sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
NOC A TMA
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13371

PostPosted: Wed 6.6.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

jáá nechciii, aby mi to zapadlo Pisknik Laughing Embarassed

k tématu - včera mi kámoška zhasla ve sprše, změnila jsem názor na tmu Laughing ..nasadila jsem opravdu ječák.
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 6.6.2007 17:03    Post subject: Re: NOC A TMA Reply with quote

dalsi pauza v uceni Embarassed Laughing

jak prožíváte noc? uvědomujete si ten přechod, že už není den nebo ne? máte rádi noční město, noční procházky, noční koupání?=)

noc mam rada, nocni mesto a prochazky zboznuju, nejradsi mam cas tak okolo 9 vecer...

pozorujete rádi hvězdy, vyznáte se v nich? měli jste rádi na táboře noční hlídky, stezky odvahy? bavilo vás být vzhůru, kdy se má spát?

na hvezdicky koukam rada, ale najdu tak Velkej vuz, vic nic...ale mela jsem jednoho milence a ten to znal a pak jsem to nejakou dobu i byla schopna najit
stezky odvahy me bavily, pripadala jsem si desne dospela... a kdyz zadna akce nebyla, schazeli jsme se u kluku ve stanu a vypraveli si horory

sednete si občas v noci na balkon, nebo se díváte z okna, a vnímáte ten noční klid a ticho?
casto sedame s manzou na terase, je tam klidek, pohoda... driv k tomu patrilo neodmyslitelne vinko a cigarko, ted uz bez toho, no...

co tma? máte ji rádi? děláte veci ve tme, i když byste si mohli rozsvítit? (no některé otázky se hodí spíš do sexu,ale můžete odpovídat na nevyřčené=)
ne-e, sex ve tme nesnasim, mela jsem ho asi tak dvakrat v zivote a bylo to hrozny, potrebuju dotycneho videt...a pak ironicky zaviram oci Laughing

stává se vám,že nemůžete spát, a tak v noci vstanete a pokračujete v činnosti jako ve dne?
to zrovna ne, kdyz lehnu, tak spim Embarassed

bojíte se tmy?=)
tmy se nebojim, akorat po hororech jsem presvedcena, ze me neco sezere

měli jste nekdy přehozený režim - v noci práce, ve dne spát, a jak vám to vyhovovalo?
mela, v jedny byvaly praci Wink
nevadilo mi to, zvykla jsem si...a milovala jsem prichody domu, kdyz ostatni sli do prace

máte rádi když noc přichází - západ slunce, nebo když svítá - východ?

jj, oboji...nejradsi v horach nebo u more

jedete nekdy nonstop?=)
ted ne, snazim se kvuli mimcu dost a pravidelne spat,ale driv se mi to stavalo casto
Back to top
View user's profile Send private message  
emigrantka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 28 May 2007
Posts: 317
Location: v exilu

PostPosted: Wed 6.6.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

jak prožíváte noc? uvědomujete si ten přechod, že už není den nebo ne? máte rádi noční město, noční procházky, noční koupání?=)
noc mam radsi nez den, ve tme sa citim vic v bezpeci. nejradsi vychazam ven az po setmeni, rada chodim potme na prochazky. a nocni kupani je ta nejlepsi vec na svete. uplne potme vlezt do more a nechat sa unasat vlnama nekam pryc do tmy. akorat to nesmi byt hromadne kupani, to mne leze na nervy

pozorujete rádi hvězdy, vyznáte se v nich? měli jste rádi na táboře noční hlídky, stezky odvahy? bavilo vás být vzhůru, kdy se má spát?
mam rada kdyz je nebe plne hvezd, ale poznam akorat velky vuz a kasiopeu. vzdycky sa podivu navrch a rikam si jak je uzasne, ze vseci vidime nad hlavu ten stejny mesic.. ja vim, su magor:) a nocni hlidky, stezky odvahy to bylo vzdycky moje:-D

sednete si občas v noci na balkon, nebo se díváte z okna, a vnímáte ten noční klid a ticho?
mela sem oblibenu skalu, na kteru sem pravidelne chodila a hledela sem z ni na nebe a posluchala more a dycky sem si rikala, jak je noc nadherna.. a taky zboznuju to, jak na jaro zacne noc vonet uplne jinak nez pres zimu, to dycky vnimam strasne moc

co tma? máte ji rádi? děláte veci ve tme, i když byste si mohli rozsvítit? (no některé otázky se hodí spíš do sexu,ale můžete odpovídat na nevyřčené=)
jo, mam tmu radsi nez svetlo

stává se vám,že nemůžete spát, a tak v noci vstanete a pokračujete v činnosti jako ve dne?
obcas mam takove obdobi... ale vetsinu spis ostanu lezat a hodiny hledim do stropu

orientujete se doma po tmě, nebo vždy rozsvítíte? jak dobře vidíte ve tmě?
doma sa vyznam aj potme... ve tme vidim celkem dobre. asi mam kocici oci:)

bojíte se tmy?=)
vubec

měli jste nekdy přehozený režim - v noci práce, ve dne spát, a jak vám to vyhovovalo?
mela a bylo dost tezke prehodit to zase nazpatek..


máte rádi když noc přichází - západ slunce, nebo když svítá - východ?

stmivani mam rada.. svitani ne

jedete nekdy nonstop?=)
driv dost casto, zacala sem s tym pri uceni na zkusky. ted uz nastesti davno ne. bez vyspani su nepouzitelna
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 6.6.2007 17:49    Post subject: Reply with quote

mám noc a tmu moc ráda, dřív jsem trávila zimní podvečery v pokoji ve tmě, jen s hudbou nebo i bez ní, a rozsvícenými svíčkami (dokud jsem na to měla čas Confused )
jinak se ráda v noci procházím, když je nás víc, sama se bojím. Hvězdy si užívám a některé i poznám...

ale jako malá jsem se tmy bála Cool
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 6.6.2007 17:55    Post subject: Re: NOC A TMA Reply with quote

[quote="Lillian"]možná trochu neobvyklé=)

jak prožíváte noc? uvědomujete si ten přechod, že už není den nebo ne? máte rádi noční město, noční procházky, noční koupání?=)
Noci mam nejraději, kdybych nemusel spat, tak bych vydržel až do rana. Nočni prochazky jsou pro mě nejlepší bud v zimě, když sněží a všude kolem je snih a nebo v letě, kdy ma samotná letní noc svou specifickou vuni a je krasne teplo, to zbožnuju.... i nočni koupani (i když sjem byl asi jen 3x Laughing )

pozorujete rádi hvězdy, vyznáte se v nich? měli jste rádi na táboře noční hlídky, stezky odvahy? bavilo vás být vzhůru, kdy se má spát?
Ve hvězdách se nevyznám, ale moc rád je pozoruji, věřím, že každý má svou hvězdičku

sednete si občas v noci na balkon, nebo se díváte z okna, a vnímáte ten noční klid a ticho?
Na balkon ne (tam jsem nebyl snad 4 roky Laughing ) ale když si větrám před spaním, tak se rad koukam ven...

co tma? máte ji rádi? děláte veci ve tme, i když byste si mohli rozsvítit? (no některé otázky se hodí spíš do sexu,ale můžete odpovídat na nevyřčené=) Totalni tma mi nevadi, ale když nšěco dělam, tak musim vidět... i u sexu, mam rad když vidim, ale nemusi se zrovna svitit, prostě tove nočni šero Twisted Evil

stává se vám,že nemůžete spát, a tak v noci vstanete a pokračujete v činnosti jako ve dne?
To ani ne, ale hodně často mě před spanim něco napadne a tak hned vstanu a musim si to napsat, abych to do rana nezapomenul

orientujete se doma po tmě, nebo vždy rozsvítíte? jak dobře vidíte ve tmě? bojíte se tmy?=)
Orientuju

měli jste nekdy přehozený režim - v noci práce, ve dne spát, a jak vám to vyhovovalo?
Ano a nevadilo mi to

máte rádi když noc přichází - západ slunce, nebo když svítá - východ?
Jednoznačně zapad, vychod je takovy studeny...

jedete nekdy nonstop?=)
Ted už ani ne
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Wed 6.6.2007 21:03    Post subject: Reply with quote

v noci mam casto strasnou chut se jit projit. kdybych mela na vyber, pres den bych spala, a v noci zila. coz jsem tak taky nejakou dobu praktikovala. a kdyz jsem nebyla venku, tak jsem sedela aspon v okne, zapalila si, popripade pustila k tomu hudbu a bylo mi krasne.
taky mam rada dest, nebo bourku, takze kdyz v noci prsi je to jeste lepsi.

vecer mi dela nekdy problem usnout, i kdyz cely den myslim jen na postel, jak vecer ulehnu spat se mi nechce, a mam plno energie.
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 6.6.2007 21:18    Post subject: Reply with quote

nia - skoda, ze nebydlime blizko, mohly bysme se prochazet spolu. Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Wed 6.6.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
nia - skoda, ze nebydlime blizko, mohly bysme se prochazet spolu. Mr. Green


to by byla parada:) skoda, ze nas deli takova dalka.. hodila by ses mi tu Mr. Green

a kdyz jsme u te tmy, ted uz konecne je, tak si pujdu opet zapalit, uz jsem tam sedela asi hodinu venku, jak se stmivalo, tak na to vlitnu znova. Cool
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 6.6.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

No jo, ja si prave v noci vzdycky nejradsi pisu na icq (pokud jsem doma), kourit prestavam, takze cigarko na balkone (ach, ach Mr. Green ) neprichazi v uvahu.. ale chtela bych ven. Jenze s kym. Dogeyes No snad nekdy, udelame treba specialni nocni sraz.
Vlastne cokoliv, co delam v noci, ma pro me vetsi kouzlo.
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Wed 6.6.2007 21:34    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
No jo, ja si prave v noci vzdycky nejradsi pisu na icq (pokud jsem doma), kourit prestavam, takze cigarko na balkone (ach, ach Mr. Green ) neprichazi v uvahu.. ale chtela bych ven. Jenze s kym. Dogeyes No snad nekdy, udelame treba specialni nocni sraz.
Vlastne cokoliv, co delam v noci, ma pro me vetsi kouzlo.


v noci je vsechno krasnejsi, plno svetylek:)
nocni sraz bych brala, pak napisu sz > jestli to stihnu tak jeste dneska, a neco ti povim, a navrhnu, jak by to slo s tim srazem udelat. Twisted Evil
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 6.6.2007 23:01    Post subject: Re: NOC A TMA Reply with quote

jak prožíváte noc? uvědomujete si ten přechod, že už není den nebo ne? máte rádi noční město, noční procházky, noční koupání?=)uvedomujem, ked som sama, tmy sa bojim, inak noc milujem, milujem nocne prechadzky, zurky, veru aj kupanie som par krat zazila a bolo to Twisted Evil som nocny vtak a tak som rada dlho v noci hore si uz niedke von, alebo doma, s priatelom, na aorte...
pozorujete rádi hvězdy, vyznáte se v nich? měli jste rádi na táboře noční hlídky, stezky odvahy? bavilo vás být vzhůru, kdy se má spát?jasne ze ma to bavilo vzdy sme sa chvaili ze my sme vydrzali trebars hore do stvrtej Laughing do hviezd sa nevyznam, nikdy som ich nepozorovala /led tak ze kde je velky vuz, kde je maly...
sednete si občas v noci na balkon, nebo se díváte z okna, a vnímáte ten noční klid a ticho?jj, z okna sa divam casto
co tma? máte ji rádi? děláte veci ve tme, i když byste si mohli rozsvítit? (no některé otázky se hodí spíš do sexu,ale můžete odpovídat na nevyřčené=)tmy sa bojim a je jedno ci som sama , alebo s niekym, na private som sa bala hrozen, bol to cudzi dom, bala som sa v noci ja na WC, doma, musim rozsvietit v celom byte, ....pri sexe mam radsej tmu..to je fakt :twisted:
stává se vám,že nemůžete spát, a tak v noci vstanete a pokračujete v činnosti jako ve dne?nie, prehadzujem sa v posteli a myslim na hluposti
orientujete se doma po tmě, nebo vždy rozsvítíte? jak dobře vidíte ve tmě? bojíte se tmy?=)v tme vidim, ale kedze sa jej bojim tak svietim takmer vzdy, trebars ked sa segra odstahovala dlho som spala pri malej lampe, a to mi bolo asi tak 18-19 a po nejakom horore spim tak aj dnes měli jste nekdy přehozený režim - v noci práce, ve dne spát, a jak vám to vyhovovalo?mala, na strednej ked sme robili svadby, plesy tak som tahala od poobedia od tretej do rana do siestej- siedmej a cez den spala...moc mi to nevyhovovalo lebo som s aprebrala tak o 16-17.00 , a v noci sa mi nechcelo spat co vidim trebars aj na priatelovi ptz on nocne robi ze v piatok ked ma poslednu nocnu nejde po navrate z prace vobec spat aby v noc zaspal
máte rádi když noc přichází - západ slunce, nebo když svítá - východ?
jedete nekdy nonstop?=)nonstop jedem , ale malokedy, musim si pospat aspon par hodin/ vacsinou teda pretriezvet Wink mam rada zapad slnka


jj a dlhsia by ta noc rozhodne mohla byt Evil or Very Mad
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13371

PostPosted: Sun 19.8.2007 15:37    Post subject: Reply with quote

Pisknik
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms