Však to se samozřejmě dívám, ale někdy jde člověk třeba po práci do obchodu a tam to neovlivní když čeká u pokladny, jestli stihne bus.
Bolt mě nenapadl, bylo to pak jen 10 minut cesta (tedy busem, pěšky bychom šli 40)

Přežili jsme to

Ale jak píšu, těch spojů je na můj vkus málo

Chápu, že je to kvůli létu, ale nejsou všichni pryč
