sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Česká zemědělská univerzita v Praze-PEF

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:17    Post subject: Česká zemědělská univerzita v Praze-PEF Reply with quote

Znáte někoho,kdo tuhle školu-fakultu studuje?? Nebo nestuduje jí někdo z aorty?? Paranoidnik Jak je to tam baví?? Nebo třeba neznáte nějaký absolventy-jaký si potom našli zaměstnání?? Dostala sem se na 3 školy,ale asi půjdu na tuhle...zajmalo by mě,jak se tam lidi maj a tak Wink Ještě pořád totiž tápu,kam by to bylo nejlepší... Hledala sem si různý informace,skoukla sem i nějaký ankety... Ale jestli k týhle škole něco víte,budu moc ráda,když přispějete Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:21    Post subject: Reply with quote

Já tam mám jen kamaráda a je docela spokojenej, jen nevím jestli on je dobrý příklad, protože teď jde znovu do prváku (vůbec se neučí) a pro něj ideální škola je ta, kde se nemusí učit.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

Právě že jsem taky četla nějaký reakce na to,že se na týhle škole-fakultě člověk moc učit nemusí a udělá jí Sad Asi to bude znít divně,ale začínám mít dojem,že to snad ani neni vejška Sad Sice má na svých stránkách napsáno,že je to fakulta vesměs dost dobrá(mazi 6ti prvníma ek.fakultama v ČR)... tak nevim,jestli to jsou jen nějaký pochybnosti,snad jo.Jednou čtu tohle,pak se dozvim zase uplnej opak.... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Tilia
kytky 0, meta: 25


Joined: 10 Feb 2007
Posts: 5

PostPosted: Sun 1.7.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

Studuju na Agru (které na PEFku pohlíží poněkud svrchu Smile ), tak budu trochu obecnější - ČZU zrovna nepatří mezi školy, kde by člověk každý večer dřel (vzpomínám si, jak jsem v prváku srovnávala s kamarádkou na medicíně), ale zadarmo to tedy rozhodně není. Jako téměř všude se sejdeš s předměty, které moc řešit nemusíš, na něco se zas drtíš dni a noci.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 1.7.2007 15:27    Post subject: Reply with quote

jasný...četla sem taky,že je srovnatelná s VŠE...mam v tom trochu bordel Myslik Laughing Prostě se tak trochu bojim,abych nestžudovala 5 let něco,co mi pak bude nahouby...Přitom se tam ale hrozně těšim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 1.7.2007 15:46    Post subject: Reply with quote

Tak to podle mě záleží na tobě a na tvém přístupu ... třeba ten můj kamarád rozhodně hloupej není, ale škola ho hrozně nebaví a je tam jen kvůli tátovi, který si to přeje...no a tak samozřejmě nedělá nic a možná jednou vyleze s titulem, ale co bude umět? Narozdíl od toho ty se tomu můžeš normálně věnovat a budeš ráda, že o zkouškovém nemáš nervy úplně v háji, vylezeš taky s titulem, ale budeš něco umět ...
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 1.7.2007 18:32    Post subject: Reply with quote

já jdu ted do třetáku.
jezíši,toto uteklo.
no prvák se dá absovovat bez učení,jaktakš i první semestr druhého ročníku lae postupem času to houstne. Ale to určitě poznáš sama.

Bobik(koogi) je ted tuším ve čtvrtáku nebo tak nějak a může ti poreferovat lépe o dalších ročnících.

Já tu školu studuji tak abyhc jí vystudoval,nějak nevěřím že je až tak nutné si uchovat znalosti nabyté vě škoe,zvlášť zatím,možná ve vyšších ročnících to bude jiné.Uvidíme. Navíc třeba budu dělat něco úplně jiného,možná dostuduju magistra na jiné škole a ... Možností je mnoho
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms