sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
vymizení menstruace-prý to jde
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Fri 6.4.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

Lady - jak psala Rhi, existují ješt pokožní implantáty (ale jsou myslím taky na bázi jak ty injekce - jednohormonové) a ty se zavádějí do podpaží. Jedná se asi o 5 tyčinek (nebo 3) na 5 (nebo 3) rok - podle výrobce. Zavést ti je musí gynekolog speciální injekcí a vyndat taky.
Četla jsem o tom docela hodně, ptala se gynekologa - moje lékařka mi to nedoporučila. Nemá s tím zkušenosti a jako bezdětné prý za sebe říká ne. Ale zajistila by mi aplikaci.
Problém je trochu v tom, že nikdy nevíš, jak tuhle formu HA budeš snášet - není to levná sranda (mám dojem kolem 6.000,-) a když už si je jednou dáš a nesedne ti to, tak peníze ti nikdo nevrátí. Nečetla jsem o tom nic přímo špatného, nezpůsobuje to odvápění kostí jako ty injekce, ale dávají si to spíš ženy, které už rodily.
Jedna z "výhod" je také to, že ti "může" vymizet menstruace (asi po půl roce), ale doba mezitím může být krutá. Četla jsem o ženských, které menstruovala 25 dní v měsíci, špinily ještě i po tom půl roce atd. Dál taky ta pleť Sad

Jedninou "možností" jak si to vyzkoušet je zkusit nějakou dobru předtím brát právě jen ty jednohormonové tabletky, které mají podobné složení jako implantáty.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 1.5.2007 14:44    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Tue 9.3.2010 9:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8192

PostPosted: Tue 1.5.2007 15:02    Post subject: Reply with quote

ja si menstruaci upravuju normalne praskama, a nijak se neomezuju tim, vybrat vzdy cele plato, drzim se jen zasady prvni plato cele, a pak si to prodlouzim treba o tyden nebo o mesic, a pak mam pauzu treba i jen pet dni (menstruace tak skonci driv a je slabsi....) proste podle toho jak se mi to hodi....

a nafoukle bricho teda nemam, citim se celkove lip Cool
jo a taky konecne nemam problém s nedostatkem zeleza
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms