sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
problém ve vztahu k lidem
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

ano, i já jsem měla ten kontakt zbaběle zrušit..teď vidím, že se to normálně dělá a asi to nikomu nepřijde pitomý, sobecký ani arogantní přerušit kontakt a víc se neozvat, ok
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

shrew ja to ale nikdy neudelam najednou, proste odpovidam cim dal tim vic kratce a pka se treba stane ze uz ani ten clovek sam nenapise...........je to zbabely, ale neni kdyz ti nekdo neodpovi nez kdyz ti napise ze se rehtas jak kobyla jsi uplne blba? pro me teda jo, ikdyz to mrzi i tak.......
me to prijde blby ale co mam delat? proc nekomu ublizovat jeste vic?
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

já mu to nepíšu takhle hnusně, prostě jsem psala, že jsem asi čeklala někoho jiného, ať se nezlobí, ale že mě překvapil a že cítím, že bychom si nerozuměli...že z něj mám jakýsi nepříjemný pocit, který nedokážu popsat, a že na mě jeho chování působí více než divně..nemá rodinu, chodí oblékaný tak, že jsem se ho málempolekala..ať se nezlobí,ale že jsem sisvou představu o něm za tu dobu asi dost zkreslila a čeklala jsem někoho jiného..a prostě v takovým duchu.

já nechtěla udělat přesně to zbabělý neozvání se a neodepsání...
mě se to hrozně příčilo
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:50    Post subject: Reply with quote

shrew no tak kdyz jsi to napsala tedka mirnej tak to neni tak hrozny..to by mi asi nevadilo (az na to s tim oblikanim)

me treba zas prepadaj obcas stavy kdy me serou vsichni lidi, pripadaj mi trapny, veci co delaj pruhledny atd a nesnasim je a pak si uvedomim ze jsem uplne stejna a nesnasim i sebe......ale nastesti me tohle prepadava jednou za pul roku a netrva to dlouho
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 12.6.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Musim sa priznat ze aj ja som zoparkrat zbabelo takto prerusila kontakty, ale boli to muzi, s ktorymi som bola 2-3 krat vonku a uz som nemala ani chut im to vysvetlit na dalsom stretnuti...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms