sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Velký kosmetický dotazník
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 2.2.2015 15:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26080

PostPosted: Fri 25.12.2015 11:34    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Fri 25.12.2015 14:40    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? Hrozný cystický akné, mastná pleť, ale může se snadno přesušit.
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Spíš naopak - jsou značky, které mě neberou. Dnes jsem už ve stavu, že kupuju jen to, co se mi opravdu líbí a vyhovuje.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký?Momentálně Nuxe bio denní hydratační krém a dojíždím spoustu vzorků.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.Používám dva druhy micelární vody a čistící pěnu nebo krém, potom termální nebo květinovou vodu. Občas masku.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního?Večer střídám olej a Skinoren.
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?HA. Jinak ten olej a Skinoren.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?Makeupem, korektorem, pudrem, klasika.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.Mám ráda dražší značky, Estee Lauder, MAC, Too Faced, Clinique... různě.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Ne, jen olej, který používám na celý obličej. Pak používám barevné balzámy přes den jako rtěnku.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.Nedělám nic a to mi prospívá. Jen krém a olejové lázně, ale nehty neošetřuju, díky čemuž se mi nelámou.
11. Péče o nohy - to samé?Ošetřuju jen vrstvy hrubé kůže na patách, která se mi tvoří fakt hodně, nevím proč.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?Používám teď sprcháč a tělový krém od Body Shop, ale nejlépe se mi osvědčil tělový olej (přírodní).
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz Nic.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?Používám jen žiletky, bez pěny, po letech holení je kůže tak odolná, že je to jedno.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)Ne.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?Solárko ne, používám opalovací krém běžně - z lékárny.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?Nic mě nenapadá.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?Každému vyhovuje něco jiného.
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?Pomáda na obočí... Ale jinak by mi chybělo všechno. Potřebuju denně všechny produkty, které používám, vlastním jen to, co používám denně.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 26.12.2015 10:30    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

Ruth A. wrote:
1. Jakou máte pleť? Hrozný cystický akné, mastná pleť, ale může se snadno přesušit.
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? Spíš naopak - jsou značky, které mě neberou. Dnes jsem už ve stavu, že kupuju jen to, co se mi opravdu líbí a vyhovuje.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký?Momentálně Nuxe bio denní hydratační krém a dojíždím spoustu vzorků.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.Používám dva druhy micelární vody a čistící pěnu nebo krém, potom termální nebo květinovou vodu. Občas masku.
5. Nanášíte na pleť něco speciálního?Večer střídám olej a Skinoren.
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?HA. Jinak ten olej a Skinoren.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?Makeupem, korektorem, pudrem, klasika.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.Mám ráda dražší značky, Estee Lauder, MAC, Too Faced, Clinique... různě.
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké Ne, jen olej, který používám na celý obličej. Pak používám barevné balzámy přes den jako rtěnku.
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.Nedělám nic a to mi prospívá. Jen krém a olejové lázně, ale nehty neošetřuju, díky čemuž se mi nelámou.
11. Péče o nohy - to samé?Ošetřuju jen vrstvy hrubé kůže na patách, která se mi tvoří fakt hodně, nevím proč.
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?Používám teď sprcháč a tělový krém od Body Shop, ale nejlépe se mi osvědčil tělový olej (přírodní).
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz Nic.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?Používám jen žiletky, bez pěny, po letech holení je kůže tak odolná, že je to jedno.
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)Ne.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky?Solárko ne, používám opalovací krém běžně - z lékárny.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?Nic mě nenapadá.
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?Každému vyhovuje něco jiného.
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?Pomáda na obočí... Ale jinak by mi chybělo všechno. Potřebuju denně všechny produkty, které používám, vlastním jen to, co používám denně.

Ruth ten Nuxe pomer kvalita cena je ok? odporucila by si mi ho na zmiesanu plet so zacinajucimi vraskami? dikes
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Sat 26.12.2015 15:47    Post subject: Reply with quote

Já ho mám jako malý vzorek, asi 15ml - a je fajn, ale znovu bych ho nekoupila, přestože není až tak drahý (asi 500kč). Nepřijde mi, že hydratuje až tak dobře, jak by měl, mám pak špinky na kůži, když si dávám makeup. Já bych možná sáhla po Clinique Total Tournaround řadě, ta je fakt hodně hodně hydratační.
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Fri 29.1.2016 14:03    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 12.2.2016 10:22    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Tue 29.1.2019 16:04    Post subject: Reply with quote

Strašně se nudím, takže:

1. Jakou máte pleť?
smíšenou se sklonem k akné
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč?
Lush
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký?
Lush Imperialis
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
čistítko Fresh Farmacy, tonik Tea Tree Water, občas maska Magnaminty
5. Nanášíte na pleť něco speciálního?
ne
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl? Aknemycin
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč? ničím, když je to fakt špatný, tak mám jakýsi korektor od Biodermy
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč. nepoužívám
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké jo, co je zrovna po ruce
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.
teď v zimě mám trochu suché ruce, tak klasická Nivea, Charity Pot a Lemony Flutter
11. Péče o nohy - to samé? taky Lemony Flutter, jinak nic
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?
kokosák místo krému, pak mám z Lushe takový tuhý peeling/tuhý krém do sprchy, sprcháčů mám teď asi doživotní zásobu od Treacle Moon, občas si dávám koupel s himalájskou solí
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz nic
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení? žiletka sprcháč a voda, nic jinýho nepotřebuju
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd) ne
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? neopaluju se
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic? ne
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc?
Vichy na akné, kdysi mi to totálně rozhodilo pleť
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly? nevím, asi nemám nic, na čem bych lpěla
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26080

PostPosted: Tue 29.1.2019 17:18    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Tue 29.1.2019 17:39    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20032

PostPosted: Fri 1.2.2019 11:01    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13664

PostPosted: Mon 27.5.2019 12:42    Post subject: Re: Velký kosmetický dotazník Reply with quote

1. Jakou máte pleť? asi normální
2. Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky, kterou preferujete? Proč? experimentuju s různýma přírodníma značkama, zkouším nové věci, ale vždy se vracím k oblíbené značce Antipodes. taky jsem měla ráda německou značku Dr. Green, ale tady se to nedá skoro sehnat a je to tu strašně drahé.
3. Používáte hydratační/jiný krém? Jaký?ano. používám hydratční/výživné krémy.
4. Vaše čištění pleti? Jak se o svou pleť staráte? Přípravky- mleko, tonic, papirove ubrousky, peelingy, olejičky, masky...rozepiste se.
nelíčím se, tak popravdě ani moc nic nečistím. obličej myju jen vodou, když si jednou za půl roku vezmu řsenku, tak to odličuju kokosovým olejem Embarassed
masky ale používám. nejčastěji od výše zmiňované Antipodes (je to maska s manuka honey).
5. Nanášíte na pleť něco speciálního?nedávno jsem si koupila sérum od BioEffect. ale nevím, jestli ho budu kupovat znovu, je to dost přerdažené nevím, jestli je tam až takový efekt, který by za to stál.
6. Jestli trpíte na akné, jaký přípravek vám pomohl?akné nemám, občas se mi objeví nějakej pupínej, kterej buĎ nechám bejt, nebo ho vymáčknu a když jsem hodně aktivní, tak na něj dám kapku tea tree oleje.
7. Čím zakrýváte nedostatky pleti? Korektor/make-up/tónovací emulze..atd. A proč?nezakrývám.
8. Oblíbená značka dekorativní kosmetiky? A proč.nepoužívám, kromě jedné několik let staré řasenky ani nevlastním
9. Používáte pečující jelení loje-lesky? A jaké jen když mám popraskanou pusu. používám cosi, co obsahuje vazelínu anebo si natřu rty kokosovým olejem nebo medem (když je to fakt špatný).
10. Péče o ruce - vaše krémy, balzámy, procedury - manikůra.nehty si stříhám nůžkama, v zimě případně občas i mimo zimu používám krém na ruce značky Aveeno (přírodní).
11. Péče o nohy - to samé?vůbec se o ně nestarám Embarassed jo, akorát si dělám pravidelně masáž chodidel balonkem s bodlinkama nebo olfovým míčkem
12. Péče o tělo - aneb vaše sprchové gely/peelingy a tělová mléka/jogurty/másla...co je vaše nej?sprcháč obyčejný, moc se nemažu, výjimečně (hlavně v létě, tak jednou týdně) se namažu kokosovým olejem, v zimě se nemažu vůbec (máme doma hroznou zimu a bejt venku nahá je takřka nemožné). v létě se ale denně mažu opalovacím krémem (odkryté části jako ruce a nohy).
13. Vaše péče o pomerančová stehýnka, či jiné části těla? Razz Naštěstí celulitidu zatím nemám.
14. Holení - aneb co byste nám doporučila? A to i po holení?žiletky Venus a voda (a někdy nasucho).
15. Děláte nějakou speciélní péči o tělo/pleť po sportu? (např. plavání...atd)po plavání se mažu většinou tím kokosovým olejem. hlavně tedy pokud plavu v bazénu.
16. Opalování a solárko....přípravky? Jak často, nebo jste raději bílé jak dcery ředitele vápenky? vzhledem k tomu, že tady je slunce stále, se opalování vyhýbám a i tak jsem opálená. denně používám opalovací krém SPF 50. jen v zimě tedy ne, to není tak strašné. na obličej jsem si nově pořídila matný opalovcí krém, takže se konečně nelesknu stále jak blázen.
17. Krom vseho vyjmenovaneho...uzivate jeste neco navic?Nejsem si vědomá
18. Pripravek, ktery byste nikdy nikomu nedoporucili. A proc? netuším. asi by se nějaký našel, ale kupuju si kvalitní kosmetiku, takže jsem dlouho na nic vyloženě špatnýho nenarazila.
19. Váš nejoblíbenější/nepostradatelný kosmetický přípravek bez kterého byste se rozhodně neobešly?většinu roku určitě opalovací krém. a taky bych asi nechtěla být bez svého denního/nočního krému na obličej. po sprše se nutně potřebuji vžd namazat Smile
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 9983

PostPosted: Sun 20.2.2022 15:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26080

PostPosted: Mon 21.2.2022 14:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
talisa
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 29 Nov 2021
Posts: 1873

PostPosted: Mon 21.2.2022 17:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
There must be something we all chase after
I just haven't figured it out yet
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 9 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms