sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Co si vlastne muzou VS kantori dovolit?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 17.5.2007 19:11    Post subject: Co si vlastne muzou VS kantori dovolit? Reply with quote

Mam tady na vas tuhle otazku, pac mi prijde chovani nasich ucitelu na katedre dost nemoralni, neeticke a proste delaj vsechno uplne opacne, nez nas uci.
Vylivani vzteku, hodnoceni dle "ksichtu", narocnost podle "ksichtu" , uznani zkousky/zapoctu dle nalady apod.

Jak je to u vas? U nas nikomu snad s nicim jeste nevyhoveli. Porad jsou jen neprijemni, nejsou v kabinete o konzultacni hodiny, kdyz neco chcete jsou neochotni a tak neprijemni az agresivni, ze tam radsi nejdete. Kazdej rika jinou skutecnost o jiste udalosti - tak cemu pak mame verit. A nejvic me stve to, ze jsme jednooborova bohemistika + literatura, prednasky a proste program oboru (tedy az na par predmetu navic) mame uplne stejny jako dvouoborari a oni nam reknou, ze to je hruza, ze mame umet vic...ale kdyz nam vic nenabidnou? Proc nemame samostatne prednasky vice do detailu, proc se nam vice nevenuji na seminarich. Proc probirame to same jako dvouoborari, pracujeme se stejnymi knihami? Nepochopim.

A uplne nakonec takova perla.
LITERARNI EXKURZE (exkurze po historickych kulturnich literarnich pamatkach)

Letosni dopadla takto:
Prihlasilo se pres 200 lidi, takze se ji ujalo vice kantoru, kazdy si pripravil svuj program a dal na vyber. Na nastence katedry se objevil kantor a smer exkurze, kdy, kam, a info o platbe. Vetsina byla, student si hradi sam na miste.
Zapsala jsem se tam, kam jsem si myslela, ze to bude nejblize Usti. PRotoze se to kona v zapoctovem tydnu, abych mohla byt driv zpet, kdyby se nahodou neco psalo.
Nevedela jsem, ze se napisu k nejvetsim deb* katedry a to jsem je doposavad mela rada.
Vsichni ostatni meli informacni schuzky - priprava a tak.
Ptam se tyden pred exkurzi, jestli nemaji pro nas take nejake informace.
"Ano, sejdeme se ve dve odpoledne v Zubrnicich tam se vse dozvite. Na netu si najdete jak se tam dostanete"
OK...mam kamaradku s autem, odvezla me tam.
Kantori v pohorkach, turistickych hadrech batohy.
Studenti? Minisukne, zabky, pantofle, vetsina auta, kabelky apod.
Nasledoval obrovsky vysmech ucitelu, at si tedy uziji tuto exkurzi, ze nas ceka turisticky pochod. Vysmivali se holkam, ktere nevedely, ze je bude cekat vystup a nasledna 17ti kilometrova tura lesem, takze tam hopkaly v zabkach a pod. fakt nepraktickych botach. Vlastne nikdo nebyl pripraveny na nejaky pochod.
Nemeli by dat tuto informaci vedet predem????
Exkurzi jsem vzdala. Nehodlala jsem se v tom, co jsem mela na sobe, morit nekde xx kilometru do kopce.

Mam chut se k tomu nekde vyjadrit, ze jsme meli dostat informace predem, ze se bude konat turistak a ne kulturni exkurze po pamatkach. Rolling Eyes


Co si o tom myslite?
Ja jsem porad strasne nastvana.....proste jsem prisla o dva kredity. To se stane...ale tohle chovani nasi katedry uz me proste stve. Rolling Eyes Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 17.5.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

můžeš podat stížnost k vedoucímu katedry.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 17.5.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

Nj...jenze ja mam u tehle kantoru jeste dost dulezity zapocty a zkousky Rolling Eyes

Nestojim o dva kredity, ale proste o jiny pristup. Chovaji se k nam jak k deckam.

A ta stiznost....u nas je to beznadejny. Me prijde, ze tam hrajou pro sebe. Jedna trida tam sepsala neco vetsiho, na jednoho blbyho ucitele, vratilo se jim to zpatky, ze jich je malo a ze si jeste nikdo nestezoval, takze nevi, jak moc je to objektivni. A vubec se tim nezabyvala...nj, kdyz tam jsou vsichni kamaradi....a hlavne proti nam. Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 17.5.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

pokud chceš psát petici, musíš na speciální předpis, musíš mít určitý minimum podpisů a asi se to pak addresuje rovnou děkance. nejsem právník, ale vím, že to má jistý pravidla, taky jsme petici sepisovali.

a když máš zkoušky a zápočty - víš,to je těžký, musíš se rozhodnout. bud teda se neozývat a mlčet, ale pak si teda nemáš co stěžovat, je to těžký
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 17.5.2007 19:55    Post subject: Reply with quote

no me jde i o to, jestli tohle existuje i nekde jinde, pac ja si obcas prijdu, ze fakt nejsem na VS ale v nejakym siblym ustavu Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 17.5.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Thu 11.10.2007 14:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Thu 17.5.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 14.4.2008 9:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 17.5.2007 22:58    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Shrew on Thu 28.6.2012 9:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 17.5.2007 22:59    Post subject: Reply with quote

a vzpomněla jsem si na jedno přísloví, koho chleba jíš, toho píseň zpívej, takže asi tak.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11948

PostPosted: Fri 18.5.2007 7:11    Post subject: Reply with quote

tak pozor, kamaradka, co je ve druhaku, mela psat pisemku z chemie. sla za tim svym profesorem, ale on tam nebyl, tak ji ten druhy profesor, co taky chemii uci, nabidl, at si to napise u nej a ze to tamtomu preda. tak si to napsala u nej a kdyz si sla k tomu chybejicimu pak pro vysledky, tak prej kdyz zjistil, ze to psala jinde, na ni zacal rvat, ze je pica a krava a jak si to predstavuje. samozrejme v tom kabinete nikdo jiny nebyl, tak nema svedky, ale byla jsem z toho v soku Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Fri 18.5.2007 7:20    Post subject: Reply with quote

jj petici jsme sepisovali taky...bohužel pan docent nám při nejbližší příležitosti = na zkoušce pěkně zatopil. Dneska bych si poučená moc dobře ověřila, jestli mi ještě hrozí s dotyčným setkání u nejaké zkoušky a pokud ano, držela bych zbaběle hubu
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Fri 18.5.2007 7:57    Post subject: Reply with quote

shrew - me nejde o nejake balerinky, me jde o princip....a samozrejme ztratu dvou kreditu - pac jsem holt srab a rozmazlenec - ale proste na turistiku jsem nemela potrebnou obuv, obleceni nic...me jde proste o to, ze nasledne vysmivani a radost z toho, ze nam nedali vedet a ze vedeli naprosto dobre, ze si 70% bydlejicich na koleji urcite sebou veci na turistiku nevzali...


A koukam, ze je to hruza uplne vsude....uz jak politika, zdravotnictvi i skolstvi je je v katastrofalnim stavu. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Fri 18.5.2007 7:59    Post subject: Reply with quote

Evil or Very Mad


Last edited by Nells on Sun 20.5.2007 8:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 18.5.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 10:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 18.5.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

margax, takhle to chodí všude. a mnohdy je to i horší... prostě věude najdeš lidi debily a lidi dobrý, se kterýma se dá mluvit. jak tu bylo řečeno, musíš vědět, za kým jít a za kým ne.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms