sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Liečiteľstvo

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sashenka
*


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1053

PostPosted: Wed 10.1.2007 8:43    Post subject: Liečiteľstvo Reply with quote

Zaujímali by ma Vaše skúsenosti s liečiteľstvom. Chodili ste Vy alebo niekto z Vášho okolia k liečiteľovi? Aké mal metódy?
Veríte vôbec v silu týchto ľudí?
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 10.1.2007 9:13    Post subject: Reply with quote

Ja rozlišujem medzi liečiteľom a liečiteľom. Existujú totiž "akože" liečitelia, ktorí len oberú ľudí o peniaze, a pritom im vôbec nepomôžu, a tiež liečitelia, ktorí naozaj dokážu ľuďom pomôcť.

Ja osobne som sa raz stretla s jedným, pretože mi ho odporučila jedna známa a keďže ma pobolievala noha, chcela som, aby mi pomohol. Bolo to zvláštne, pretože si ma postavil pred stenu, pozrel sa na mňa a z fleku mi povedal všetky moje diagnózy (o ktorých samozrejme nemohol z iného zdroja vedieť). To ma dosť prekvapilo... Istý čas ma liečil energiou, ale keďže som bola netrpezlivá (a na ten liečebný proces trebalo viac času), tak som v terapii prestala... Embarassed

Kamarátkina mamka mi akurát nedávno rozprávala o jednej liečiteľke z neďalekej dediny, u ktorej bola (najskôr len zo srandy). Tá liečiteľka sa vraj nejakým spôsobom spája s anjelmi (?) a že pomocou nich dokáže z človeka vyhnať negatívnu energiu a tiež niektoré choroby. Kamarátkina mamka tomu samozrejme neverila, ale len tak tú liečiteľku poprosila, či by jej mohla pomôcť odstrániť nespavosť (už vyše 10 rokov nevedela zaspať bez 2-3 tabletiek Rohypnolu). Po krátkej meditácií, pri ktorej liečiteľka vyslovovala nejaké tie svoje "múdre vety", šla kamarátkina mamka domov. Žiadne zvláštne zmeny na sebe nespozorovala. A na tretí deň zrazu zaspala večer úplne bez tabletiek na spanie. Najprv to považovala za náhodu, ale potom si povedala, že čo ak jej tá liečiteľka pomohla a aj ďalšie noci skúšala zaspať bez liekov. A podarilo sa jej to. A odvtedy vraj vôbec neužíva tie tabletky. Sú tomu už 2 mesiace...

Takže ja tomu ľudovému liečiteľstvu celkom verím. Len je podľa mňa dosť problematické nájsť liečiteľa, ktorý liečiteľskými schopnosťami naozaj ovplýva a ktorý nemyslí len na peniaze.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 10.1.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

Děda umí léčit dotykem, když jsem byla malá, dokázal ze mě "vytáhnout" teplotu nebo bolení bříška a tak Smile A umí hledat geopatogenní zóny takovým tím proutkem.
Takže věřím, i když s nikým s takovými schopnostmi jsem se nesetkala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Skunkless
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2505
Location: Srdce Evropy

PostPosted: Fri 12.1.2007 19:15    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
Ja rozlišujem medzi liečiteľom a liečiteľom. Existujú totiž "akože" liečitelia, ktorí len oberú ľudí o peniaze, a pritom im vôbec nepomôžu, a tiež liečitelia, ktorí naozaj dokážu ľuďom pomôcť.


Přesně - stejné jako s doktory, to že vystudovali danou školu je ještě nečiní opravdu schopnými lékaři, narazíte mezi nimi na velice nadané lidi, jež druhým opravdu dokážou pomoci a stejně tak i na pěkné hlupáky.

Moje maminka občas navštíví jednoho psychotronika - teď máme vážně nemocného psa a tak mamka chtěla podchytit možnost léčby ve všech směrech. Chystám se k němu v dohledné době, tak pak napíšu, jaké to bylo Wink

Obecně alternativní léčbu vítám a mám s ní dobré zkušenosti.
_________________
Život je fascinující..

Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Fri 12.1.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Já jedu teď v pondělí k jedné léčitelce. Tak jsem zvědavá na výsledek. Pak napíšu jaké to tam bylo.
Jinak si myslím, že pokud je člověk skutečně léčitel a ne jen někdo kdo jde po prachách, může hodně pomoct a věřím tomu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms