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Sat 20.1.2007 14:15    Post subject: Reply with quote

já moc nechápu, proč se na tebe vykašlal ten tvůj dobrý kamarád, který byl zároveň kamarád tvého SOUČASNÉHO přítele? Question ? fakt mi to nejde do hlavy..

co se týče bývalého, hodně lidí si uvědomí, co měli, až když to ztratí...stará obehrátá píseň, ale pravdivá. vykašlala bych se na něho, zůstala s přítelem a dál to neřešila...však ono to jednou přebolí a on taky potká někoho jinýho a třeba se kvůli tobě k té holce bude konečně chovat líp, než jak se choval k tobě...a třeba bude ochotnej potom s tebou "jenom" kamarádit. problém by byl, pokud se ho nedokážeš vzdát, jenže (bohužel) nikdo nemůže mít všechno, co by chtěl..
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Sat 20.1.2007 14:57    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Jennn
Guest





PostPosted: Sat 20.1.2007 16:41    Post subject: Reply with quote

Suny: no nefér... byla jsem jediná z ČR, s kým byl kontaktu a to jsme byli pořád...já ani nevím, jak to vysvětlit, ale je to nefér asi kvůli tomu, že on když se vracel, tak s vědomím, že se sem vrací za mnou, že budeme spolu, těšili jsme se na sebe celou dobu...
Chybí mu moje osobnost...opravdu cítím, že mě má moc rád a k tomu "vztahu" samozřejmě ten sex a dotyky patří...
Když jsme se o tom bavili, tak on říkal, že teď by se mnou chodil, teď by se mnou opravdu chodit chtěl...což předtím nikdy nepřipadalo ani v úvahu...
Já svýho přítele mám ráda, vím, že s ním mám mnohem lepší vztah než bych měla s tímhle, protože mě respektuje a váží si mě a nepodvádí mě, ale...

Kess: říkal, že mu přijde, jako bysme ho podrazili...on hlavně mě neměl rád jen jako kamarádku, i když věděl, že s ním nikdy nic nebudu mít, tak jsem pro něj byla něco jako holka, sestra a kamarádka v jednom...A prostě mu to ublížilo, když jsem začala chodit s jeho kamarádem (já jsem se s ním předtim neznala)

mamba: to tvrzeni...no všechny moje kamarádky jsou zadaný a nemaj na mě nikdy čas, takže tohle byli 2 lidi, se kterými jsem ho povětšinou trávila...Přítel je dost často pryč a já tudíž teď nemám s kým bejt...
Back to top
 
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 20.1.2007 17:01    Post subject: Reply with quote

Jennn Arrow mne to prijde o toho tvyho kamose jako citovy vydirani, nekdo kdo te ma opravdu rad bude akceptovat ze ses stastna s nekym jinym
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 20.1.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

Jennn Arrow Myslím si, že tvůj bývalý tě chce dostat zpět jen kvůli tomu, že sis "dovolila" najít jiného (mužská ješitnost). Samozřejmě, neznám ho, soudím jen podle toho cos napsala, ale prostě mi to tak přijde Confused Važ si toho, že si tě současný přítel váží, klape vám to a nepodvádí tě. Myslím, že s bývalým by se to stejně vrátilo do stejných kolejí časem, kdybyste se k sobě vrátili. Chápu, že ho máš ráda a hodně jste toho prožili, ale...
Jinak co se týče kamaráda, jeho to snad přejde Confused A že jsou kamarádky zadané a ty nemáš s kým trávit čas, to taky znám. Co takhle si najít nějaké svoje koníčky a třeba i jiné kamarády?
Každopádně se řiď svým srdcem, hodně štěstí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jennn
Guest





PostPosted: Sat 20.1.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

Hm...on si totiž ten můj bejvalej našel na truc přítelkyni (předtim snad nikdy s nikym nechodil, jenom se všema souložil) a teď mi volala kámoška, že je potkala a mně to tak strašně sebralo Sad Sad Sad Já fakt nevim, co mam dělat Crying or Very sad Je to hrozně hnusnej pocit...to je fakt situace Sad
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms