sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dilema
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Mon 18.6.2007 19:37    Post subject: Reply with quote

Ja bych sla asi tam, kde jsem to slibila jako prvni...

ale tve reseni je asi nejlepsi, protoze ty vis nejlip...co a jak Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 26.6.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

Vím, že už to není aktuální, ale je zvláštní, že se vždycky sejdou dvě takové fajn akce v jeden den...dlouho nic a pak zákon schválnosti zafunguje:?
Třeba na minulý týden jsem byla domluvená s kamarádkou a její kámoškou, že spolu půjdem pařit na koncert jedné kapely Smile Chtěla jsem to napsat další kamarádce, ale ona mě předběhla - prý že jde se známými do klubíku na jednu akci a jestli nechci jít s nima, ten samý den Twisted Evil
Takže jsem byla nucena si vybrat - a v tomto případě nešlo se ukázat na obou akcích, jelikož ten klub té druhé kámošky byl na periferii Prahy Twisted Evil Tak jsem dala přednost jí a těm druhým holkám se omluvila (byť je mám stejně ráda Very Happy ), taky proto, že jsem tu druhou kámošku déle neviděla a rozhodla jsem se čas mezi kamarády dělit spravedlivě Mr. Green No a dobře jsem udělala, páč jsem se teď dozvěděla, že odjíždí za týden na Sicílii a do té doby se už určitě neuvidíme. S tou jednou z těch dvou kámošek jsem byla dneska a bylo to super Very Happy A příští týden jsem k nim pozvaná domů na večeři Shocked Takže to bylo dobré rozhodnutí, páč tahle nikam neodjíždí, zůstává tady a tak se můžem vidět častěji. Smile
No není to vždy tak prosté...život je otázkou priorit Pisknik
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms