sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Očkování proti r. děložního čípku

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  

Očkovat?
jasně!
0%
 0%  [ 0 ]
nee to nemá smysl
0%
 0%  [ 0 ]
ne, ještě by to mělo nějaké vedlejší účinky
0%
 0%  [ 0 ]
je to drahý!!!
0%
 0%  [ 0 ]
uvažuju o tom...
0%
 0%  [ 0 ]
už jsem očkovaná
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 0

Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 3.5.2007 23:39    Post subject: Očkování proti r. děložního čípku Reply with quote

to téma jsem tu nenašla..jaký na to máte názor? chcete se očkovat? nebo už jste?

já se chci nechat naočkovat určitě. nevíte jak dlouho to trvá? myslím, že jsou to 3 dávky, ale nevím v jakém rozmězí...po čtvrt roce??


mimochodem, chtěla jsem se optat...jaké je procento, že mi to pomůže, i když už nejsem panna a měla jsem v sobě dva muže...80% žen se s tím prý setká...

..ale jestli i přes to, že jsem měla dva chlapy, je šance, že mi ten lék ochrání víc jak 50%, tak neváhám...no nevim. Prý to má význam jen pro panny, cožchápu, ale kdyby to nepannám bylo úplně nanic, tak by mě to mrzelo...vědět to o rok dřív... Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 4.5.2007 0:01    Post subject: Reply with quote

Me rikal doktor ze je to medialni bublina. Pry se vubec nevi, jakou to bude mit ucinnost, a to ani u tech malych holek...neni to pry dobre odzkouseny a nevi se, co to udela.
Odradil me od toho, pry je velika pravdepodobnost, ze vyhodim 10k z okna Confused

Navic u me to fakt s mym sexualnim zivotem nema zadny smysl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 4.5.2007 0:26    Post subject: Reply with quote

jako mě o ty peníze nejde, zas moje doktorka mi to doporučuje..no nechtěla bych si jednou mlátit hlavu o zeď, že jsem se na to vykašlala....kdoví.

a že to není odzkoušený, to je fakt. ovšem taky je pravda, že do budoucna (snad) žádné extrémní střídání partnerů neplánuju...ale jako šla bych na to. pro jistotu.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 4.5.2007 0:37    Post subject: Reply with quote

No to me docela o ty penize jde Sad Teda 10k na ucte mam, ale nerada bych je vyhodila jen tak, tolik bohata taky nejsem.

Ja taky neplanuju stridani partneru, ale co bylo, to bylo, no...a nemyslim, ze by se to obeslo bez nasledku, to nam ovsem nikdo nerek pri sexualni vychove Mad Vzteklik Laughing

Ze ti to doktorka doporucuje- aby z toho pak nemela zajezd treba Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29900

PostPosted: Fri 4.5.2007 8:20    Post subject: Reply with quote

Viz tu.

Zamykám.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms