sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Svlékání očima
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 12.6.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

taky premejslim nad tim jakej kdo ma zivot, osud..

ale casto spis tak ze sem treba u nejakyho vyhledu, mam pred sebou celou prahu a ted si rikam ze v kazdym svetylku, v kazdym bytu se odehrava jeden zivot zrovna tak dulezitej jako ten muj.. coz je takovej zvlastni pocit.. taky co se vsude deje.. nekde v tu chvili zazivaj okamziky radosti nekde naopak..

ale co se tyce osudu premejslim tak nad vecma Embarassed proste vidim uprostred silnice botu a tak si asi rikam,jak se tam mohla dostat, jakej mela osud.. ted je to sice jen bordel ale kdysi byla stredem neciho zajmu.. a nekdy se ruzne daj videt skutecne zajmavy veci a myslim ze nektery maj skutecne hodne zajmavej osud .je to smutny nad tim premejslet Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Tue 12.6.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

Daimler wrote:
BadHans wrote:
Jednou jsem svlékání očima zkoušel, ale akorát jsem si vytrhl několik řas a odřel víčka!


Noo, kdybys měl oči jako shuki, tak bys to zvládl... Smile

Bicovnik Bicovnik
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 13.6.2007 7:27    Post subject: Re: Svlékání očima Reply with quote

mexxie wrote:
V posledním Instinktu byl článek, který mě zaujal. Píšou tam o tom, proč se lidi navzájem (obzvlášť na jaře Smile ) očumujou.
Mimo jiné říkají, že ženská se dívá chlapovi do očí a na zadek, chlap ženské na prsa, křivku pasu a boků, zadek a nohy. V tomto pořadí.
Nevím, ale nechce se mi věřit, že by to bylo až tak jednoduché Myslik
Minimálně proto, že jsem si skoro jistá, že se kolemjdoucím chlapům dívám na zadek jenom výjimečně a taky si nechci připustit, že by chlapi pozorovali jenom prsa Laughing
Jak to máte vy? Přemýšleli jste nad tím někdy? Čeho si na lidech všímáte?

najprv zhodnotím celú postavu , mrknem po očku čo má oblečené a jeho celkový výzor, potom si pozriem tvár a hruď. Neviem to presne ale ja toho chalana zoskenujem tak celkovo. Ale priamo na zadok sa mu určite nepozerám.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Sun 8.7.2007 13:07    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:

vzdycky okoukam, predstavuju si jaky ten clovek je, jak zije, jak je finacne zabezpeceny, jaky se k nemu hodi partner....co se mu honi hlavou
..teda, tohle mam uplne stejne..taky mi hned bezi fantazie na plny obratky.. Cool Laughing

jinak, kdyz jdu nekde po meste, tak koukam po vsem moznym, jenom ne po lidech.. Laughing ja si vzdycky pluju na nakym tom svym oblacku a malo co me vytrhne.. Embarassed Laughing ale kdyz me nekdo zaujme, at uz holka nebo kluk, tak hned zacina vyse zminena analyza.. Laughing a u kluku si vsimnu nejdriv asi obliceje..ale spis si fakt vsimnu jedince, kterej je necim "jinej"..jinak si fakt moc nevsimam... Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 8.7.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

Já si většinou jako první všímám u lidí výrazu...podle toho,jak se tváří,si domejšlim,jaký by mohli bejt a tak..
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 8.7.2007 19:54    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:

ale co se tyce osudu premejslim tak nad vecma Embarassed proste vidim uprostred silnice botu a tak si asi rikam,jak se tam mohla dostat, jakej mela osud.. ted je to sice jen bordel ale kdysi byla stredem neciho zajmu.. a nekdy se ruzne daj videt skutecne zajmavy veci a myslim ze nektery maj skutecne hodne zajmavej osud .je to smutny nad tim premejslet Smile


tohle dělám taky Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 11.7.2007 16:33    Post subject: Reply with quote

Hm, tak jsem asi trapak roku, ale vetsinou pozoruju prirodu a ocni kontakt.. jak s kym, dost casto nemusim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 11.7.2007 18:59    Post subject: Reply with quote

Mě nikdy asi nenapadlo někoho svlékat očima a přiznám se, že více se dívám na holky než na kluky. Holky jsou prostě zajímavější, sleduju co mají na sobě, jakou mají postavu atd. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Morgane
Ne m´appelez pas Char...


Joined: 09 Jul 2007
Posts: 139
Location: pays rêveur

PostPosted: Wed 11.7.2007 23:01    Post subject: Reply with quote

Já si všímám lidí na ulici tak nějak celkově, samozřejmě se ráda podívám na hezkého a/nebo zajímavého chlapíka, že bych je ale svlékala pohledem? Laughing
No nevím, musím to zkusit. Laughing
Nejdřív mě zaujme celková postava, pak obličej /nejenom zadek Very Happy /. Když se mi někdo líbí, snažím se vyslat nějaký signál, něco jako úsměv Smile
U holek mě někdy zaujme jak jsou oblečené - buď sama pro sebe uznám její vkus anebo se začnu v duchu škodolibě bavit Wink
_________________
Morgane de vie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms