sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Odjezd..a co dál?

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
duhova_vila
Guest





PostPosted: Thu 5.7.2007 22:35    Post subject: Odjezd..a co dál? Reply with quote

S přítelem jsme spolu asi pět měsíců, bohužel v nejbližší době odjede za prací do rakouska, nevím na jak dlouho..na začátku jsem brala náš vztah ne moc vážně, spíš tak jako - uvidíme co se z toho vyvine..ale teď zjišťuju, že mi bude chybět mnohem víc než jsem si na začátku myslela..myslím a cítím, že mě má taky rád a budu mu chybět, to ostatně i sám tvrdí, ale přesto mám pocit že je pro něj práce důležitější..nebo možná spolu ještě nejsme tak dlouho na to aby mě dokázal neopustit..nevím..nechci tady žádnou radu, není ani co radit, ale spíš snad třeba zkušenosti někoho z vás, kdo zažil něco podobného, jak to pokračovalo nebo jak jste se s tím vyrovnali..
Back to top
 
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 6.7.2007 0:01    Post subject: Reply with quote

no já mám odjet na 5 dní a už ted vim, že tam budu brečet Embarassed jako vážně.. i když se 5 dní nevidíme třeba běžně..takže tohle bych já vážně nezvládla..
Dá se to zvládnout, rakousko neni austrálie, mužete se vídat..a pak snad to neni na dosmrti.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19600

PostPosted: Fri 6.7.2007 8:39    Post subject: Reply with quote

duhova_vilo - je tady o tom celé téma, jmenuje se odloučení a je tam o tom toho opravdu hodně. Můj přítel byl dva a půl měsíce ve Slovinsku studovat, zrovna teď se balí a odjíždí (a odlítá) do 23. 7. do Austrálie (na konferenci).

Nepíšeš na jak dlouho tam přítel jede a kde bydlíete - můj kamarád tam taky jezdí pracovat a vždycky je 10 tam a na 5 dní příjede. Přes zimu je doma pořád (protože tam není práce).

Když odjel přítel pryč třeba minulý rok na týden, tak jsem po odjezdu jsem se doma hystericky rozbrečela Embarassed .Když odjížděl do Slovinska, tak se mi koulely slzy u odjezdu a pak už ani ne. Sama jsem se tomu divila, ale řekla jsm si, že je to zbytečné - nikomu tím nepomůžu a ikdybych se na hlavu postavila, tak nepřijede dřív.

Záleží jen na vás dvou jak to zvládnete, ale myslím, že pokud budete oba chtít, tak to půjde Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 6.7.2007 8:43    Post subject: Reply with quote

my sme boli od seba najviac skoro mesiac ked som bola v UK a bolo to jedno z naj obdobi nasho vztahu
krasne maily, krasne smsky a telefonaty, ake uz nikdy potom neboli..prave ked ste od seba uvedomite si co jeden v druhom mate, ..nas vztah to hodne posilnilo, iste moze ho to aj znicit ale je to na vas... dnes, ked je icq, skype, a rozne moznosti ako byt laacno v kontakte to ako taku katastrofu nevidim aj ked isteze je to o inom...a rakusko predsa nieje az tak daleko takze urcite bude chodit aj domov nie?
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Fri 6.7.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že problém je spíš v tom, že nevíš na jak dlouho. To mi přijde daleko horší, když nemáš žádný pevný bod. A to neví ani on, jak dlouho tam bude?
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
duhova_vila
Guest





PostPosted: Fri 6.7.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

Právě to neví ani on, na jak dlouho, takze to je ta nevýhoda..jinak s vámi souhlasím a myslím si, že jak budeme od sebe, tak se aspoň ukáže, jak to s námi vlastně je..i když to bohužel nevidím moc růžově, začátek třeba ano, ale po delší době nevim nevim Evil or Very Mad

Arrow Byzzy: Díky, téma si pročtu, nevšimla jsem si Wink
Back to top
 
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 6.7.2007 10:17    Post subject: Reply with quote

duhova vilo, muj pritel byl deset mesicu v Recku, hraje fotbal. Vidali jsme se co to slo, vetsinou jednou za sest tydnu. Zvladli jsme to. A on nevi ani casovy horizont? To je blbe. A muzes za nim jezdit nebo on sem? Urcite se to zvladnout da. Ale treba pul roku odlouceni a ani jednou se nevidet, si predstavit neumim.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
duhova_vila
Guest





PostPosted: Fri 6.7.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

On určitě může přijet, já teoreticky za ním taky, no budeme muset vyzkoušet, jak to bude prakticky fungovat..
Back to top
 
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Fri 6.7.2007 13:32    Post subject: Reply with quote

ehm.... zalezi hodna na vas a taky na tom, jak dlouho tam nakonec bude... urcite se to da zvladnout.... aneb *da zvladnout lip nez jsme to zvladli my s expritelem Rolling Eyes *
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 6.7.2007 17:02    Post subject: Reply with quote

Vilo, fakt hodne blby je, že nevi na jak dlouho to bude. Takze se nemuzes o nic "oprit". My to meli snazsi v tom, ze jsme predtim spolu byli taky malo - vetsinou jen vikendy. Ted spolu bydlime tyden v garsonce a ja si fakt nedokazu predstavit, ze bysme se jeste nekdy vidali tak malo. Ono je to proste jiny, kdyz jsou dva lidi zvykli spolu uz zit nez kdyz nejsou.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms