sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
když vím, že to stejně dál nevede...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 12.6.2007 23:17    Post subject: Reply with quote

Gueste, já mám z toho celého pocit, jako bys už byla rozhodnutá, a jenom chtěla, ať ti to potvrdíme...sama už víš že s ním nezůstaneš, takže je to jen otázka času, kdy se rozejdete...a teď ho máš asi jen pro zábavu, vyplňuje ti volný čas, je ti s ním dobře...ale je to dost nefér vůči němu, když on tě považuje za perspektivní vztah, neříkám že jediné správné morální řešení je se s ním rozejít hned a rychle, sama nemám co mluvit, protože dělám něco trošku podobného, ale přijde mi že v tvém případě je udržování toho vztahu jen ztráta času...sama říkáš že máš koníčky a svůj život, takže samotou bez něho neumřeš...a já osobně si teda nedokážu představit vztah s klukem, který by byl takový...plytký, no...že bychom se neměli o čem bavit, nevěděl by základní věci, takového člověka bych nemohla obdivovat, natož milovat...

jinak s tím všeobecným rozhledem, to je pro mě dost důležitá věc...fakt na mě dělá dojem, když mluvím s klukem a on má přehled, nebo dokonce názor, stanovisko k určitým věcem, a když ještě tak nějak souhlasí s tím mým, je to jedna báseň Very Happy za všeobecný přehled považuju základní znalosti historie, literatury, zeměpisu, kultury, pravopisu (! - nejen základní, když kluk dělá hrubky, je to děs), aby věděl přibližně co se kde děje, kdo je kde třeba prezident a tak...od toho pak odlišuju požadavky, nebo nějaké "plusové body", které tomu člověku "udělím" za to, že se třeba zajímá o to samé o co já, čte knížky, má dobrý vkus na filmy a hudbu ("dobrý" - soudím samozřejmě podle toho, co za dobré považuju já... Wink ), nějaký zajímavý koníček nebo sport a podobně...mám ráda mnohostranně zaměřené lidi, s různými zájmy, lidi, se kterými mě případná diskuse může o něco obohatit, a dost si takové všestrannosti u lidí cením...kluk kterého zajímá jenom jedna věc (třeba ten fotbal) a ostatní vypouští, by mě pravděpodobně nezaujal...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Wed 13.6.2007 8:39    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
myslím že by nedokázal vyjmenovat všechna evropská města

A to by někdo snad dokázal? Paranoidnik Laughing

Jinak mi přijde naprosto jasný, že je to jenom otázkou času. A čím dřív, tím líp - pro tebe i pro něj. Oba si můžete najít někoho k sobě vhodnějšího.

A to s tím přehledem... sice to naprosto chápu a nároky mám v tomhle směru hodně vysoký, ale jak se to tady řešilo, tak mi to přijde takový hloupý Confused Přece člověk není něco podřadného jenom proto, že něco neví. Tím nechci říct, že to tady někdo tvrdil. Jenom mě to tak napadlo... tím spíš, že mám sama sklony škatulkovat každýho druhýho jako blbce Embarassed
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30702

PostPosted: Wed 13.6.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chennile
šenyl


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 1152

PostPosted: Wed 13.6.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

Já mám dost podobnej problém.
Náš vztah je dost na začátku, v řádu tejdnů a mě už je jasný, že tohle neni to, co chci.
Ale on je do mě bezmezně zamilovanej, furt by chtěl bejt se mnou, pořád! Spát u mě/nebo já u něj, trávit spolu veškerej čas. Ale to mě ubíjí. Děsí mě to, jak se mnou počítá do daleké budoucnosti. Já na takovej typ vztahu vůbec nejsem zvyklá, neumim v tom chodit... a on už se mě i ptal, jestli bych si ho vzala... Confused
Vlastně nedokážu říct něco zásadního co mi na něm vadí.... je toi super kluk, je s nim fakt ohromná zábava, je společenskej, chytrej, má ambice, cíle... Ale jeho hlavní zábavou je kalení, pořád pije... není to nějakej alkáč, ale prostě rád chodí s kámošema do hospody, kde seděj u piva. Ne že by odtamtud vždycky vylez uplně na kaši.
A co mi vadí je, že normální lidi, když se opijou nad rámec nějakej mezí a dělaj věci, který by za střízlivosti neudělali, tak o tom moc nemluvěj, protože se za to řekněme "styděj". No a ten můj je na to snad pyšnej.. Chlubí se svejma opileckejma excesama.... To mě zaráží.

Co mám dělat?!
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 13.6.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

ja bych se na to vykaslala...takhle sem zabila skoro 2 roky... Confused a k nicemu to stejne nevedlo
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 13.6.2007 11:00    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Právě je divný, že zatím mi to takhle vyhovuje. Jedinej ten blok je ta jeho inteligence. Nechci se nějak povyšovat nad něho, ale je to patrný. Už to, když něco řeknu, chci se s ním bavit o věcech jako jsou třeba aktuality ve světě, u nás, co se děje v politice atp, chci s ním jít na výstavu umění. Tak mi ekne, nojo, ty gymplařka. Chápu, že on žije fotbalem, ale pak se to dost odráží na jeho výsledcích ve škole a celkově na vzdělání. A problém je, že ho nezměním. Kdybych teď potkala někoho a zajiskřilo to mezi námi, tak se s ním rozejdu. Ale takhle, jednou týdně spolu někam jdeme, je nám hezky, je to moc příjemně strávenej čas a mně to vyhovuje. Je mi líto ho nechat, nejen kvůli jemu samotnému, ale taky kvůli tomu trávení volného času. Ne, že bych neměla co dělat kdybych s ním nebyla, to ne. Takhle to mám už dost napěchovaný.
Už to, že to sem píšu je takový kritický.. Takhle to bylo u bývalého. Taky mi něco vadilo. Něco, co se nedalo změnit, řešila jsem to tu asi půl roku... A nakonec jsem se s ním stejně rozešla.


tak to je přesně jako ten můj. nezajímají ho věci, co nejsou spojený s autem, když mu napíšu pětistránkovou smsku trošku těžší na úvahu tak mi napíše abych mu to napsala normálně, nechápe mně občas a má keci typu "nojo, moje bejvalá byla gymplařka a hrozná intoška" a pak "nojo vy inteligentní lidi...atd"
s jednim rozdílem od toho tvýho je, že ho nezajímá nic jiného než auto a ne fotbal.
taky se mi s tim žije celkem na nic, ale nějak to zvládám...

a co bych ti poradila?zarazit to dokud je čas protože pak se to vše bude jen prohlubovat a prohlubovat a ty ho začneš po chvíli šíleně nenávidět
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 13.6.2007 12:10    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Anonymous wrote:
myslím že by nedokázal vyjmenovat všechna evropská města

A to by někdo snad dokázal? Paranoidnik Laughing


Jé, no myslela jsem hlavní...


LadyCroft: Ty už ho nesnášíš? Nebo proč jsi s ním, když na to máš názor 'rozejít se co nejdříve'?

Geike: já bych právě ten přehled u něho strašně ráda "vytvořila" nebo mu v tom pomohla, ale to by musel on chtít. Řekl mi, že je technicky založenej, že umění, bioloogie mu nic neříká...
Back to top
 
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 13.6.2007 13:25    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Shrew wrote:
..zato by mě hodně mrzelo, kdyby přítel nejevil zájem o to vědět, že sochy na Karlově mostě jsou vesměs barokní, nevěděl by kdo je Marcel Duchamp, kdo projektoval Mullerovu vilu nebo kdo byl Mies van der Rohe, co je Bauhaus, kdo byl Emil Gallé a podobně, nebavilo by ho jezdit po památkách, a nevěděl by kdo napsal Krále Ubu......

ale to bys nechtela vseobecny prehled, ale znalosti z oboru Mr. Green


no, tak v tom případě se nevyznám ve všeobecném přehledu (jako jak mám vědět kolik litrů krve máme v těle a kdo je teďkaministr financí?), pro chlapa se všeobecným rozhledem jsem asi totální nula Mr. Green
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ďáblík
kytky 1, meta: 225
kytky 1, meta: 225


Joined: 04 Jun 2007
Posts: 223
Location: Všude, kde je fajn ;-)

PostPosted: Wed 13.6.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Ďáblík wrote:
Můžu mít jednu otázku?.....proč s ním vůbec jsi? Shocked


Protože si myslim že ho miluju... jestli vůbec vim, co to je... Rolling Eyes


Myslíš? Shocked no já nevim,trošku mi to připadá,že asi možná buď nevíš co to je jak pšíeš nebo ho nemiluješ.Na to,abys byla ve fázy,kdy jeto ta pravá láska kdy člověk vidí toho druhého bez růžových brýlí,je to příliš brzo...
_________________
"Kdybysme měli čekat na dokonalého muže, tak prožijeme celý život v čekárně"
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 13.6.2007 13:54    Post subject: Reply with quote

tohle asi nebude láska..když tě štve teď, co potom za 10 let?? !
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 13.6.2007 21:18    Post subject: Re: když vím, že to stejně dál nevede... Reply with quote

Anonymous wrote:
Ahoj, píšu anonymně, nerada bych kdyby si to někdo z mých známých nebo přítel přečetl.
Tak k věci. S přítelem jsme spolu přes 2 měsíce, je nám spolu hezky. Kvůli jeho zájmům se vídáme jenom jednou, dvakrát týdně, což mi ale vyhovuje. Jenomže vím, že tenhle vztah nemá budoucnost. Ne kvůli tomu, že spolu trávíme málo času, ale protože jeho si nedokážu představit jako celoživotního partnera. Problém je, že bych například nevydržela se s ním vídat denně, nebo s ním třeba bydlet a později mít děti. To už vůbec. Často mi totiž leze na nervy a to svojí "tupostí". Že mu něco nedocvakne tak rychle třeba, fláká školu a když mu to vyčtu, tak mi řekne, že mám zas ty svý přechytralý kecy. Prostě vím, že jednou se stejně rozejdem i když teď je nám spolu hezky. Asi si říkáte, že musím být pěkná svině, ale co jsme tohle rozebírala s kamarádkou, tak to má podobně. S rozdílem, že ona je víc zamilovaná a s tím klukem je rok. To mě samozřejmě nijak neomlouvá.
Tak bych ráda věděla, jestli to máte ve vztahu někdo taky tak. Jestli s přítelem jste spokojené, ale víte, že je někdo s kým budete víc...


odpovedala si si sama
ak niekho lubim viems i ho predstavit ako svojho zivotneho partnera a pre nieco som snim, nielen pretoze je " nam spolu hezky" pre nieco si ho vazim pre nieco sa mi pri nom rozbucha strdce...
ste spolu kratko a ste aj dost mladi takze nejaky celozivotny vztah riesit asi nema zmysel najma ked sama vies ze by ti nevyhovoval...
ako iste nikto ti nebude vyhovat na sto percent ale ked ti tieto veci vadia po dvoch mesiacovh vztahu po dlhsej dobe by si to nezniesla uz duplovane takze asi je lepsie skoncit to skor nez to poriadne zacne
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 13.6.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 14.6.2007 11:59    Post subject: Reply with quote

No právě nevim jestli ještě počkat, protože opravdu se vidíme hrozně málo. Ale taky paradox, nechybí mi... Rolling Eyes Že za nějakou dobu se lépe poznáme... Nevim nevim Sad
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 20.6.2007 19:03    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Lenore wrote:
Anonymous wrote:
myslím že by nedokázal vyjmenovat všechna evropská města

A to by někdo snad dokázal? Paranoidnik Laughing


Jé, no myslela jsem hlavní...


LadyCroft: Ty už ho nesnášíš? Nebo proč jsi s ním, když na to máš názor 'rozejít se co nejdříve'?

Geike: já bych právě ten přehled u něho strašně ráda "vytvořila" nebo mu v tom pomohla, ale to by musel on chtít. Řekl mi, že je technicky založenej, že umění, bioloogie mu nic neříká...


víš ono je to hrozně složitý. nesnáším jeho chování ke mně ale prostě ho miluju za to jaký je upřímný, za to že taky šíleně miluje auta jako já, že si v plno věcech rozumíme...ale stejně je to naprd protože jsme se včera rozešli
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms