sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Pavouci a jine hmyzy
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35740

PostPosted: Wed 11.7.2007 9:06    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 11.7.2007 9:20    Post subject: Reply with quote

Tak krab mi jednou přišel dokonce roztomilej - když jsme s našima v Chorvatsku jednoho menšího pozorovali, jak se krmí kamínkem - pěkně si ho klepýtkama uždiboval, bylo to takový dojemný Razz Very Happy

Ale úplně nesnáším i v akvárkách koukat na takový ty obří langusty a humry Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 11.7.2007 9:41    Post subject: Reply with quote

Krabi mi nevadí, ale teda když si taky hezky sedíte u moře a najednou vás tím klepetem štípne do holého zadku, tak to není zrovna příjemné Laughing.

Jinak pavouky nesnáším, mám z nich hrůzu a vlastně mi vadí asi veškerý ten nechutný hmyz Rolling Eyes.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 11.7.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
Docela by mě zajímal psychiatrický rozbor téhle fobie...proč mají lidé strach zrovna z pavouků, proč ne třeba z jinejch brouků, z komárů nebo tak...

kdysi jsem slyšela, že každá fobie má svůj původ v nějakém traaumatu z dětství nebo dokonce už z prenatálního období...a vzhledem k tomu, že tím trpí už tolik lisí na světě, zajímala by mě příčina... Question


Shrew ja ani nevim..mozna je to fakt z detstvi (prihlasila bych se ale jsem u pritele na PC a nechci tady vyplnovat prezdivku,pak to automaticky naskakuje i jako moznost prihlaseni treba na mail,tead aspon doma mi to tak delalo a nevedela jsem jak to odmazat,tak tady radsi nevyplnuju nikde nic.. ale tady do prispevku to snad asi napsat muzu - beatrix

ja si treba pamatuju,myslim ze mi bylo tak 4-5let,ze jsem spala s nasima u babicky v obyvaku,v noci jsem se vzbudila,nasi koukali na film,shodou okolnosti zrovna na arachnofobii,jenze ja koukala jen po ocku a nevsimli si ze jsem vzhuru...rekla bych ze se to ve me natolik zahnizdilo ten strach ze se toho nedokazu zbavit..a mozna mi k tomu ten film tenkrat dost pomohl..
+ taky to ze me vecne nekdo jako malou strasil tim gumovym pavoukem,jestli vite jak tak divne skace,macka se ten balonek a on se pohybuje.. Bojik do ted bych nevzala toho gumovyho do ruky.. nejvic strejda me s tim vzdycky strasil,treba ho po me hodil a pak se smal.. to si zas vybavuju scenu jak to drzel asi nahore za ten balonek, a pak ho pustil proti me, ja jako mala stala a jen jsem videla jak se mi riti ten pavouk primo proti obliceji, jak ke me jedou ty nohy..

nevim treba to s tim ma nejakou souvislost,ze jsem se jako mala tak lekla a uz jsem se toho nezbavila Sad kazdopadne nejakou terapii lecba sokem nebo tak to podstupovat nehodlam..se mnou by to svihlo Sad v zoo nebo tak me sice obcas nekdo dotlaci k tem pavoukum,kdyz jen sedi a nehejbou se tak to jeste nejak s hruzou v ocich vydrzim,ale jak se rozebehne tak to je hotovo Sad

jinak mi nevadi snad nic,nevadi mi mury,skvori,brouci.. vsechno nejak preziju pripadne odnesu,ale pavouk proste ne Sad je to i tim slovem - PAVOUK - Bojik proc se to nejmenuje treba beruska..ja bych se toho pod nazvem beruska urcite nebala Laughing nebo kdyby to byl treba - Motyl. Laughing
driv jsem byla docela nadsenej houbar,ale ty pavuciny,jak se to v lese otira o oblicej,vecne na houbach pavouci,pak mi to lezlo po ruce a litala jsem po lese jak magor,vsude me vsechno lechtalo,uz proste nehoubarim Sad dokonce ty jidla z hub odmitam jist,minule mamka delala smazenici a me pak jeste 2 dny neco lechtalo v krku a rikala jsem ze to jsou urcite nohy od pavouka ze jim tam padl a nevsimli si toho Embarassed no smali se,jak jinak Confused a nejradsi mam fakt ty lidi co ze me maji srandu,schvalne nekde pavouka seberou a v ruce ho ke me nesou,pripadne ho po me hodi.. a z toho jak jecim a jsem zelena a div neomdlivam jak se mi klepou nohy maji jeste srandu,protoze si mysli ze to je proste z my strany "divadlo"
Back to top
 
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 11.7.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

Jo a taky mám hrůzu ze sršňů, před chvílí nám jeden vletěl do kuchyně Bojik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 11.7.2007 12:55    Post subject: Reply with quote

Sršni jsou v pohodě, nejsou útočný jako vosy. Prostě si jich člověk nesmí všímat, vos taky ne. Já si je nechám lízt po ruce, nedělám prudký pohyby, ona se vosa projde a zase odletí. V 99 procentech to zabírá Very Happy Jednou mi lezla po dlani a už vytahovala žihadlo, tak to rychle letěla Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 11.7.2007 13:17    Post subject: Reply with quote

sršňů a vos se taky bojim, tedka pres leto teda ne tolik, ale na podzim, když se nažerou shnilejch jablek a jsou z toho opilí (doufám, že tedka nekecám blbosti) tak jsou agresivnější.

Jiný hmyz mě zase tak nevadí, dokonce uvažujeme, že si pořídíme domácího mazlíčka - pavoučka Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 11.7.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

Laughing Kecko, ty seš správná Laughing Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 12.7.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

Mr. Green

priteluv bracha pavoucka ma, tak me snad poradi jak na neho...teda ja sem chtela hadečka, ale to me bylo zakazano. At uz sem v Brne, ja chcu zviřátko. Kočku bych v městskym bytě mit nechtěla, na to mam Evžena tady, na pejsky moc nejsu Embarassed , andulky strašně řvou a dělají bordel, nebo jsou ty naše dvě extrémní potvory. Prostě bych chtěla zvířátko, který mě neožere kytičky a nebude moc hlučny.

Jo a ještě sem zapomněla, želvičky, zvlášť vodní nedoporučuju nikomu. Z milé želvičky velikosti dvacetikoruny za pár let vyrostla obluda velikosti chleba (nemyslím krajíc chleba, ale celej chleba)...asi budou naši příští rok zvětšovat jezírko
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35740

PostPosted: Thu 12.7.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 12.7.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

žabiček jsem si užila jako malá, u babičky na dvoře jsem z kanálu vybírala ropuchy nebo co to bylo a chovala je v petilitrove flasce Laughing a navic pavoucek ma nejakej chloupek na sobe tak je to skoro jak pejsek nebo kocicka Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35740

PostPosted: Thu 12.7.2007 9:57    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 12.7.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

kecko tak si porid kralicka Razz potichu to je,hodny celkem taky,akorat obcas vyroste vic nez by mel Mr. Green a urcite lepsi na pomazleni a tak nez treba sklipkan Pisknik
Back to top
 
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 12.7.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

rybicky taky nechcu, cisteni akvarka je otrava...ale davam prednost zviratkum co nezijou ve vode. Proste mam rada suchy chlupaty zviratka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35740

PostPosted: Thu 12.7.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Next
Page 7 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms