sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Pavouci a jine hmyzy
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

taky pravda...ale ty zelvicky me z vodnich zviratek fakt vylečily. Už moc nevime co s nima, jsou fakt přerostly a pořád by žraly a žraly
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35740

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

jo moc prostoru teda mely, tedka uz ho maji zase malo, uz mame na zimu treti akvarko a na leto podruhe zvetsene jezirko. Mame se porad zda, ze maji malo mista a nemaji kde plavat a ony rostou a rostou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:15    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
rybicky taky nechcu, cisteni akvarka je otrava...ale davam prednost zviratkum co nezijou ve vode. Proste mam rada suchy chlupaty zviratka.

treba krecka? Nevinnik
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:18    Post subject: Reply with quote

Laughing

ja sem krecka nikdy nemela, ale nesusti v noci nebo tak? Ja totiz potrebuju zviratko, co je tichy furt nebo v noci spi jako nase kocicka. I kdyz ona spi i ve dne tak je to jedno Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:41    Post subject: Reply with quote

no, nekdy pres noc hrabe a dela bordel Smile a nekdy je to v pohode. Zalezi, jak tvrdej mas spanek...
ale ja mam krecka vedle v mistnosti, protoze me v noci budi, ale me vzbudi i spadnuti spendliku Rolling Eyes Laughing
ale kdyz jsem byla mensi, tak mi to nevadilo vubec. To az s vekem Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35740

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:51    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 12.7.2007 11:31    Post subject: Reply with quote

Tak včera som zas mala úžasný zážitok Rolling Eyes . Večer som si šla ľahnúť do postele a keď som si odhrnula nabok perinu, niečo po nej začalo liezť.. niečo veľké a čierne a hrozne rýchlo to mastilo preč Bojik .. Ešteže ešte mamina nespala, naklusala ku mne do izby a snažili sme sa zistiť, čo to je.. Bol to dosť nechutný tučný čierny pavúk Bojik .. uaaaaaaaaaaaaa... A zaliezol mi pod posteľ!! Už som si predstavovala, ako budem spať v obývačke, ale našťastie sa nám ho podarilo nabrať na metlu a vyhodili sme ho na balkón... Ale aj tak to bol hrozne nepríjemný pocit, keď som si šla ľahnúť a stále som mala paranoju z toho, že po mne začne nejaký pavúk liezť... Confused
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 12.7.2007 11:38    Post subject: Reply with quote

Já měla morčátko Ferdu Mr. Green, byl strašně hodný, měla jsem ho dobře vycvičeného a to mi bylo asi tak 5 let. Normálně jsem s ním chodila ven a on mi nikdy neutek, vždycky když chtěl už domů, tak mi zalezl do kapsičky Smile. Potom umřel a ani nevím proč Confused.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 12.7.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

U hlodavců je potíž se moc nedožijou, většinou tak kolem 2 let Sad Akorát morče se může dožít víc, třeba i 8. Nebo králíček.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 7:10    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
Tak včera som zas mala úžasný zážitok Rolling Eyes . Večer som si šla ľahnúť do postele a keď som si odhrnula nabok perinu, niečo po nej začalo liezť.. niečo veľké a čierne a hrozne rýchlo to mastilo preč Bojik .. Ešteže ešte mamina nespala, naklusala ku mne do izby a snažili sme sa zistiť, čo to je.. Bol to dosť nechutný tučný čierny pavúk Bojik .. uaaaaaaaaaaaaa... A zaliezol mi pod posteľ!! Už som si predstavovala, ako budem spať v obývačke, ale našťastie sa nám ho podarilo nabrať na metlu a vyhodili sme ho na balkón... Ale aj tak to bol hrozne nepríjemný pocit, keď som si šla ľahnúť a stále som mala paranoju z toho, že po mne začne nejaký pavúk liezť... Confused


little_b - to tě obdivuju, já bych po takovém zážitku šla spát do jiné místnosti, myslela bych pořád na to, jak na mě ten pavouk leze a neusnula bych Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Fri 13.7.2007 14:53    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
U hlodavců je potíž se moc nedožijou, většinou tak kolem 2 let Sad Akorát morče se může dožít víc, třeba i 8. Nebo králíček.


Mi se Ferda (morče) dožil 3 let......Flafy (králík) je ještě mladý-8 měsíců.
Jinak manžel ho má teď víc rád než já a je jeho ochránce Laughing a já ten tvrďas Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sat 14.7.2007 11:10    Post subject: Reply with quote

Já se hmyzu nebojím, ale chápu, že z toho někdo může mít nějaký panický stavy, zajímalo by mě, čím je to vyvolaný..Já si vždycky říkám,že mi nijak ublížit nemůžou (když se nejedná zrovna o nějaký exotický nebezpečný kousek nebo nakažené klíště). Vlastně klíšťata nemám ráda, ale protože se bojím encefalitidy a boreliozy. Jinak mi hmyz nevadí. Víc než pavouk v posteli mi nažene strach třeba rozzuřený pes Bojik
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35740

PostPosted: Sat 14.7.2007 13:09    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Fri 20.7.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

Tak zas som mala "úžasnú noc" Rolling Eyes . Ako som tak zaspávala, zdalo sa mi, že mi niečo lezie po ruke.. Ale myslela som si, že je to zas len moja paranoja, tak som si to nevšímala. A zrazu to začalo hrozne bzučať!!! Bojik Vystrelila som von z postele (fuj, ešte teraz ma z toho striasa Confused ) a zažala som svetlo.. A bol to taký veľký chrobák, niečo ako chrúst, len trochu menší.. Uaaaaaaaaaaaaa.... Musela som ísť spať do obývačky, lebo som ho nevedela vyhodiť von. Najhoršie však je, že neviem, či v tej izbe stále je, alebo už vyletel von... Sad Asi sa pos****m, keď na mňa odniekadiaľ zas zaútočí.. Neznášam hmyz!!!!

Najhoršie bolo, že dnes ráno som bola v banke a ako som tam čakala v rade, všimla som si, že po zemi lezie hrozne veľa takých divných čiernych chrobákov Shocked ... a detto tie isté chrobáky dnes liezli u nás v kancli po podlahe!!! Šéf ich zlikvidoval, ale ja sa už cítim ako v nejakom horore, všade samé chrobáky, uaaaaaaaaaaaaaa Bojik
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Next
Page 8 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms