sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Chiromantie
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 25.7.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

nevěřím,prý se tedy dožiju 96let,budu mít dvě životní partnerky, jendo dítě,skvělou práci a kariéru,budu se mít dobře a pak ještě něco pozitivního co se týče sexua,le to mi nechtěla říci.
bylo by to docle afajn,až na to že chci 2 děti,ale já tomuhle prostě nevěřím
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Q
------------------------------


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 485

PostPosted: Wed 25.7.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

Mě se tak nějak přirozeně tomu věřit nechce, všem těmhle výkladům ať už je to z ruky nebo z karet nebo z čeho ještě. Ale podle zkušeností jaké s tím mají ostatní - kamarádi, známí..na tom asi něco bude.
Měla jsem jednoho přítele, kterej už jen podle pozdravu nebo podle stisku ruky, dokázal poznat naprosto přesně Exclamation jaký ten člověk je.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 25.7.2007 12:28    Post subject: Reply with quote

Nereide... délka života podle délky linie života je blbost, čistě teoreticky... chlap s velkou tlapou a dlouho čárou se dožije víc než drobná žena? Je to o hloubce.

Budoucnosti věřit nemusíte, síla ale je, když vám někdo řekne 100% fakta z minulosti i když vás nezná, pak bysme začli věřit ani nevíte jak Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 25.7.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

Suga Arrow na tom něco bude...ale stejně(už jsem kvůli tomu napsala mail jednomu chiropraktikovi) Rolling Eyes ...s tou minulostí...to si myslím, že je docela možný, protože ruce jsou napojený na mozek a jakejkoli vjem se na nich odráží (teda aspoň tak to nějak bylo psaný) a pokud je člověk, kterej se tomu vážně věnuje, tak proč ne...pokdu je teda fakt to s tím napojením na mozek, tak v ruce nemůže mít člověk napsaný, co bude, ne?!

Man Arrow hm, tak to je zajímavý, jako nic proti, ale kdyby to byla vážně pravda, tak tomu moc nevěřím, přece jen člověka vždycky postihnihne něco ne moc dobrýho...ale tak zní to určitě pěkně Wink
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 31.7.2007 0:06    Post subject: Reply with quote

teda bavila som sa s kamoskou ktora bola nedavno u vestice ktora vestila z ruky + mohli ste si k nej doniest fotky blizkych a povedala vam aj o nich za 300 co sa mi nezda moc a vela veci sedelo

1 kamoska, ktora ma traumu z vytahov a furt chodi peso tak tej povedala bez toho aby o tej jej fobii vedela ze v minulom zivote umrela padom do vytahovej sachty.. Shocked
vsetko sedelo, trebars ukazala foto brata co zije vonku a povedala ze to je cestovatel ze ten s auz domov nevrati a ze ostane von..
normalne nadtym uvazujem ze po dovolenke za nou zajdem
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms