sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ONB
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Sun 17.6.2007 23:48    Post subject: Reply with quote

Nocturmas - přesně, chlap co se nechá vytáhnout na parket, sliní že je to pomalu až vidět a ani neví co dělá a pak tam stojí jak pakoš s trenkama u kolen (zakopne a hrozně se diví, že si to s ním stripterka fakt nechce rozdat) je mi fakt k smíchu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 18.6.2007 5:52    Post subject: Reply with quote

Mně by nevadilo, kdyby do takový hospody šel. Věřim mu, v tomhle fakt jo. V tom, že by v tom nebylo nic víc než občasný kouknutí se Smile Tvrdí, že moje jsou nejhezčí, co kdy "měl", tak proč se zatěžovat prsama jinejch, ke kterejm nic necejtí a jen se podívá. Kolikrát jedem autem, jde kolem nějaká prsatá, která má ještě megavýstřih, a kolikrát vypadá dobře. Po očku ho sleduju a pak na něj vybalim: "Kams to koukal??!!" a začnu se smát Laughing On se jako ze srandy zastydí a pak se tomu zasmějem. Včera se to stalo taky a pak mi řek, že je hrozně rád, že mi nevadí, když se koukne po jiný. A to se hezky poslouchá Wink Další věc, za kterou mě má ještě radši. Vždyt já se taky ráda kouknu po pěknym chlapovi a kolikrát mi na to manžel řekne, že mam pravdu, že je dobrej.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 18.6.2007 9:16    Post subject: Reply with quote

Pokud by můj přítel do takový hospody chodil jen za účelem okukovat ty slečny, asi by mi to trochu vadilo. Ale pokud je to hospoda útulná, příjemná, kam by chodil rád bez ohledu na způsob obsluhy, proč ne Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 18.6.2007 9:57    Post subject: Reply with quote

Ty rozlučky mi vážně přijdou postavené na hlavu Rolling Eyes. Moc nechápu ten smysl .... Přítel nedávno na takové rozlučce byl, objednali ženichovi striptérku, ale teda nic z ní nelízal a žádné podobné věci, prostě akorát tancovala výhradně jemu a vlnila se kolem něho, což teda ještě beru no, ženich byl v sedmém nebi, tak proč ne Laughing. Stejně se chlapec jenom podíval a za hodinu na to, se přišla společně s ním loučit se svobodou i nevěsta Very Happy. Měli to tak domluvené, takže to mi přijde v pohodě. Ale ty rozlučky kde se všichni ožerou jak prasata a snaží se "přinejmenším" osahávat striptérky, to už je moc. Ale to zase záleží na lidech že ...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 18.6.2007 18:01    Post subject: Reply with quote

Vám to přijde přitažené?Mně poslední dobou dost běžné, takže jsem se rozhodla pro jistotu nevdávat Laughing Laughing

tohle je jeden z mnoha inzerátů co poslední dobou čtu...



Agentura TESS promotion hledá velmi komunikativní hostesky na akci jednoho z našich VIP klientů. Jedná se o akci - rozlučku se svobodou, kde chtějí přítomní panové od hostesek společnost.

Po hosteskách se bude chtít asi toto: hrát s klienty volejbal, dělat jim společnost a zábavu, koupat se v bazénu atd. Nikdo Vám nebude říkat, co máte dělat, proto musíte být samostané, případně zvyklé na takovéto akce.

Název topless je v názvu proto, že si klient přeje, abyste se v bazénu koupali nahoře bez.
Back to top
 
Guest






PostPosted: Mon 18.6.2007 18:04    Post subject: Reply with quote

Kdyby měl takovou rozlučku, tak bych svatbu zrušila, to myslím 100% vážně. Nevidím jedinej důvod, proč bych měla žít s takovým ubožákem.
Back to top
 
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 18.6.2007 18:07    Post subject: Reply with quote

Proč na takovou rozlučku nehledají rovnou v nočním klubu, to by bylo snazší
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 18.6.2007 18:08    Post subject: Reply with quote

Asi proto, že hostesky (v tomhle případě tím snad myslí rovnou modelky), jsou podle mě ve většině případů hezčí než šlapky, navíc jim nebudou tolik platit Laughing Rolling Eyes
Back to top
 
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 18.6.2007 18:10    Post subject: Reply with quote

Možná jo Laughing , ale myslím, že nadrženým chlapům je jedno, jestli by ty holky byly hezké nebo hezčí, hlavně že by byly povolné
A na takový inzerát se vážně někdo chytne, jo? tyjo Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 18.6.2007 18:19    Post subject: Reply with quote

No i když je jim to jedno, tak dokud sou střízlivý tak si asi vyberou tu lepší variantu Laughing Laughing No věřím tomu, mám mezi modelkama několik kamarádek a i když je mám ráda, jsou to pěkný kurvy, a to doslova, nechávají si za to i platit (třeba byt, atd...) Zvracik
Back to top
 
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Mon 18.6.2007 18:28    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
.. koupali nahoře bez.

Klient si zřejmě nepřeje mít na rozlučce jen najaté topless ženy. Laughing
Ale ten volejbal je dobrej nápad. Laughing Asi místo předehry. Paranoidnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Mon 18.6.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

Rokkan a možná taky protože si s těma "hosteskama" si nebudou případat jako chudáci, co jdou do bordelu. Třeba sami sobě nalhali, že je tam ty ženské fakt přišli nabalit Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 18.6.2007 20:00    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
Rokkan a možná taky protože si s těma "hosteskama" si nebudou případat jako chudáci, co jdou do bordelu. Třeba sami sobě nalhali, že je tam ty ženské fakt přišli nabalit Smile


Taky možný, taky možný Myslik Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 18.6.2007 20:46    Post subject: Reply with quote

rozlucku beru, kdyz se udela nejaka akce(znamy delal nejake grilovani pod sirakem a byli tam vlastne kluci i holky...)....v bordelu fakt ne Confused

a bary kde holky chodi nahore bez nebo kde je nedejboze strip Laughing jsou mi celkem volny. Parkrat jsme byli s pritelem v takovem baru, vpodstate neni o co stat. Podle me je celkem jedno, jestli se doma diva na pecko, nebo nekde na babu. Stejne jsme pak treba hrali kulecnik a ty baby si vpodstate nikdo nevsimal...
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Mon 18.6.2007 20:48    Post subject: Reply with quote

ja rozlucku beru jako akci na rozlouceni.. rozlouceni se svobodou je podle me ale blbost.. to je nejakej zvyk.. ja bych nic takovyho urcite nemel..

navic pri dnesni umrtnosti manzelstvi.. to je fakt skoro zbytecny.. Laughing
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms