sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak sbalit spolužáka?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 23.6.2007 12:03    Post subject: Reply with quote

já bych prostě použila mojí osvědčenou taktiku.. čau, nešel bys na kafe Cool
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 24.6.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

Já bych se spíš držela zpátky a šla bych na to nenápadně. Nejdřív takový to ahoj, jak se máš, co škola...blabla bla...mohl bys mi prosím Tě s něčim poradit??? OK, tak v osm tam a tam...a pak se uvidí...

Většina kluků, co znam by "čau, jdem na kafe" vyděsila...musíš i odhadnout, jakej je typ. Jak psala Hope...na některý zabírá něco jinýho...

Já si vybíram pořád samý okolo kterejch musíš chodit po špičkách a jak trochu přitlačíš, tak se vyděsej... Laughing
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 24.6.2007 10:15    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Já bych se spíš držela zpátky a šla bych na to nenápadně. Nejdřív takový to ahoj, jak se máš, co škola...blabla bla...mohl bys mi prosím Tě s něčim poradit??? OK, tak v osm tam a tam...a pak se uvidí...

Většina kluků, co znam by "čau, jdem na kafe" vyděsila...musíš i odhadnout, jakej je typ. Jak psala Hope...na některý zabírá něco jinýho...

Já si vybíram pořád samý okolo kterejch musíš chodit po špičkách a jak trochu přitlačíš, tak se vyděsej... Laughing


no píše o něm že je takový kamarádský a pokud to vezmu podle sebe,protže jsem také takový tak by mě to rozhodně nevyděsilo,pokud bych měl zájem,naopak.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
taky tak trochu zoufalá
Guest





PostPosted: Sun 24.6.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Já trochu zneužiju tohle téma Smile

Autobusem se mnou jezdí jeden kluk, pořád po mě kouká, usmívá se na mě atd.
Myslíte, že by bylo hodně blbý si k němu přisednout a začít se s nim bavit? Nebudu ho nějak uhánět, jenom se s nim chci seznámit a časem by se vidělo...
Back to top
 
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Sun 24.6.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

taky tak trochu zoufalá wrote:
Já trochu zneužiju tohle téma Smile

Autobusem se mnou jezdí jeden kluk, pořád po mě kouká, usmívá se na mě atd.
Myslíte, že by bylo hodně blbý si k němu přisednout a začít se s nim bavit? Nebudu ho nějak uhánět, jenom se s nim chci seznámit a časem by se vidělo...


Jestli na to máš odvahu, tak bych do toho každopádně šla Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Tue 3.7.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:
taky tak trochu zoufalá wrote:
Já trochu zneužiju tohle téma Smile

Autobusem se mnou jezdí jeden kluk, pořád po mě kouká, usmívá se na mě atd.
Myslíte, že by bylo hodně blbý si k němu přisednout a začít se s nim bavit? Nebudu ho nějak uhánět, jenom se s nim chci seznámit a časem by se vidělo...


Jestli na to máš odvahu, tak bych do toho každopádně šla Twisted Evil

Jj, tohle je výborná příležitost a jestli na tebe vážně kouká a usmívá se, je takřka 0% šance, že by to vyznělo trapně. Do toho bys měla jít, jinak budeš litovat. Wink
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Wed 4.7.2007 9:01    Post subject: Reply with quote

Teda já vám řeknu, tohle se tak lehko čte, ale těžko udělá Laughing Nemám problém někoho jen tak oslovit, spíš mám pak problém s tím, že nevím o čem se mám bavit Embarassed A když on něco nenahodí, tak já jen tápu a přemýšlím a zatím trvá to hrozně trapné ticho Laughing Takže většinou radši nikoho neoslovuju, tudíž se s nikým neseznámím Laughing Je to jak začarovanej kruh Rolling Eyes Laughing
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
taky tak trochu zoufalá
Guest





PostPosted: Wed 4.7.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

Holky děkuju moc za povzbuzení Smile
Snad to dopadne dobře. Teď jsem ho teda dva tejdny neviděla, s čimž jsem teda počítala, protože ho vídám jenom za tejden a to v pátek, občas ještě ve čtvrtek, a teď jsou ty svátky, takže Evil or Very Mad
A minule když jel, tak říkal jednomu kolegovi, že neudělal nějakou zkoušku ( asi při práci ještě studuje ) a bude tam muset jezdit asi až do 18.7. Navíc teď v létě jsou dovolený, já jí teda mam až v srpnu, on si jí doufám vezme taky až dýl a já do tý doby snad něco podniknu.
Počítám, že když budu mít štěstí, tak ho uvidim příští pátek.

Ale doufám, že mi moje odvaha vydrží a já se k něčemu odhodlám. Mam i připravenou první otázku. U něj ve firmě pracuje ( vlastně asi už odešla )jedna moje bejvalá kolegyně, tak se ho prostě zeptám, jestli tam ještě pracuje a pak už to snad půjde tak nějak samo.

Akorát že ...on nenastupuje se mnou na zastávce, ale asi na tej předešlej a já jsem vždycky nervozní ještě než ten autobus přijede Laughing Protože on si mě vždycky když nastupuju ( teda nejen když nastupuju, že ), tak prohlíží..Ufff!! A teď ještě poslední dobou...mně přijde, že to začal dělat schválně...vždycky když jsem nastoupila, tak stál v autobuse až někde vzadu, ale teď už několikrát stál u řidiče a já když nastoupim jako první, tak pochopitelně stojim hned vedle něj...a pak po sobě ohromně nenápadně koutkem oka koukáme Laughing Laughing
Back to top
 
Guest






PostPosted: Wed 4.7.2007 11:26    Post subject: Reply with quote

Dogeyes to je krásný, já chcu taky
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms