sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dětské hry, dětské písničky...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 9.5.2007 15:11    Post subject: Reply with quote

Tangerine wrote:
Taky jsme nahrávaly na kazety vlastní rádiové vysílání

Tohle jsme dělali taky Laughing Dodnes si pamatuju, jak jsme dělali "rozhovor" s Nickem Carterem Laughing Pak jsme to všem pouštěli na škole v přírodě, ale kupodivu se tomu smáli taky Laughing Hodně jsme skákali přes gumu, mělo to nějak 10 stupňů a nějaké styly skákání, už moc nevím, pak jsme si nosili nafukovací balonky a pinkali si s nimi. Pak jsme hráli s provázkem "přebíranou" nebo jsme tleskali "měl jsem ženu.... " Very Happy Ale nikdy jsme se nenudili. S kamarádkou jsme si pořád dělaly na zahradě houpačku, přivázaly jsme provaz s prkýnkem na strom a párkrát se to s námi samozřejmě utrhlo Laughing

Musím říct, že mám bráchu ve věku, kdy jsme tenkrát takhle blbi a přijde mi, že dnes už jen hrajou hry na PC Confused (Teď jsem jak důchodce, och ta mladá generace Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19598

PostPosted: Wed 9.5.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Jé gumu jsme skákaly s holakama taky - to bylo skvělé. Stupně se dávali podle výšky gumy a poslední v každé sérii byla myslím "skrčka" Smile Ty jo to byla fakt dobrá hra. A pa ještě špakáka, kde se šlapalo na nohy.

Na naší uličce jsme s děckama často hráli vyvolávku, vybiku nebo záchranku (vybika se zachraňováním) a pak taky Hry bez hranic.

V parku jsme dělali různé bunkry a skíše, hodně jsme s kamarádkou měli takové tajné schránky na dopisy, vlastní obrázkové písmo a když bydlele naproti nám tak jsme si udělaly tak svoji poštu. Od okna k oknu jsme natáhly nitě (její mamka navlíkala korálky) a na to pověsily krabičku od velkého jogurtu a v tom si posílaly dopisy.

A u tety mají dodnes nahrnou kazetu, na které je rozhovor mě a bratrance

on - hod po mě jiskru sokolíku
já - hod po mě jiskru ty prde

No smějem se tomu dodnes Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 9.5.2007 15:34    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
V parku jsme dělali různé bunkry a skíše, hodně jsme s kamarádkou měli takové tajné schránky na dopisy, vlastní obrázkové písmo a když bydlele naproti nám tak jsme si udělaly tak svoji poštu. Od okna k oknu jsme natáhly nitě (její mamka navlíkala korálky) a na to pověsily krabičku od velkého jogurtu a v tom si posílaly dopisy.


To bylo v Dětech z Bullerbynu, že jo? Jsem vždycky taky chtěla mít takovou kamarádku, se kterou bysme si přes okno posílaly dopisy...
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19598

PostPosted: Wed 9.5.2007 18:58    Post subject: Reply with quote

Tange - to fakt nevím v čem to bylo, más to napadlo jen tak Smile Neměl jsme to tak dlouho, přišel jeden vítr a naše nitě (byť to bylo snad ve čtyro) to nevydržely) Smile

Jo jo ted mi kamarádka odjíždí do Holandska. Jsem z toho tak smutná, že ji to ani neumím říct a tak nekomunikuju. Nevím co se to se mnou děje Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Wed 9.5.2007 21:20    Post subject: Reply with quote

Ja zboznovala hru 'Pan cap ztrati cepicku.. mela barvu barvicku...'
To jsem dokazala otravovat nekoho celej den, dokud si to nekdo nechtel se shukinou zahrat Laughing
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms