sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Táta mě chce vidět... po osmi letech

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Beauty_GLady
kytky 0, meta: 25


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Thu 11.1.2007 21:46    Post subject: Táta mě chce vidět... po osmi letech Reply with quote

Vim že svým problémem nezapadám do tématu lásky sexu a trápení, ale doufám, že se najde někdo, kdo mi dokáže říct svůj názor...
...

(bude to asi delší)
....

Mamka a taťka se rozvedli když mi bylo tři. Táta si mě normálně bral, sice čím dál mín ale bral, alespoň dvakrát do roka vždycky. Měl sice jinou rodinu ve jiném městě (asi 30km) ale bral. Pak když mi bylo asi deset, mamka se rozhodla mu zvýšit alimenty a nechávat mu to strhávat z platu, protože neplatil... nevím jestli to bylo kuli tomu nebo něco jiného ale prostě od té doby se neozvall. Ani sms, ani dárek k narozeninám nic. Dokonce si pamatuju, jak jsem jednou odjizdela busem k babicce spolu s tetou (jeho novou zenou) a moji nevlastni segrou a on se s ni prisel rozloucit k autobusu a me nai nepozdravil. Bylo mi to strasne lito a od ty doby jsem si proste rekla, ze to pro me uz neni tata.
Netrvalo dlouho rozvedl se podruhe a odstehoval se na druhy konec rpeubliky a tam se ozenil potreti. Dokonce ma dasli dite, brachu kteryho jsem nikdy nevidela. Kdyz prestal byt zamestnan, prestali taky chodit alimenty, ktere mu byli strhavany z platu (jinak bych se jich totiz nedockala), tak jsem mu napsala docela ostry email (adresu jsem dostala od segry, ktera s nim preci jen byla aspon v nejakem kontaktu, i kdyz uz s nim taky nebydlela, aspon k nemu jezdila, tak jsem trochu vedela jak si vede).
Napsala jsem mu ze jdu na vysokou a tim jeho vyzivovaci povinnost nekonci a jestli vi, ze taky jako neplatic muze jit do vezeni. Odepsal mi stejnym zpusobem, bez trochy citu, ze se ozvu kdyz jde o penize a ze si mam uvedomit ze se nebaivm s nekym kdo ma zakladni vzdelani, abych mu vyhrozovala vezenim, cituji: A samozřejmě ti nemohu zabránit požádat o zvýšení částky,máš na to právo.Jen jsem Tě chtěl upozornit,že i když nulu povýšíš X krát,stále je to nule.Prostě kde nic není,nedá se navyšovat. atd (to bylo asi tri mesice nazpatek) od te doby zase zacal platit, zacal nejak podnikat. Taky me dostalo, ze mi segra rekla, ze o me nesmi mluvit, kdyz k nim prijede, protoze ta jeho nova zena nevi, ze ma jeste nejake jine deti.
Mamka me premluvila at mu napisu aspon dekovnej mejl, aby zase neprestal platit, protoze nebyt jeho penez, tak asi spism pod mostem. Tak jsem se premohla a napsala jsem mu ze si vazim toho, ze plati pravidelne, ze mi to pomaha. A on napsal, jakoby se nechumelilo ze nemam zac a co jak to jde a co skola... chtela jsembyt hrda ale napsala jsem mu strasne dlouhej mejl uplne o vsem, taky jsem ho poprosila o fotky myho brasky... napsal mi i o moje fotky, ze by mi sehnal brigadu a ze jsem u nej vzdy vitana a ze mam u nej dvere dokoran... ja neivm nechci mu po takove dobe skocit okolo krku na druhou stranu je to muj tata...

kdyz jsem to rikala mamce, strasne se rozcilila, ze je to baron prasil (orpavdu strasne lze, kazdemu, jeho rodice se s nim ani nebavi, dluzi penize kde se podiva... proto se taky odstehoval na druhou stranu republiky, vzdycky si strasne chorobne vymyslel)

ted mi dokonce napsala ta jeho zena:
Ahoj, máme s Oldou stejnej meil, takže asi žádný tajemství.
Vím o vás,..sama jsem si to zjistila. No jo ženská. Ráda vás uvidím,
má samý krásný děti (vy. Terezka, Olik Smile. Terezka slíbila příjezd na
jaráky, tak zkuste se svézt s ní. Obdivuju jí jak dokáže držet
tajemství, to kluci neumí. Odpovídám bez táty /Oldy),,, Mějte se moc
hezky, držím vám pěsti , jste krásná a chytrá ženská.


ja nevim co mam delat, jak se zachovat, strasne rada bych je videla, myho brachu i tu jeho zenu, ale vubec nevim jak se chovat k nemu, kdyz mi tak ublizil, mam zapomenout? nebo delat hrdou? mam delat drahoty? mam ho poslat nekam? i to bych mozna zvladla
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

beauty glady - ten začátek příběhu je stejný i u nás, akorát "happy end" ještě zdaleka není na obzoru Confused

já být tebou, tak se tam jedu podívat. aspoň si to jednou nebudeš vyčítat, žes to neudělala, i kdyby to neklaplo. můj táta má taky ještě dvě děti, malou jsem viděla, u druhýho ani nevím, jestli to je holka nebo kluk. na jednu stranu ho málem nenávidím, za to, jak se k nám (ke mně a ségře) zachoval, na druhou stranu mě ale mrzí, že se svým tátou nemám žádný vztah. jestli se usmíříte, bude to běh na dlouhou trať a určitě nebude lehké mu všechno odpustit (nejsem si ani jistá, jestli to je vůbec možné), ale jestli ti alespoň trošku chybí (a já myslím, že určitě), jdi do toho...hlavně kvůli sobě.

akorát doufám, že ti to nepokazí vztah s mámou (to rozhodnutí tátu navštívit), většinou to nenesou moc dobře Sad
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:02    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:06    Post subject: Reply with quote

Kdyz jsem to cetla tak jsem si vzpomela tak trochu na svuj pribeh. Skoro stejny az na ten konec. Uplne mi to vehnalo slzy do oci, protoze jsem tatu zboznovala a on se zachoval stejne jako ten tvuj.
Jako mala jsem u nej travila kazdej vikend, jezdili jsme na vylety, kazdej vikend jsme jeli nekam na nejakej zamek se podivat a proste meli vybornej vztah. Mela jsem ho radsi nez mamu, chtela s nim byt porad. Kdyz mi bylo 8 let, tak si nasel novou pritelkyni a ja uz pomalu prestala k nemu jezdit. Uz to nebyl kazdej vikend, ale jednou za mesic, ale porad mi psal a volal. Pak se jim narodilo dite. Do dneska si pamatuju jak mel pro me ten den prijit a vzit me k nim, nesel. S mamkou jsme mu volali, nezvedal telefony. Uz se neozval. Pak prestal platit alimenty, tak ho mama udala. Nevim jak, ale dokazal se z toho vykroutit. Tak jsem prisla o tatu. Alimenty neplati, blbou smsku k narozeninam neposle, kdyz ho potkam na ulici, tak odvrati hlavu pryc a dela, ze neexistuju. Bude to 10 let a ja tajne doma doufam, ze se jednou ozve a bude vsechno jako driv.

Nevim jak se mas zachovat. Je to tezky odpustit tohle nekomu.. Ale ja vim, ze bych sla. Vim, ze bych za nim sla.. aspon se ho zeptat proc..

Myslim, ze zajit bys tam mohla a uvidis jak se bude chovat a tak..
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^


Last edited by shuki on Thu 11.1.2007 22:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9775

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

V titulku píšeš že tě táta chce zase vidět, ale z textu se mi zdá že tě pozvala spíš jeho žena. Chápu něco špatně?
Back to top
View user's profile Send private message  
Beauty_GLady
kytky 0, meta: 25


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:13    Post subject: Reply with quote

ne, sorry, ja jsem sem nedala jeste ty predesle emaily, tam pise tohle:

o a pokud budeš mít čas a chut,jsi na Moravě
vítána Smile.
Zatím ahoj t.


a v dalším:

Ahoj,
Buď v klidu tady na Moravě se ví vše. Smile
Takže pokud se ti bude chtít,dej jen předem vědět a rád Tě uvidím. T.


shuki==>to je taky dost hrozny, ja si myslim, ze jsem to asi tolik neprozivala, proto, ze se mi ho mamka snazila zosklivit a tak, takze jsem si rekla neco jako... zadna skoda. a taky nebydlel v jednom meste
_________________
Help me...
Back to top
View user's profile Send private message  
Beauty_GLady
kytky 0, meta: 25


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:15    Post subject: Reply with quote

ale koukam, ze vsichni tatove jsou stejny.... jeste ze matersky cit maji apson matky Rolling Eyes (vestina)

kess==>kdybych tam jela, tak bych to asi mamce nerekla, opravdu by ji to asi nastvalo...
_________________
Help me...
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

Beauty_GLady - me se ho mama taky snazi zhnusit, ale marne. hodnekrat se kvuli nemu hadame.. jsem naivni, ale porad se ho svym zpusobem zastavam Embarassed Embarassed Confused
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:30    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 11.1.2007 22:51    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Na tvem miste bych tam jela. Stejne se pak budes akorat trapit tim, co by kdyby...takhle uz zbyde jen ta realita.


Taky si myslím, že bys měla jet. Nejvíc člověk lituje toho, co neudělal.
Stalo se toho mezi váma spousta, a normální vztah otec-dcera asi už nikdy mít nebudete. Přesto si myslím, že by ti setkání mohlo pomoct vidět tátu ne jako rodiče, jako autoritu, ale jako každého jiného omylného člověka.
A pak je to taky dobrá příležitost "vyjít z ilegality" a poznat bráchu a tátovu novou ženu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Fri 12.1.2007 13:24    Post subject: Reply with quote

pip325i wrote:
a aj matke by si to mala povedat. Mala by respektovat tvoje rozhodnutie Wink

az jednou bude svet idealni, tak mozna Cool
na jednu stranu se to da brat jako "nevdecnost" (najednou ti nestacim? jen si vzpomene, hned za nim bezis atd), navic ji taky ublizilo co udelal (nejspis)...v hodne pripadech zvitezi city (nenavist) nad rozumem a podle me to opravdu je pochopitelny (nerikam, ze to je spravny a ze to tak bude i v pripade BG, ale kdyby jo, ja bych se jeji mame nedivila Confused )
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Fri 12.1.2007 14:01    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Wed 8.8.2007 17:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 12.1.2007 14:16    Post subject: Reply with quote

Ufff, smutne tema Confused .
Je pro me neuveritelne obtizny vzit se do tve situace. Vubec nevim, jak bych se v podobne situaci citila, jak silna by byla ma nenavist vuci nemu, nakolik bych byla ochotna se s nim jeste videt...Ale nejspis bych se priklonila k variante, abys za nim jela. Prece jen uz to v tobe hloda a hlodalo by i nadale, pokud bys to neudelala. Nemusis se mu hned vrhat kolem krku, muze to byt takova jakoby "neutralni" navsteva, jde-li to vubec...proste se podivat, jak se ma, seznamit se s jeho rodinou /vypada to, ze jeho zena bude fajn/. Myslim, ze na zaklade te navstevy spis vyvodis, jakym smerem se vas vztah bude ubirat do budoucna.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Beauty_GLady
kytky 0, meta: 25


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Fri 12.1.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

Tak děkuji všem, kdo jste mi poradili. Právě jsem tátovi napsala, že bych se domluvila se ségrou a přijela. Doufám, že to nebyla chyba. Mamce zatim nic neřeknu, ale zkusím to před ní nadhodit, jak by se na to tvářila.
_________________
Help me...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms